0

@kewin Do ATM grupa i Polsatu,ale to tylko zręczna gra pozorów. Jakiś kanal musiał zostać xD

5

Oglądalność 10 lutego 2021 r.:
1️⃣ TVP 1
2️⃣ TVP 2
3️⃣ TVP Info
4️⃣ ATM Rozrywka
5️⃣ TVP Seriale
6️⃣ TVP3

Mokry sen Kaczyńskiego spełniony chociaż na jeden dzień xd

5

@ronni37 A może dla Tomka pieniadze i luksusy to nie jest cały świat jak dla udzielających się w tej dyskusji i faktycznie go ruszy, ze przez kilkanaście dni nie zobaczy się z rodziną? Co wy macie za podejście z czapy w ogóle, ktoś ma gorzej wiec mi nie może być przykro?

7

@Mr8lack Bo wszyscy wiedzą, że "ukryta prawda" to najlepszy program na świecie.

2

@Gwyn Dobrze, że TVP się dzieli swoimi corocznymi 2 miliardami z chociażby służba zdrowia

2

@Joe_Pesci temat zastępczy dla tematu zastępczego, 300iq plan xd

22

@mat32 Ale skoro odbierałeś usługę przez cały czas taką jaka powinna być to dlaczego chcesz odzyskać wszystkie wpłacone pieniądze? Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastko xDD

2

@Mathew16 Zbyt oczywisty xD

1

@Mr8lack Słaby bait

2

@PatrychoO Dla jakiegoś procenta społeczeństwa, szczególnie tego starszego zapewne telewizja to jedyne media jakie mają w zasięgu. A tutaj obecnie TVP "wyeliminował"swoja największa konkurencję

2

@LuisSalvano Spokojnie, chyba większość raperow których wymieniłeś już jest na "wymarciu" powoli xD

2

Nasz rząd to ma plan, sprytny plan xD

Polsat i tvn obecnie wyeliminowane wiec jaka stacja zdobędzie totalna dominację? Rezimowka. Maszyna propagandy ruszyła na stale, juz nic jej nie zatrzma xd

7

@DLFCB aha te piękne stereotypy, ze facet nie może płakać, najlepsze jest to ze wciąż jest aktualny xD

2

@Kgorecki2500 Ależ bym parsknal śmiechem gdybym oglądał tvp i zobaczyl, ze mowia o sobie "wolne media" xD

0

@LeoMessi1994 Lece solo na zgliszczach świata

0

@tomek8756 To ja mam dziury w kieszeniach, taka bieda :v

1

@Fenelon Otóż to, religia nie powinna mieć absolutnie żadnego przymusowego wpływu na zycie obywateli

1

@Naturopata Gdybyśmy nie poprawiali po "Bogu" to dalej żylibyśmy w epoce kamienia łupanego, o ile byśmy przetrwali w ogóle:V

2

@monsterrize "dostaje takie pieniądze, że powinien 24/7 być dostępny."

To co powiesz o Dembele, który pobiera wieksza pensje a przez 3 lata byl niedostępny praktycznie? xD

Imo mocny kandydat do głupoty roku, a mamy dopiero luty

0

@Naturopata Żeby za szybko nie umrzeć z głodu, slaba perspektywa xd

2

@DonMatteo901 Najdroższy zmiennik na świecie xd

2

@ESTADISTICAS Dembele prawie w co drugim meczu coś doklada do statystyk, patrząc na przebieg jego kariery w Barcelonie to wygląda to nieźle

0

@Antimadridista~ hymn ZSRR tez zacny

15

@DaPi Jeżeli Messi nie zamknął jeszcze komuś japy to juz nie zamknie

1

@Jakchcesz A to słabo, nie dołączam do waszego kółeczka xD

4

@mat32 niby "tylko" pies, a większość z nas za naszymi pupilkami by w ogień wyskoczyła, trzymaj się

1

@Jakchcesz Jakąś wazelinę na wpisowe przynieść, czy nie trzeba? :V

1

Wszędzie minusowe temperatury, wiec czas przypomnieć miniaturowego klasyka

xD

6

Alez Trincao teraz mentalnie powininen podskoczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?