4

@BarcaInfo Czyli nasz Xavi bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Zajefajnie

15

@FutbolToMagia
W sumie podziwiam udzielających się w tej dyskusji xD Chlopak wypisuje bzdury, jest zręcznie punktowany argumentami i uwaga, NIE ODPOWIE na żaden w racjonalny sposób bo nie chce mu się czytać. xD
Podziwiam was chłopaki, serio :D

3

@BarcaInfo w sumie to ma ktoś informacje jak wyglądała ta drużyna przed Xavim? Tez byla takim czołgiem?

1

@koksik2700 "Twoja matka wydropila mi kanapkę po stosunku" XDD
Imo najbardziej pozytywnie zryty leb w branży

15

@FutbolToMagia Czyli po prostu wierzysz w to co jest dla Ciebie najwygodniejsze, trochę beton xD

5

@macio_944 Wreszcie będzie można zobaczyć tego żółwia który nosi nasz placek na swojej skorupie na zywo

1

@LeoMessi1994 No ja wiem. Druga część mojej wypowiedzi miała lekkie zabarwienie humorystyczne, również metaforyczne xD

2

@LeoMessi1994 Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Chyba, że ma się dwa ciastka :v

3

@Visca el Barca y Visca Catalunya Nic nie mówiłem o adopcji dzieci przez pary homoseksualne ziomeczku :D Wręcz jestem bardziej nastawiony negatywnie do takiej adopcji.

Ale nie chodzi o samych "dwóch tatusiów" tylko nastawienie takich byczków jak Ty, rówieśnicy takiego dzieciaka wychowane w Tych jakże przepięknych wartościach będą robić takiemu dziecku piekło.

4

@GadulkiGembulki czasami jeszcze meczyk mozna obejrzeć

0

@KrystianR Ja to nawet bym do zwykłego samolotu nie wsiadł, a co dopiero do takiego co ma latać i robić wutututu na wojnie, masakra.

0

@Katalonbar Patrząc na nasze poczynania w LM taka sytuacja była bardzo prawdopodobna xD

11

@FutbolToMagia Nie chce zabrzmieć zbyt ofensywnie, ale macie chorą religię skoro symbol równości obraża wasze uczucia religijne.

0

@BarcaInfo Koemam: potrzymaj mi piwo

0

@Pawel13sz poczekaj, odpalam tarota

0

@lukaszbarca15 Nie mam pojecia, patostreamy nie sa dla mnie xD

0

@lukaszbarca15 no jego ziomek, lub tez byly ziomek - nie mam pojecia jakie teraz sa miedzy nimi relacje

2

@Jakchcesz Smutna rzeczywistość. :c

0

@donleo12 Dobra, bedziemy smutni ze zatrzymali naszego kochanego prezydenta, ktory doprowadzil klub nad przepasc. Spoko

13

@Jacu327 WIdac, ze kibic Realu xD

0

Ojoj, oglądam sobie jakieś pierdoły związane z FAME MMA i federacja przepiękny granat sobie wrzuciła w kieszeń zatrudniając Wardęge xDD

0

@Foro Nie no, spoko. Jeżeli w podobnym przedziale cenowym mogę zyskać coś wydajniejszego to dlaczego miałbym nie skorzystać? :V

14

@pele1282 Bardziej kłamliwa bestia, niż moja eks.

A to naprawdę trzeba umić

5

@macio_944 To niech idzie za Bartomeu do więzienia, proste i co najważniejsze będą się trzymać z dala od klubu :D

0

@Ghotti Na konsoli nie uruchomię sobie Goticzka czy innych giereczek do których czuje sentyment :( To jest bardzo ważny aspekt u mnie

0

@Foro O, to czekam niecierpliwie :D
Jak coś budżet może być większy, tak 4-4,5k

0

@VenoM Obecnie to wszystkiemu mówimy nie, ale na gwałt cusik potrzeba ogarnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?