marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kewin Do ATM grupa i Polsatu,ale to tylko zręczna gra pozorów. Jakiś kanal musiał zostać xD
5
Oglądalność 10 lutego 2021 r.:
1️⃣ TVP 1
2️⃣ TVP 2
3️⃣ TVP Info
4️⃣ ATM Rozrywka
5️⃣ TVP Seriale
6️⃣ TVP3
Mokry sen Kaczyńskiego spełniony chociaż na jeden dzień xd
5
@ronni37 A może dla Tomka pieniadze i luksusy to nie jest cały świat jak dla udzielających się w tej dyskusji i faktycznie go ruszy, ze przez kilkanaście dni nie zobaczy się z rodziną? Co wy macie za podejście z czapy w ogóle, ktoś ma gorzej wiec mi nie może być przykro?
7
@Mr8lack Bo wszyscy wiedzą, że "ukryta prawda" to najlepszy program na świecie.
2
@Gwyn Dobrze, że TVP się dzieli swoimi corocznymi 2 miliardami z chociażby służba zdrowia
2
@Joe_Pesci temat zastępczy dla tematu zastępczego, 300iq plan xd
22
@mat32 Ale skoro odbierałeś usługę przez cały czas taką jaka powinna być to dlaczego chcesz odzyskać wszystkie wpłacone pieniądze? Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastko xDD
2
@Mathew16 Zbyt oczywisty xD
1
@Mr8lack Słaby bait
2
@PatrychoO Dla jakiegoś procenta społeczeństwa, szczególnie tego starszego zapewne telewizja to jedyne media jakie mają w zasięgu. A tutaj obecnie TVP "wyeliminował"swoja największa konkurencję
2
@LuisSalvano Spokojnie, chyba większość raperow których wymieniłeś już jest na "wymarciu" powoli xD
2
Nasz rząd to ma plan, sprytny plan xD
Polsat i tvn obecnie wyeliminowane wiec jaka stacja zdobędzie totalna dominację? Rezimowka. Maszyna propagandy ruszyła na stale, juz nic jej nie zatrzma xd
7
@DLFCB aha te piękne stereotypy, ze facet nie może płakać, najlepsze jest to ze wciąż jest aktualny xD
2
@Kgorecki2500 Ależ bym parsknal śmiechem gdybym oglądał tvp i zobaczyl, ze mowia o sobie "wolne media" xD
0
@LeoMessi1994 Lece solo na zgliszczach świata
0
@tomek8756 To ja mam dziury w kieszeniach, taka bieda :v
1
@Fenelon Otóż to, religia nie powinna mieć absolutnie żadnego przymusowego wpływu na zycie obywateli
1
@Naturopata Gdybyśmy nie poprawiali po "Bogu" to dalej żylibyśmy w epoce kamienia łupanego, o ile byśmy przetrwali w ogóle:V
2
@monsterrize "dostaje takie pieniądze, że powinien 24/7 być dostępny."
To co powiesz o Dembele, który pobiera wieksza pensje a przez 3 lata byl niedostępny praktycznie? xD
Imo mocny kandydat do głupoty roku, a mamy dopiero luty
0
@Naturopata Żeby za szybko nie umrzeć z głodu, slaba perspektywa xd
2
@DonMatteo901 Najdroższy zmiennik na świecie xd
2
@ESTADISTICAS Dembele prawie w co drugim meczu coś doklada do statystyk, patrząc na przebieg jego kariery w Barcelonie to wygląda to nieźle
0
@Antimadridista~ hymn ZSRR tez zacny
2
https://www.tvp.info/52190082/warszawa-paraliz-na-drogach-potezne-korki-w-stolicy-zima-zaskoczyla-rafala-trzaskowskiego-snieg-i-mroz
Czaskowski co zes dosypał do chmur XD
15
@DaPi Jeżeli Messi nie zamknął jeszcze komuś japy to juz nie zamknie
1
@Jakchcesz A to słabo, nie dołączam do waszego kółeczka xD
4
@mat32 niby "tylko" pies, a większość z nas za naszymi pupilkami by w ogień wyskoczyła, trzymaj się
1
@Jakchcesz Jakąś wazelinę na wpisowe przynieść, czy nie trzeba? :V
1
Wszędzie minusowe temperatury, wiec czas przypomnieć miniaturowego klasyka
6
Alez Trincao teraz mentalnie powininen podskoczyć