0

@Chwytliwy To niezły chłop XD

1

@NaFazieHitman A potem cyk, większość panstw zamyka gospodarkę:p

0

@zodiak_10 to niech sobie gra ryzykując, że lekki uraz przerodzi się w coś poważniejszego

0

@Lub567 ketchup top 1 ewentualnie mieszanka ketchupy z majonezem

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub_87 Ja jestem cofnięty, dopiero teraz przewinęło mi się info xD
@macio_944 No wszystko na to wskazuje ale nutka wątpliwości zawsze zostanie, szczególnie kiedy ma się obraz innych adaptacji gier które były góra przeciętne

1

Kurka, serial "The Last Of Us" na HBO, żeby tylko tego nie zepsuli

0

https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/25082-indie-zbiorowy-gwalt-na-gluchoniemej-pietnastolatce

Ojezu, ja to nie wiem co niektórzy mają zamiast mózgu, słów brakuje..

0

@pele1282 Czyli znowu jakieś wesołe kłótnie będą xdd

2

@kuz tylko w akcie desperacji jak musiałem się szybko pobudzić, żeby nie chodzić półprzytomnym- tak to nie pije xD

No i jak już to tylko te mniejsze, energole typu monster 500 ml zapychają mnie jak syty obiad i ostatecznie chce mi się spać xD

5

@DonMatteo901 Ze komuś się chciało robić zdjęcia kobiecie w masce i wrzucać do sieci XD

1

@BarcaInfo Jednak coś mogą zrobić, skoro Alenia wylądował na wypożyczeniu

0

No nie, ale cp chamsko ucina wątek Peralezow, zwykle chamstwo xd

0

@PawkoFCB Przeciez to tylko retrospekcje wiec mogła być op xD
Jakby robili pełnoprawną grę z Ciri w roli głównej to zapewne balans i sama mechanika byłaby dużo trudniejsza (ale wciąż nie zatrudna, wiedzmin nawet na najwyższym poziomie trudności nie sprawił mi wyzwania, a to o czymś świadczy xd)

2

@MontelQ Klikasz w "polecają"

0

@pikass14 gdzie upolowałeś konsole?

1

@Maciasek Otóż to byku

1

@Bykunn Tak XD Wiadomo, że taki monopol nie byłby za dobry dla konsumenta ale już mi się czasami hasła do danych aplikacji zaczynają mylić xD

0

@deszczyk89 Dzięki wszystkim! zrobiliście mi maraton filmowy na minimum tydzień xD

1

Czy tylko mnie obecnie denerwuje natłok kont jakie wypadałoby posiadać żeby mieć dostęp do większej bazy gier czy też filmów? Origin, Steam, Uplay - coraz bardziej Epic się wbija w branże jeszcze można wspomnieć o Gogu
Z bazą filmów i seriali podobnie, Netflix i HBO - zapewne jeszcze by się coś znalazło lub znajdzie się w niedalekiej przyszłości bo każdy chce być "na swoim"
Stanowczo za dużo tego imo

8

@BarcaInfo Problemy ludzi bogatych xD

5

@sonek To burgery klepią Najmana

0

@XaviHeart Niestety również oglądałem xD
@clyde Dziękóweczka (chyba) ratujesz mi wieczór xD

0

@Sulimo Już oglądałem, dosyć niedawno nawet :c

1

Dajta jakis fajny horror na wieczór, może coś mniej oczywistego bo wiekszosc klasykow obejrzana ;v

0

@Murazor świętokractwo to instalowanie Returninga do tej wspanialej gry ;p

0

Kurka, ciekawe za ile Sony (jeżeli w ogóle wyda) ulepszona wersje zwykłego ps5, może bym się skusil w przyszłości xD

0

Komentarz usunięty

3

@Piotr,1985 Czas zaakceptować, że piłkarze czy też trenerzy marudzą na warunki. Niektórzy już zapomnieli chyba legendarną długą trawę Xaviego xD

1

@Don Lucas Potężne herby świadczące o stanie kraju xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?