marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na wiejskiej chyba się maszyna losująca zepsuła xD
10
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/153060019_210315024180015_65363603877319952_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=b74wT5Y3-LUAX9mBOwS&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=f7dfb03d1403716b2a45aebfff98f513&oe=605BD11D
obrzydliwi hetero, hatfu na was ;x
0
@Krzychu83924 niestety telewizja odpada, jedynie internetowy streaming platny lub też nie..
1
Mordy, gdzie oglądacie South Park? Bo widzę, że na Netflixie jest sezon pierwszy i od 20 do 23 :(
1
@barcowy1899 autotune to tylko narzędzie, jak się go uzywa z głową to fajnie wzbogaca muzykę
0
@IronSanHybrid ja miałbym za głowę
1
@PatrychoO może kiedyś, teraz to juz jest na wymarciu, tak samo jak przerabianie konsoli (da się jeszcze w ogóle xD)
1
@Jakchcesz Otóż to aczkolwiek z biznesowego punktu widzenia eksy chyba delikatnie napędzały sprzedaż konsol, tak czy siak ciekawa zmiana podejścia
3
Ulala, Days Gone ponoc zmierza na PC. Czyżby powolny koniec eksow od Sony?
0
@Quavosk Nie widzisz, że Dembele gada w migowym?
3
@MesQueUnClub96 Hitowy kit xD
1
@Fawrf eklektyka, ezoteryka i egzotyka a nie jacyś romantyczni psychole :v
1
@leonek160 haha, cement.
Odcinając się od boiskowych aspektów, to ludziom tak zwyczajnie, po ludzku mogą ma współczuć. Rozumiem, że termin empatia jest Ci totalnie obcy?
5
@FDJ Poczucie humoru na poziomie, nie ma co xD
14
@Janiama To tylko trolle, zignorować i mu się znudzi. Niestety takie durne prowokowanie jest modne w internecie
0
@DonMatteo901 Wiecie co jest najlepszego w tej grupie? Niczego nie muszę udawać, czuje się tam jak ryba w wodzie
1
@Encore Swego czasu nie schodziło z słuchawek xD zresztą chyba jak każdy kawałek szpaka sprzed Boru, niesamowicie się nim jarałem
4
Ojoj, wróciłem sobie do starszych kawałków Szpaka, jeszcze sprzed Boru. Przepiękny to był kocur, szkoda że taki regres zrobił, że stał się asłuchalny :(
1
@Chakalaka Oczywiście, że nie stanowi ale z tego co zauważyłem taki opis w pełni wystarczy żeby zadowolić moderację
0
@MesQueUnClub_87 No niby tak, pomoc psychologiczna nic nie pomoże jeżeli sam człowiek nie jest nią zainteresowany ale z drugiej strony mamy kolejne baty w LM, które coraz bardziej łamią naszych piłkarzy, chociażby Lengleta który od pół roku nie może się pozbierać, a jeszcze nie tak dawno trzymał bardzo ładny poziom. Będąc profesjonalnym piłkarzem, który ma ambicje wygrywania a nie tylko liczenia pieniędzy na koncie pomoc psychologa może być kluczowa w odzyskaniu właściwej mentalności. Ogólnie ciężki temat, zarówno jak dla klubu jak i dla piłkarzy
2
@Chakalaka Patrząc na to, że często pod ten "merytoryczny opis" odnośnie linków czy też memów wystarczy wstawić "xD" to jednak chyba jest zgodny
0
Ciekawi mnie jak wygląda opieka psychologiczna w Barcelonie. Skoro nasza największa gwiazda przyznaje, ze nie korzysta z takiej pomocy a jest najbardziej narażony na hejt, presje, medialną nagonkę etc to ciekawi mnie czy "mniejsi" zawodnicy w klubie również mogą na to mieć wywalone
1
@Pawel13sz Pewnego blondyna z Dortmundu ale opcja mało realna obecnie
0
@amanter O Fatim zapomniałeś
0
@bartoszekkk Tylko, że temat odejścia Leo pojawił się w poprzednim sezonie, nie 4 lata temu
0
@Zip No uśmiech ma uroczy, można nawet podciągnąć pod 10 xD
3
@bartoszekkk Za pensję Messiego to nawet lewej nogi Mbappe nie sprowadzisz, chyba że po zakończeniu kontraktu ale to wciąż gigantyczny wydatek i ponowne obciążenie drabinki płacowej
0
@Janiama Nie uwzględniasz najważniejszych czynników po których oceniają użytkownicy.
Nazwisko i kwestia czy darzą piłkarza sympatią
1
@TheNekro94 Mam już ładować pistolet?
0
@wisnia1234 a jeszcze niedawno hejtowani za skąpstwo i wykupywanie ligi ;v