8

@AlexDark00 No przecież nikt nie powiedział, że nie zsyłał tam Żydów, po prostu innym też się "oberwało" i osoby LGBT również się w to zaliczają

29

Termin mógł sobie powstać kiedy chciał, osoby LGBT są od zawsze i uwaga, wtedy też były gnębione

1

@ksobi No tak, ale w weekend obczaję sobie aplikacje co mi podesłałeś ostatnio wiec prawdopodobnie zacznę do tego wieksza uwagę przywiązywać xD

9

@Ramos9248 no ja to mam super taktykę, staram się jeść jak jestem głodny xD

0

@AlexDark00 No ale to był kozak w Ajaxie, jego transfer faktycznie mógł odmienić obraz defensywy. Garcia ma potencjał ale czy to aż taki kaliber obecnie żeby z miejsca odmienić defensywę Barcy? wątpię

9

@betonito czyli tlen świadczy o tym czy ktoś kocha góry czy też nie. xD Można sobie podbijać wyzwanie nie korzystając z tlenu ale za cholerę nie świadczy to o braku miłości do gór xD

0

@BarcaInfo Młody, perspektywiczny obrońca kluczem do szans na trofea. Nieźle

3

@MesQueUnClub96 Te piosenki od team x sa genialne

32

Dobra, oficjalnie uznaje problemy które są w Barcelonie za nieważne bo Real ma 900 milionów długu

1

@FC1899Barca A tak naprawdę lukaku chcial pocałować zlatana w czółko

3

@Prezes_sycylijczyk prezes, zlituj ty się przy wieczorze xd

1

@LuisSalvano Co za trolle wyżej XD

2

@NaFazieHitman Zawsze olewałem lekutry, dużo bardziej wolałem Gre o tron czy wiedzmina wtedy czytać xD

0

@MESSIah16 Ależ ta @clyde jest tutaj rozchwytywana xD

0

Komentarz usunięty

5

@masq O Cou to łatwo zapomnieć nawet jeżeli jest na boisku xD

0

https://www.tvp.info/51968380/lewica-chce-twoich-praw-nie-daj-ich-sobie-odebrac-tvp-info
Potezna lewica chce nam zabrać prawo do życia, uważajcie na siebie miski :V

0

@ksobi O, dzięki. Obczaje

9

@Janiama No ale za peło, panie to... (Wstaw dowolną akcje)

1

@maroon Jest różnica między znakowaniem przemocy, seksu hazardu czy brutalności, a zwykłej orientacji. To tak jakby ktoś oznakował biblię, że to prawdopodobnie książka fantasy i jest niezgodna z postępowym światem czy coś. Niby neutralny komunikat ale niesmak pozostaje

3

@jeyx77x Oczywiście, że tak. Dużo ludzi po prostu patrzy na Busiego przez pryzmat obecnego zjazdu formy zapominając, że to był w swoim prime najlepszy defensywny pomocnik na świecie. Ot - jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz, resztę mamy gdzieś :V

1

@ksobi Z ciekawości jak będę miał chwilę aż sobie policzę, daje sobie rękę uciąć że obecnie to grubo poniżej minimum dziennych wymagań organizmu xD Ale jak miałem taki okres, że szamałem ile popadnie to przytyłem zawrotne 3kg w jakiś miesiąc, półtorej. Tylko wtedy dużo mniej ruchu miałem niż teraz

1

@Janiama Dobrze, ze ja chudy byk jestem. Nawet za chudy ale kilogramy nie chcą przyjść xD

0

@kkbarca Rozumiem, że ratunek w tym przypadku do doprowadzenie do bankructwa, żeby uniknąć kolejnych kompromitacji w lm?

1

@jeyx77x Cięzko mi ich porównywać ale ogromnie cieszę się, że mogłem oglądać to trio. Genialni piłkarze, którzy wzajemnie się uzupełniali

1

@maroon No nie bardzo. Za takim komunikatem stoi niechęć, więc pozornie neutralny komunikat juz pozostawia negatywna narracje wokół siebie.

A poza tym to jest krok do wprowadzenia repersji. Powolnym krokiem się to może zamienić na wywalenie książek z tematyką lgbt, wiec na takie szufladkowanie nie ma miejsca.

3

@ProMILs No, tych ludzi utożsamiających się jako helikoptery szturmowe to są miliony :D

3

0

@D1OS No chociaż szczerze, przecież nie będzie udawał że nie pajacuje xD

5

@Mns21 W Polsce to ogólnie polityka jest memem, nic mnie juz nie zaskoczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?