marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@nitey ładnie się przedstawiłaś przed słuchaczami
2
@NeroTFP Zawsze miałem PSG w serduszku
0
@clyde to Tier 1
0
@Maniek9444 Jak dobrze, że tego nie pije :p
15
@Chwytliwy To wybacz, że nie wyczułem tej jakże wykwintnej ironii zza monitora
16
https://zapodaj.net/images/de7083a5c993e.jpg
Kto by wtedy myslal XD
6
@Azdie Kurka, jak się czyta czasami jak kobiety potrafią być problematyczne to zaczyna się doceniać swoją eks xd
4
@Janiama Wiadomo, że z punktu widzenia drużyny może to być trochę niesprawiedliwe, ale z drugiej strony Leo to piłkarz który jak jest zdrowy to gra praktycznie wszystko od deski do deski a do młodzieńców też nie należy
0
@NeroTFP uuu, kolejna drama na jutubie
6
@SiSenior Matura to matura, nie oceniam ludzi po takich rzeczach, ba - gdyby napisał, że znowu podchodzi do matury to życzyłbym mu powodzenia ale nie zmienia to faktu, że ludzie widzący rasizm tylko w jedną stronę i tak na siłę wybielający INCYDENTY które wydarzają się w drugą stronę są mocno odklejeni od rzeczywistości
1
@Guffi Ja go nawet normalnie oznaczyłem, żeby mógł się odnieść jakby chciał, więc po kiego się czepiasz na siłę? xD
Poza tym już precyzując, użyłem Chwytliwego jako przykład takiej argumentacji i że ciężko dyskutować z argumentami jakie podają "zwolennicy wybiórczego rasizmu" - personalnie nic do niego nie mam
62
@SiSenior Odnośnie oplucia białego przez czarnego wystarczy wstawić jeden z komentarzy @Chwytliwy: "Ja też pluje, po prostu chłopina nie trafił." z tej dyskusji https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9426848 żeby wiedzieć, że poruszanie tematy rasizmu na linii czarny-biały nie ma najmniejszego sensu z ludźmi którzy popierają ten wybiórczy rasizm, tylko przeczytasz irracjonalne argumenty wyciągnięte z największej abstrakcyjnej nory xD
2
@speed1 Niekoniecznie, Messi to może być typ człowieka który idzie na przekór i jak zobaczył, że la bamba chce się go pozbyć i mają go dosyć to postanowi im zrobić na złość xD
0
@SitvMen No ja mogłem tyle nabić bo dialogów nie pomijam, może to o to chodzi xDD
5
@FC1899Barca Wciąż mnie zastanawia jak faktycznie oni to zbudowali, robi wrażenie
1
@BarcaInfo Patrząc na poziom jaki już prezentuje Dest w tak młodym wieku, zastanawiam się jakim cudem my tyle się kisiliśmy z Semedo na PO
0
@adamt1996 Do jakich imion nawiązują?
2
@gorgota Mi pierwsze podejście zajęło około 50h, ale nie ukrywam mocno przebiegłem po fabule, nie ukończyłem kilku wątków pobocznych i nie wyczyściłem mapy, teraz gram sobie na spokojnie i dopiero po 14h ukończyłem misję która otwiera przed nami całe miasto. Dubbing jest na przyzwoitym poziomie, miałem grać na angielskim ale ostatecznie polski okazał się wystarczająco dobry i nie psuje immersji. Fabuła i narracja na najwyższym poziomie, wciągnęła mnie jak bagno, a relacja na linii V i Silverhand to istny majstersztyk. Aktywności poboczne są różne, od jedź i zabij/ukradnij/uratuj czyli typowe side questy po długie poboczniaki z własną historia, które fabularnie nie odstają, a nawet są cholernie ciekawe (Chociażby cały wątek Panam, szkoda że nie dostaliśmy większej ilości questów z nią :v) Rozwój postaci stoi na przyzwoitym poziomie ale nic specjalnego kilka ścieżek rozwoju - od typowego strzelca (Karabiny, snajperki, strzelby, pistolety, rewolwery), jechania przeciwników hackami, wywijanie bronią białą lub wszczepami, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Warto również wspomnieć, że strzelanie z broni nie jest jednakowe, bronie mają różnorakie tryby, smart tech i power - z każdego rodzaju strzela się inaczej.
1
@eckov No ale po pandemii to już na pewno
1
@Jakchcesz 4 była fajnym fps z elementami rpg, ale imo bardzo przeciętnym Falloutem xD
Jak nie masz problemów z starszą grafiką to z całego serduszka mogę Ci polecić Fallout New Vegas, najlepszy trójwymiarowy Fallout i śmiało można go postawić obok takiego tuza jak Fallout 2
1
@kerouac Chyba mam jakąś wadliwą kopię gry, bo nie mam żadnych strasznych błędów, a te co mam widzę w absolutnie każdej grze aaa - jakieś fikuśne ragdoll co jakiś czas, npc przeniknie przez teksturę i tyle xD
0
@Sulej Niestety nie, weryfikacja plików, uruchomienie jako administrator, aktualizowanie sterowników etc, etc. Co bym nie zrobił to zaraz po tym jak uruchamiałem rozrywkę lądowałem na pulpicie, a szkoda bo bardzo się napaliłem na taki sentymentalny powrót do AoE :c
1
@Jakchcesz Fallouta 4 to ja już łyknąłem 2 razy wraz z wszystkimi dodatkami, cena bycia fanem uniwersum xD
Ogólnie takie giereczki jak fallouty, Tesy, Goticzki, dragon ejdże mass effecty kotory i baldursy to mam w większym stopniu już ograne, więc znalezienie rpg w takiej cenie którego nie ograłem nie będzie takie łatwe xD
@Sulej No właśnie budzet 46 ziko wziął się z zwrotu za AoE2, bo nie wiem czemu ale mnie wywala do pulpitu :(
0
@Pocipan RTS (Tylko nie te od Paradoxu, nie mam siły niestety ich się uczyć xD) rpg, może jakieś strzelanki ale to już taka ostateczność
10
@koksik2700 No zainwestowanie tych pieniędzy to już zupełnie inna sprawa, ale masz rację - w ostatecznym rozrachunku jesteśmy stratni xD
0
Polećcie mi towarzysze jakaś giereczke na Steam do 46 ziko xD
0
@Isso89 Dostajesz 3 rękę w gratisie, wiec nie jest źle. Dobry pakiecik socjalny
35
Brazylijska natura, dobrze ze chociaż na nim coś zarobiliśmy bo przeczuwam, że Ney po 30 jak większość jego rodaków zaliczy kosmiczny zjazd xd
2
@lukaszbarca15 Czyli płacisz 300 złotych, żeby oglądać bugi albo niedokończony produkt? Aktualizacje i naprawianie gier po premierze to norma i pora to zaakceptować tak jak mikropłatności nawet juz w grach single. Dopóki gracze masowo się nie zbuntują i nie odetną swoich portfeli to nic tego nie zmieni i tyle
A jak wiadomo, gracze maja pamięć złotej rybki, pomarudza ponarzekają, ale zaraz wybacza i zapomną
i cyk, fifa 21 znowu sprzedaje się w gigantycznym nakładzie mimo iż duza część grających co roku hejtuje fife i zarzeka się, że następnej odsłony nie kupi xD
0
@Colon Pep najlepszy raper na świecie, nikt podjazdu nie ma
@NaFazieHitman tez czuje, ze to jakaś tania zagrywka żeby trochę pieniędzy i atencji od świata zyskać xD