marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 kazda okazja do imprezy jest dobra:x
1
@michaleu Tak samo, stricte formalnośc która zmieni mi date w telefonie xd
0
@clyde Będzie trzeba się ponownie spróbować po wypłacie xd
0
@Kamilos84 po kiego xD
0
@clyde My to juz w ogóle jesteśmy ewenementem xd
0
@clyde W sumie zazdroszczę, ze aż tak pochłaniasz soulslike, ja próbowałem tylko w ds2 ale po dłuższej chwili mocarnego grania wyrzuciłem to w cholere xD
7
"Strefy czasowe są szalone. W Polsce jest 2020 r., W Australii 2021 r., a fani Pogby są nadal w 2017 roku." XD
0
@clyde No chyba, ze w ten sposób. Myślałem, że to bardziej pierwsze podejście do tego typu gierek xD
0
@clyde miłego denerwowania się przy DS xD
1
@IronSanHybrid Zwykli obywatele opluci? Nowe, nie znałem :x
0
@Max112 No, nawalam tymi postami politycznymi z częstotliwością kałasznikowa, typie xD
Poza tym nie wyjeżdżaj z jakąś dyskusją na argumenty kiedy w pierwszej swojej wiadomości pokazujesz swój jakże wysoki poziom próbując mi pocisnąć marnymi punchami xD super argumenty, taki prosty człowiek jak ja - który nie ma o niczym pojęcia może tylko zazdrościć wielkiemu Maxiowi poziomu wypowiedzi, argumentacji i kultury
0
@Max112 Maxiu, nie denerwuj się w ten czwartkowy wieczór, bo Ci żyłka pęknie.
5
dzisiaj gruby melanż w tych telewizyjnych sylwestrach (na ciebie TVP patrzę) a jutro hur dur groźny wirus, dystans spoleczny, stosujcie się do zaleceń.
Trochę kekłem, ja sie nie dziwię że istnieje cos takiego jak foliarz który totalnie bagatelizuję pandemię skoro dostają taki przykład "z góry"
0
@avexavi No nieźle
1
@barcelona97 ta, ale nie ze względu na zakaz a po prostu mi się tylka nie chce ruszyć xd
4
O, twórca Kigdome Come broni Cyberpunka i twierdzi, że gracze histeryzuja xD
Stwierdził również, że gra jest w lepszym stanie niż Skyrim i w sumie ma rację bo w Skyrimie bez fanowskich modów wciąż nie da się niektórych questow wykonać xD
0
@Maciej_T i również nie, nie potrzebują. To jest tylko zachcianka i zabawa, a nie coś koniecznego do życia
1
@Fartlow Odcinajac się od samego strzelania, to nie - niektórych głupich tradycji nie należy podtrzymywać xd
2
@Ojciec5tkidzieci i dobrze, ze został ukarany. Straszliwy akt rasizmu z strony Urugwajczyka. Ja bym jeszcze dołożył z 5 prac w kamieniołomie
2
Ojezu, klimat wylewa się z ekranu, nareszcie
0
@clyde Oj tak, nie ma nic lepszego niż skopanie gracza emocjonalnie po wirtualnym tyłku, gdzie zostaje tylko siedzenie i kminienie przez 10 minut z szklanymi oczami co tutaj się wydarzyło xD W Cyberze takich momentów brakuje, a jedyny wątek który miał potencjał na mocarne wejście to Jackie ale Redzi wywalili prolog i zastąpili go krótkim filmikiem, więc nie każdy zdążył go na tyle polubić, żeby to jakoś mocniej ruszyło gracza
2
@Barca1992 Fatalny, prywatnie jedyny pozytyw tego roku to, że znalazłem pracę i wszyscy zdrowi w domu
1
@Pilka_jest_okragla No może chłopak wyjdzie na orlika sobie popykać w klubowej koszulce
1
Pogralem trochę w cyberpunka (60h) i gra się przyjemnie ale jednego w grze mi brakuje
A mianowicie jakiegoś emocjonalności, przydałby się duzy wątek fabularny w stylu wątku krwawego barona, który jakoś emocjonalnie by zaangażowal gracza
(Bo imo jedyne takie rzeczy są przy epilogu)
Ogólnie mało fabuły moim zdaniem w cyberze jest, dużo questow w stylu jedz i zabij/ukradnij/uratuj/sabotuj które są lekko nasiąknięte jakaś fabuła (głównie przez wiadomości)a tak to bieda pod tym względem bo zauważyłem tylko kilka wątków pobocznych które mocniej naciskają na fabułę
I trochę nie kupuje wytłumaczenia Redow, ze chcieliby żeby gra była krótsza, fabularnie mocno mi to śmierdzi cięciami żeby się wyrobić. Mam nadzieję, że Redzi trochę podratuja ten problem w dlc czy tez dużych rozszerzeniach
1
@maroon Wiem, ze to nic nie zmieni i to tylko kropla w morzu potrzeb, chodzi mi o bycie w porządku do samego siebie a nie o zbawianie świata
0
@tmQbassive Człowiek niby zdaje sobie sprawę z takich rzeczy, ale jak zobaczy na ekranie to dostanie wstrząsu. Dzięki, koniecznie obejrzę
2
@AllBundy Ja mam silna wole, najczęściej robi ze mną co chce xDD
A tak serio to się tego obawiam, to będzie wielki test xD
3
Macie jakieś postanowienia noworoczne? Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się czy definitywnie nie odstawić mięsa z pobudek czysto moralnych i nie wiem czy nie wykorzystać nowego roku jako symbolicznego startu ale z drugiej strony karkówka z grilla, ciężki dylemat xDD
4
@leonek160 temu fajnie, że się kończy
0
@Patrykl145 mysle, ze dopóki kupują to maja to w czterech literach