marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy To niezły chłop XD
1
@NaFazieHitman A potem cyk, większość panstw zamyka gospodarkę:p
0
@zodiak_10 to niech sobie gra ryzykując, że lekki uraz przerodzi się w coś poważniejszego
0
@Lub567 ketchup top 1 ewentualnie mieszanka ketchupy z majonezem
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub_87 Ja jestem cofnięty, dopiero teraz przewinęło mi się info xD
@macio_944 No wszystko na to wskazuje ale nutka wątpliwości zawsze zostanie, szczególnie kiedy ma się obraz innych adaptacji gier które były góra przeciętne
1
Kurka, serial "The Last Of Us" na HBO, żeby tylko tego nie zepsuli
0
https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/25082-indie-zbiorowy-gwalt-na-gluchoniemej-pietnastolatce
Ojezu, ja to nie wiem co niektórzy mają zamiast mózgu, słów brakuje..
0
@pele1282 Czyli znowu jakieś wesołe kłótnie będą xdd
2
@kuz tylko w akcie desperacji jak musiałem się szybko pobudzić, żeby nie chodzić półprzytomnym- tak to nie pije xD
No i jak już to tylko te mniejsze, energole typu monster 500 ml zapychają mnie jak syty obiad i ostatecznie chce mi się spać xD
5
@DonMatteo901 Ze komuś się chciało robić zdjęcia kobiecie w masce i wrzucać do sieci XD
1
@BarcaInfo Jednak coś mogą zrobić, skoro Alenia wylądował na wypożyczeniu
0
No nie, ale cp chamsko ucina wątek Peralezow, zwykle chamstwo xd
0
@PawkoFCB Przeciez to tylko retrospekcje wiec mogła być op xD
Jakby robili pełnoprawną grę z Ciri w roli głównej to zapewne balans i sama mechanika byłaby dużo trudniejsza (ale wciąż nie zatrudna, wiedzmin nawet na najwyższym poziomie trudności nie sprawił mi wyzwania, a to o czymś świadczy xd)
2
@MontelQ Klikasz w "polecają"
0
@pikass14 gdzie upolowałeś konsole?
1
@Maciasek Otóż to byku
1
@Bykunn Tak XD Wiadomo, że taki monopol nie byłby za dobry dla konsumenta ale już mi się czasami hasła do danych aplikacji zaczynają mylić xD
0
@deszczyk89 Dzięki wszystkim! zrobiliście mi maraton filmowy na minimum tydzień xD
1
Czy tylko mnie obecnie denerwuje natłok kont jakie wypadałoby posiadać żeby mieć dostęp do większej bazy gier czy też filmów? Origin, Steam, Uplay - coraz bardziej Epic się wbija w branże jeszcze można wspomnieć o Gogu
Z bazą filmów i seriali podobnie, Netflix i HBO - zapewne jeszcze by się coś znalazło lub znajdzie się w niedalekiej przyszłości bo każdy chce być "na swoim"
Stanowczo za dużo tego imo
8
@BarcaInfo Problemy ludzi bogatych xD
5
@sonek To burgery klepią Najmana
0
@XaviHeart Niestety również oglądałem xD
@clyde Dziękóweczka (chyba) ratujesz mi wieczór xD
0
@Sulimo Już oglądałem, dosyć niedawno nawet :c
1
Dajta jakis fajny horror na wieczór, może coś mniej oczywistego bo wiekszosc klasykow obejrzana ;v
0
@Murazor świętokractwo to instalowanie Returninga do tej wspanialej gry ;p
0
Kurka, ciekawe za ile Sony (jeżeli w ogóle wyda) ulepszona wersje zwykłego ps5, może bym się skusil w przyszłości xD
0
Komentarz usunięty
3
@Piotr,1985 Czas zaakceptować, że piłkarze czy też trenerzy marudzą na warunki. Niektórzy już zapomnieli chyba legendarną długą trawę Xaviego xD
1
@Don Lucas Potężne herby świadczące o stanie kraju xDDD