La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

0

Bartomeu miał naprawdę cholernego pecha z transferami. Tak naprawdę większość tych dużych transferów w danym czasie, to by się obroniła.

konto usunięte

8

@kamilop Griezmanna akurat ja od początku nie chciałem. Co do Coutinho i Dembele mogę się zgodzić.

2

@kamilop Griezmann od początku mi tutaj średnio pasował, zbytnio przesiąknięty stylem Simeone, ale Dembele i Cou to były świetne transfery na papierze - jedyne co tam mocno nie zagrało to cena

3

@Bartunek Griezmann kompletnie nie rozumiem, ale i do Cou mam wątpliwości. Przy systemie 433 nie widziałem miejsca dla typowej 10tki, bo skrzydłowy z niego nie jest.

0

@kamilop Najbardziej się Dembele potrafi obronić jak jest zdrowy.

konto usunięte

0

@Bobo25 Chcieliśmy zrobić z niego Iniestę - tak naprawdę wystarczyłoby żeby nauczył się bronić...

0

@mr_robot no chyba że. Ale i tak moim zdaniem nie był to transfer tak do końca potrzebny. Z tych wielkich to naprawdę świetnym się wydawał transfer Dembele, ale kto wiedział że aż tak się u nas chłopak połamie. W tym przypadku zastrzeżeń do zarządu nie mam żadnych i trochę nie rozumiem że ludzie wypisują tu ten ruch jako porażkę Bartomeu. Przecież jego wcześniejsza historia za nic nie wskazywała na taki przypadek. Teraz podobnie ma Real z Hazardem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?