1

No i po Wikingach, imo słabo to zakończyli. Czuć, że trochę pomysły się pokończyły ale oceniając całokształt to warto, do śmierci wiadomo kogo TOPowy serial, potem tylko poprawnie i były nużące momenty

2

@Witam rząd dba żeby wydymać mój portfel bez wazeliny, moje zdrowie im lata koło tyłka

1

@MesQueUnClub_87 Oj, ja już tak dokładnie nie pamiętam całej trylogii. Bardziej się kierowałem pamięcią, gdzie Mroczny rycerz zapisał się bardziej od reszty

2

@Drozdu7 Mroczny rycerz jest spoko, ale reszta trylogii Nolana jest mocno przeciętna

0

@DanielOOL O ile wszystko się nie posypie całkowicie i młodziki nie poodchodzą xD

20

@MrCule_X Duża część społeczeństwa dałaby się pokroić za takie zarobki, jest to dobre wynagrodzenie nawet jeżeli mówimy o naszej walucie i szczególnie patrząc ogólnie na wynagrodzenie w Polsce

ojoj, czuję że się na baita złapałem XD

1

@robsesh Może tradycyjnie jakiś Codzik, far cry, bf?

2

Imo spoko inicjatywa, ale tylko pod warunkiem, że podejdzie trochę obiektywnie do tematu, patrząc na dzisiejsze czasy to chyba nie ma na co liczyć xD

1

@ElPonczato Żaden kłopot, poleciało. Miłego seansu wszystkim :D

@Foro XDD kurde, następna osoba dostanie taką wiadomość

3

@NeroTFP No debil, co tu więcej dodawać

1

@pepo_barcarzadzi alez proszę cie bardzo, towarzysze piraci muszą się wspierać w tych ciężkich czasach, kiedy coraz bardziej nas zaczynają gnębić

3

@joloskyy pv poszło towarzyszu piracie

1

@Shapiro Nie ma co ukrywać, sportowo był to piękny rok dla Polaków

2

@kamilop Griezmann od początku mi tutaj średnio pasował, zbytnio przesiąknięty stylem Simeone, ale Dembele i Cou to były świetne transfery na papierze - jedyne co tam mocno nie zagrało to cena

1

@LionelM95 z tego co pamiętam to będziesz mógł

4

Tacy jesteście gracze, wstyd mi za was
https://zapodaj.net/images/35c788b91436f.jpg

1

@PawkoFCB Jak duża część broni xD ogólnie odpowiednio rozwijając postać to Cyberek jest strasznie łatwy

1

@SkN To jest La Bamba, nigdy nie mów nigdy xD

0

@Patrykl145 Już nie będzie kolki, teraz tylko woda xD

3

@MesQueUnClub96 Kto niby pisze, że jest najlepszy? xD

2

@jakub1906 To masz fanowskie mody, nie uwzględnia się tego w takich zestawieniach

0

@norbi77 Fekir to kocur, szkoda tej kontuzji bo już by smigal w topowym klubie

1

@norbi77 oj były ciąży przy tej scenie

0

@kakusus Prawdopodobnie nigdy go nie zastąpimy. Imo najwyzsza pora zbudowac drużynę, kolektyw gdzie każdy będzie coś od siebie wnosił, a nie ze jeden piłkarz to jakieś 80-90% naszej siły w ataku

0

@konrad1661 pies ogrodnika, sam nie wezmie ale innemu nie da XD

1

@michal26 Otóż to, osobiście nawet uważam, że rzadzacy tez to maja w czterech literach, ale jest to wygodny temacik do wywołania kontowersji, odwrócenia uwagi od rzeczywistych problemów naszego kraju

2

@Chaoss dokładnie, woda najlepiej niegazowa jest dla prawidzwej elity

4

2021, a pisowcy dalej się łapią na marne baity typu "co sądzicie o ludziach heteroseksulanych" xD hit

0

@Wossi61FCB w sumie to wiele do powiedzenia nie ma, patrząc na to ze Depayowi zaraz kończy się kontrakt xd

0

@avexavi a ta dyszka na rękę to dla klubu nie sa dwie dyszki, bo podatki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?