1

@ddanioofcb w sumie jak jeszcze piłem to obojętne, podobne imo w smaku

3

@matirix20 Żeby wpłynąć na morale przeciwników, w końcu zobaczyli "ducha"

4

@M4G1K zapomniałeś się przelogować

0

@Kurkmen No "kztolicy" w moim mniemaniu to nic innego jak katolicy xD

3

@Haxen No faktycznie, sprzedawanie dzieci zamiast przeprowadzenia aborcji to prawda oświęcona xD Korwin czasami rzuci coś mądrego, ale tak to mówi w większości same kretynizmy

2

@koksik2700 W obecnych okolicznościach to zostaje Ci chyba tylko spacer xD

0

@mariogbch no ogólnie to sie zgadzam z tym, że francuz zawodzi ale co to za argument, ze tyke kosztował? To jego wina i teraz ma strzelać hat-tricki co mecz żeby się spłacił w oczach kibiców?

10

@Ghotti Ogólnie ja nigdy nie rozumiałem argumentu, że piłkarz kosztował tyle a tyle, jakby to miała być jego wina, że jakiś prezes zdecydował się tyle za piłkarza zapłacić xD

2

@Newo21 Bardzo dobrze, niech w końcu przerwą dominację Juve

0

@daniel32778 Nie ma to jak bogata argumentacja, co nie? :p
Ale tak, De Jong jak grał obok Busiego to prezentował się przeciętnie. Różnica jest taka, że Busi to już wypalony gracz, a De Jong był zwyczajnie pod formą i/lub to nie do końca jego pozycja. Teraz widać że lepiej się czuje jak jest ustawiony wyżej

0

@draxidox Przez większość sezonu prezentują zbliżony poziom

0

@MaŁolat Milan bardzo osłabiony przez kontuzję, nie zdziwiłoby mnie gdyby nawet remisu nie ugrali

0

Mamy bombową defensywę. Tylko czekać aż pierdzielnie

0

@abram3k Puknij się w łeb

0

@SiSenior Mi się od razu " World Day Z" przypomniało - jak zombie szturmowali mury tego miasta xD

0

@Stasiuburza Bawisz się w obstawianie meczów? Mam nadzieję, że tak bo masz talent do przewidywania

0

@Brashearr No z tego co widzę kilkadziesiąt tysięcy ludzi śledzi jego filmy, więc ta :v

0

@10SzymonBarca10 Przede wszystkim trener go chce, a to jest najważniejsze jeżeli ma budować tutaj swój projekt

2

@FC1899Barca 1: Seria Mass Effect (bez Andromedy)
2:Seria Wiedzmin
3:Gothic 1/2 z nk

0

@NaFazieHitman https://www.vogulepoland.net/vpa2021/ łapaj, tylko uprzedzam - dużo żenady tam możesz poczuć xD

0

@bartekvisca A cóż nam zostało jak nie śmiech? xd

3

@th@les Jednak La Liga to kilka pólek wyżej niż hasanie w Brazylii :V

2

@MensculinVeB No nie, takie rzeczy jak jakieś masowe imprezy dobrze, ze są zamknięte

Ale obostrzenia i działania rządu dotycza też służby zdrowia (chociażby ogromne utrudnienia dla ludzi nie chorych na covida) czy uderzaja w małych przedsiębiorców, którzy juz ledwo dysza, a tarcza antyktyzysowa działa jak działa

Imo, nie ma jednego słusznego rozwiązania. Trzeba znaleźć kompromis między normalnym życiem, a walka z wirusem, a nie wszystko pozamykać bo wirus, co z tego ze zaraz firmy upadną, ludzie zaczną umierać na inne schorzenia niż covid a czesc społeczeństwa zacznie kombinować żeby przeżyć od 10 do 10 bo stracą prace

11

@MensculinVeB Potężna argumentacja. Nie zgadzasz się ze mną to jesteś idiota xD

0

@wojopancer Wniosek jest jeden. Zamknąć La Ramble, bo nie jesteśmy ekspertami. Nie możemy dyskutować

2

@Mat159 Przecież napisałem, że chodzi mi o sam tytuł, nie o dane xD

1

@Moriarty Nie znaleziono

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?