marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i po Wikingach, imo słabo to zakończyli. Czuć, że trochę pomysły się pokończyły ale oceniając całokształt to warto, do śmierci wiadomo kogo TOPowy serial, potem tylko poprawnie i były nużące momenty
2
@Witam rząd dba żeby wydymać mój portfel bez wazeliny, moje zdrowie im lata koło tyłka
1
@MesQueUnClub_87 Oj, ja już tak dokładnie nie pamiętam całej trylogii. Bardziej się kierowałem pamięcią, gdzie Mroczny rycerz zapisał się bardziej od reszty
2
@Drozdu7 Mroczny rycerz jest spoko, ale reszta trylogii Nolana jest mocno przeciętna
0
@DanielOOL O ile wszystko się nie posypie całkowicie i młodziki nie poodchodzą xD
20
@MrCule_X Duża część społeczeństwa dałaby się pokroić za takie zarobki, jest to dobre wynagrodzenie nawet jeżeli mówimy o naszej walucie i szczególnie patrząc ogólnie na wynagrodzenie w Polsce
ojoj, czuję że się na baita złapałem XD
1
@robsesh Może tradycyjnie jakiś Codzik, far cry, bf?
2
Imo spoko inicjatywa, ale tylko pod warunkiem, że podejdzie trochę obiektywnie do tematu, patrząc na dzisiejsze czasy to chyba nie ma na co liczyć xD
1
@ElPonczato Żaden kłopot, poleciało. Miłego seansu wszystkim :D
@Foro XDD kurde, następna osoba dostanie taką wiadomość
3
@NeroTFP No debil, co tu więcej dodawać
1
@pepo_barcarzadzi alez proszę cie bardzo, towarzysze piraci muszą się wspierać w tych ciężkich czasach, kiedy coraz bardziej nas zaczynają gnębić
3
@joloskyy pv poszło towarzyszu piracie
1
@Shapiro Nie ma co ukrywać, sportowo był to piękny rok dla Polaków
2
@kamilop Griezmann od początku mi tutaj średnio pasował, zbytnio przesiąknięty stylem Simeone, ale Dembele i Cou to były świetne transfery na papierze - jedyne co tam mocno nie zagrało to cena
1
@LionelM95 z tego co pamiętam to będziesz mógł
4
Tacy jesteście gracze, wstyd mi za was
https://zapodaj.net/images/35c788b91436f.jpg
1
@PawkoFCB Jak duża część broni xD ogólnie odpowiednio rozwijając postać to Cyberek jest strasznie łatwy
1
@SkN To jest La Bamba, nigdy nie mów nigdy xD
0
@Patrykl145 Już nie będzie kolki, teraz tylko woda xD
3
@MesQueUnClub96 Kto niby pisze, że jest najlepszy? xD
2
@jakub1906 To masz fanowskie mody, nie uwzględnia się tego w takich zestawieniach
0
@norbi77 Fekir to kocur, szkoda tej kontuzji bo już by smigal w topowym klubie
1
@norbi77 oj były ciąży przy tej scenie
0
@kakusus Prawdopodobnie nigdy go nie zastąpimy. Imo najwyzsza pora zbudowac drużynę, kolektyw gdzie każdy będzie coś od siebie wnosił, a nie ze jeden piłkarz to jakieś 80-90% naszej siły w ataku
0
@konrad1661 pies ogrodnika, sam nie wezmie ale innemu nie da XD
1
@michal26 Otóż to, osobiście nawet uważam, że rzadzacy tez to maja w czterech literach, ale jest to wygodny temacik do wywołania kontowersji, odwrócenia uwagi od rzeczywistych problemów naszego kraju
2
@Chaoss dokładnie, woda najlepiej niegazowa jest dla prawidzwej elity
4
2021, a pisowcy dalej się łapią na marne baity typu "co sądzicie o ludziach heteroseksulanych" xD hit
0
@Wossi61FCB w sumie to wiele do powiedzenia nie ma, patrząc na to ze Depayowi zaraz kończy się kontrakt xd
0
@avexavi a ta dyszka na rękę to dla klubu nie sa dwie dyszki, bo podatki?