marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ddanioofcb w sumie jak jeszcze piłem to obojętne, podobne imo w smaku
3
@matirix20 Żeby wpłynąć na morale przeciwników, w końcu zobaczyli "ducha"
4
@M4G1K zapomniałeś się przelogować
0
@Kurkmen No "kztolicy" w moim mniemaniu to nic innego jak katolicy xD
13
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/136446219_245689890239710_5474375357838691386_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=rYJAuHjXc_0AX_BLGHg&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=849d7716a494dfa4c3be49fe8785c0a9&oe=601B25F5
Nie ma to jak katolicka miłość do bliźniego, uwielbiam takich "wierzących" xD
3
@Haxen No faktycznie, sprzedawanie dzieci zamiast przeprowadzenia aborcji to prawda oświęcona xD Korwin czasami rzuci coś mądrego, ale tak to mówi w większości same kretynizmy
4
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135618800_2845303955787895_4027669489788456239_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=k4Mv_NCv-b4AX-ADz24&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=adc82d4b695770fd75900e036886d46f&oe=601E2823
A więc to taka draka z tymi szczepionkami, kozak
2
@koksik2700 W obecnych okolicznościach to zostaje Ci chyba tylko spacer xD
0
@mariogbch no ogólnie to sie zgadzam z tym, że francuz zawodzi ale co to za argument, ze tyke kosztował? To jego wina i teraz ma strzelać hat-tricki co mecz żeby się spłacił w oczach kibiców?
10
@Ghotti Ogólnie ja nigdy nie rozumiałem argumentu, że piłkarz kosztował tyle a tyle, jakby to miała być jego wina, że jakiś prezes zdecydował się tyle za piłkarza zapłacić xD
2
@Newo21 Bardzo dobrze, niech w końcu przerwą dominację Juve
0
@daniel32778 Nie ma to jak bogata argumentacja, co nie? :p
Ale tak, De Jong jak grał obok Busiego to prezentował się przeciętnie. Różnica jest taka, że Busi to już wypalony gracz, a De Jong był zwyczajnie pod formą i/lub to nie do końca jego pozycja. Teraz widać że lepiej się czuje jak jest ustawiony wyżej
0
@draxidox Przez większość sezonu prezentują zbliżony poziom
0
@MaŁolat Milan bardzo osłabiony przez kontuzję, nie zdziwiłoby mnie gdyby nawet remisu nie ugrali
0
Mamy bombową defensywę. Tylko czekać aż pierdzielnie
0
@abram3k Puknij się w łeb
0
@SiSenior Mi się od razu " World Day Z" przypomniało - jak zombie szturmowali mury tego miasta xD
0
@Stasiuburza Bawisz się w obstawianie meczów? Mam nadzieję, że tak bo masz talent do przewidywania
0
@Brashearr No z tego co widzę kilkadziesiąt tysięcy ludzi śledzi jego filmy, więc ta :v
0
@10SzymonBarca10 Przede wszystkim trener go chce, a to jest najważniejsze jeżeli ma budować tutaj swój projekt
2
@FC1899Barca 1: Seria Mass Effect (bez Andromedy)
2:Seria Wiedzmin
3:Gothic 1/2 z nk
0
@NaFazieHitman https://www.vogulepoland.net/vpa2021/ łapaj, tylko uprzedzam - dużo żenady tam możesz poczuć xD
6
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/136704711_254145242741073_8651470011383405780_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Qsvw6obale8AX80W8c_&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=75a0af50c89f9ded715d44c733751bf5&oe=6019CE1E
Te nominacje oprócz Solara to jakiś żart XD
0
@bartekvisca A cóż nam zostało jak nie śmiech? xd
3
@th@les Jednak La Liga to kilka pólek wyżej niż hasanie w Brazylii :V
2
@MensculinVeB No nie, takie rzeczy jak jakieś masowe imprezy dobrze, ze są zamknięte
Ale obostrzenia i działania rządu dotycza też służby zdrowia (chociażby ogromne utrudnienia dla ludzi nie chorych na covida) czy uderzaja w małych przedsiębiorców, którzy juz ledwo dysza, a tarcza antyktyzysowa działa jak działa
Imo, nie ma jednego słusznego rozwiązania. Trzeba znaleźć kompromis między normalnym życiem, a walka z wirusem, a nie wszystko pozamykać bo wirus, co z tego ze zaraz firmy upadną, ludzie zaczną umierać na inne schorzenia niż covid a czesc społeczeństwa zacznie kombinować żeby przeżyć od 10 do 10 bo stracą prace
11
@MensculinVeB Potężna argumentacja. Nie zgadzasz się ze mną to jesteś idiota xD
0
@wojopancer Wniosek jest jeden. Zamknąć La Ramble, bo nie jesteśmy ekspertami. Nie możemy dyskutować
2
@Mat159 Przecież napisałem, że chodzi mi o sam tytuł, nie o dane xD
1
@Moriarty Nie znaleziono