3

Na wiejskiej chyba się maszyna losująca zepsuła xD

0

@Krzychu83924 niestety telewizja odpada, jedynie internetowy streaming platny lub też nie..

1

Mordy, gdzie oglądacie South Park? Bo widzę, że na Netflixie jest sezon pierwszy i od 20 do 23 :(

1

@barcowy1899 autotune to tylko narzędzie, jak się go uzywa z głową to fajnie wzbogaca muzykę

0

@IronSanHybrid ja miałbym za głowę

1

@PatrychoO może kiedyś, teraz to juz jest na wymarciu, tak samo jak przerabianie konsoli (da się jeszcze w ogóle xD)

1

@Jakchcesz Otóż to aczkolwiek z biznesowego punktu widzenia eksy chyba delikatnie napędzały sprzedaż konsol, tak czy siak ciekawa zmiana podejścia

3

Ulala, Days Gone ponoc zmierza na PC. Czyżby powolny koniec eksow od Sony?

0

@Quavosk Nie widzisz, że Dembele gada w migowym?

3

@MesQueUnClub96 Hitowy kit xD

1

@Fawrf eklektyka, ezoteryka i egzotyka a nie jacyś romantyczni psychole :v

1

@leonek160 haha, cement.
Odcinając się od boiskowych aspektów, to ludziom tak zwyczajnie, po ludzku mogą ma współczuć. Rozumiem, że termin empatia jest Ci totalnie obcy?

5

@FDJ Poczucie humoru na poziomie, nie ma co xD

14

@Janiama To tylko trolle, zignorować i mu się znudzi. Niestety takie durne prowokowanie jest modne w internecie

0

@DonMatteo901 Wiecie co jest najlepszego w tej grupie? Niczego nie muszę udawać, czuje się tam jak ryba w wodzie

1

@Encore Swego czasu nie schodziło z słuchawek xD zresztą chyba jak każdy kawałek szpaka sprzed Boru, niesamowicie się nim jarałem

4

Ojoj, wróciłem sobie do starszych kawałków Szpaka, jeszcze sprzed Boru. Przepiękny to był kocur, szkoda że taki regres zrobił, że stał się asłuchalny :(

1

@Chakalaka Oczywiście, że nie stanowi ale z tego co zauważyłem taki opis w pełni wystarczy żeby zadowolić moderację

0

@MesQueUnClub_87 No niby tak, pomoc psychologiczna nic nie pomoże jeżeli sam człowiek nie jest nią zainteresowany ale z drugiej strony mamy kolejne baty w LM, które coraz bardziej łamią naszych piłkarzy, chociażby Lengleta który od pół roku nie może się pozbierać, a jeszcze nie tak dawno trzymał bardzo ładny poziom. Będąc profesjonalnym piłkarzem, który ma ambicje wygrywania a nie tylko liczenia pieniędzy na koncie pomoc psychologa może być kluczowa w odzyskaniu właściwej mentalności. Ogólnie ciężki temat, zarówno jak dla klubu jak i dla piłkarzy

2

@Chakalaka Patrząc na to, że często pod ten "merytoryczny opis" odnośnie linków czy też memów wystarczy wstawić "xD" to jednak chyba jest zgodny

0

Ciekawi mnie jak wygląda opieka psychologiczna w Barcelonie. Skoro nasza największa gwiazda przyznaje, ze nie korzysta z takiej pomocy a jest najbardziej narażony na hejt, presje, medialną nagonkę etc to ciekawi mnie czy "mniejsi" zawodnicy w klubie również mogą na to mieć wywalone

1

@Pawel13sz Pewnego blondyna z Dortmundu ale opcja mało realna obecnie

0

@amanter O Fatim zapomniałeś

0

@bartoszekkk Tylko, że temat odejścia Leo pojawił się w poprzednim sezonie, nie 4 lata temu

0

@Zip No uśmiech ma uroczy, można nawet podciągnąć pod 10 xD

3

@bartoszekkk Za pensję Messiego to nawet lewej nogi Mbappe nie sprowadzisz, chyba że po zakończeniu kontraktu ale to wciąż gigantyczny wydatek i ponowne obciążenie drabinki płacowej

0

@Janiama Nie uwzględniasz najważniejszych czynników po których oceniają użytkownicy.

Nazwisko i kwestia czy darzą piłkarza sympatią

1

@TheNekro94 Mam już ładować pistolet?

0

@wisnia1234 a jeszcze niedawno hejtowani za skąpstwo i wykupywanie ligi ;v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?