marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BarcaInfo Czyli nasz Xavi bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Zajefajnie
15
@FutbolToMagia
W sumie podziwiam udzielających się w tej dyskusji xD Chlopak wypisuje bzdury, jest zręcznie punktowany argumentami i uwaga, NIE ODPOWIE na żaden w racjonalny sposób bo nie chce mu się czytać. xD
Podziwiam was chłopaki, serio :D
3
@BarcaInfo w sumie to ma ktoś informacje jak wyglądała ta drużyna przed Xavim? Tez byla takim czołgiem?
1
@koksik2700 "Twoja matka wydropila mi kanapkę po stosunku" XDD
Imo najbardziej pozytywnie zryty leb w branży
15
@FutbolToMagia Czyli po prostu wierzysz w to co jest dla Ciebie najwygodniejsze, trochę beton xD
5
@macio_944 Wreszcie będzie można zobaczyć tego żółwia który nosi nasz placek na swojej skorupie na zywo
1
@LeoMessi1994 No ja wiem. Druga część mojej wypowiedzi miała lekkie zabarwienie humorystyczne, również metaforyczne xD
2
@LeoMessi1994 Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Chyba, że ma się dwa ciastka :v
3
@Visca el Barca y Visca Catalunya Nic nie mówiłem o adopcji dzieci przez pary homoseksualne ziomeczku :D Wręcz jestem bardziej nastawiony negatywnie do takiej adopcji.
Ale nie chodzi o samych "dwóch tatusiów" tylko nastawienie takich byczków jak Ty, rówieśnicy takiego dzieciaka wychowane w Tych jakże przepięknych wartościach będą robić takiemu dziecku piekło.
4
@GadulkiGembulki czasami jeszcze meczyk mozna obejrzeć
0
@KrystianR Ja to nawet bym do zwykłego samolotu nie wsiadł, a co dopiero do takiego co ma latać i robić wutututu na wojnie, masakra.
9
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/155833463_1263776427356459_4737846589132608116_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=l26Eyu4cQJQAX9fVnz3&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=7&oh=c441046efce03d772d0eb329c0e41b25&oe=60642264
To sa dopiero ambitne plany na przyszłość xD
0
@Katalonbar Patrząc na nasze poczynania w LM taka sytuacja była bardzo prawdopodobna xD
11
@FutbolToMagia Nie chce zabrzmieć zbyt ofensywnie, ale macie chorą religię skoro symbol równości obraża wasze uczucia religijne.
0
@BarcaInfo Koemam: potrzymaj mi piwo
0
@Pawel13sz poczekaj, odpalam tarota
0
@lukaszbarca15 Nie mam pojecia, patostreamy nie sa dla mnie xD
0
@lukaszbarca15 no jego ziomek, lub tez byly ziomek - nie mam pojecia jakie teraz sa miedzy nimi relacje
4
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/155770142_1413308095687288_1229144459134198157_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=slyqZCUEWMoAX-iI6w-&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=6&oh=2a9be1e0bc95d33a5848a84a629e17aa&oe=6062D9B7
Macie wielki konflikt Szpaka z Nitrem xD
5
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p552x414/156262452_1413290252355739_7129191753827718418_n.png?_nc_cat=111&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=kInsh-49UWUAX_psub_&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&_nc_tp=30&oh=6f86f49c1217327919b137ab1413cabd&oe=6061D433
i to je porządny flex
2
@Jakchcesz Smutna rzeczywistość. :c
0
@donleo12 Dobra, bedziemy smutni ze zatrzymali naszego kochanego prezydenta, ktory doprowadzil klub nad przepasc. Spoko
13
@Jacu327 WIdac, ze kibic Realu xD
0
Ojoj, oglądam sobie jakieś pierdoły związane z FAME MMA i federacja przepiękny granat sobie wrzuciła w kieszeń zatrudniając Wardęge xDD
0
@Foro Nie no, spoko. Jeżeli w podobnym przedziale cenowym mogę zyskać coś wydajniejszego to dlaczego miałbym nie skorzystać? :V
14
@pele1282 Bardziej kłamliwa bestia, niż moja eks.
A to naprawdę trzeba umić
5
@macio_944 To niech idzie za Bartomeu do więzienia, proste i co najważniejsze będą się trzymać z dala od klubu :D
0
@Ghotti Na konsoli nie uruchomię sobie Goticzka czy innych giereczek do których czuje sentyment :( To jest bardzo ważny aspekt u mnie
0
@Foro O, to czekam niecierpliwie :D
Jak coś budżet może być większy, tak 4-4,5k
0
@VenoM Obecnie to wszystkiemu mówimy nie, ale na gwałt cusik potrzeba ogarnąć