marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@xBoMBoWiECx Niech sobie na razie leży, a jak przyjdzie odpowiednia chwila to niech Fati ja przytuli
1
@Quavosk Ale "AndrzejRysuje" to Ty szanuj byku.
0
@blaugrana1980 Fai to jakiś kuzyn naszego Fatiego? :D
8
@Chakalaka Czasami warto zaryzykować, bo zaraz BI będzie miał takie ego, ze będzie trzeba się łokciami rozpychać żeby zrobić trochę miejsca na La Rambli xD
0
@RomanHoffer Arteta podglądał naszego Valverde xd
4
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld @Ronnie1992 Rabini sa niezdecydowani xD smieszne, ze tak wszystko zakładacie za pewniak kiedy zapewne sam Messi jeszcze się zastanawia co dalej xd
11
@Kapitan_SW nie szkaluj potężnego zdobywcy złotej piłki:p
0
@norbi77 oczywiście, że ryzyko i osobiście jestem na nie przy tym transferze ale patrząc na okoliczności byłbym w stanie zrozumieć taki transfer
0
@norbi77 Ciężko to ocenić, nie znamy faktycznych możliwości finansowych w Barcelonie, a 9 jest potrzebna na gwałt
0
@Bykunn Nigdy nie jest za późno na nauke jak widać ;p
2
@Pietraszko juz wiemy, ze jesteś fanatykiem Fonta, spokojnie
0
@Rewolucja123 6 goli z gry w tym jeden z karnego?
1 gol z gry w tym 2 z karnego?
No ciekawe przedstawienie statystyk xd
1
@Chaoss no i fajnie, niech sobie trzepia pieniadze skoro maja taka możliwość
6
@don'T.R.I.P.e ten durny wilkolak co idziemy z yenn do ogrodu szukając tchórza. Zawsze się tam gubię xf
1
@szkutnik91 Messi oficjalnie przyznał, że nie jest normalny wykręcając w kółko 30+ w sezonie xd
1
@Deltta Nie wyczuwają, chyba ze trafiłem kilka razy na jakieś atrapy :p dla pewności możesz okienko uchylić
2
@Quavosk Jedynka/Tokio drift.
1
@Volcano No siema, ale jedna poprawka - noc jest ładna
1
@Rourke Na herby trzeba ciężko pracować cały miesiąc, nie ma tak łatwo
2
I cyk, avatar znowu najlepiej zarabiającym filmem w historii, dzięki ponownemu odpaleniu filmu w Chinach
0
Komentarz usunięty
1
@MaTt_BarcaFan No Aguero to bestia na przestrzeni kariery, ale w perspektywie transferu warto patrzeć na to co jest teraz
1
@marcin000019 350 minut i 2 bramki. Niezla gwarancja czekogolwiek
1
@FafitFCB To jest piękne, nikt się nie zna a każdy ma najwięcej mądrości do sprzedania xd
0
@lukaszbarca15 Nie napisałem, że jest słaby, tylko ze często spadal z poziomu sportowego, szczególnie w drugiej części sezonu
0
@Pietraszko Ty na zawał zejdziesz jak dojdzie do okienka transferowego, jeżeli już teraz plotki przezywasz xd
1
@FC1899Barca Wybitny przez pół roku, potem coś mu chęci spadały xD
0
@MaziFCB A autotune to coś złego? Ot, zwykłe narzędzie którego można używać dobrze lub źle xD
6
@Rewolucja123 To był żarcik, nie odpalaj się szeryfie. Osobiście mi latają te analizy ale doceniam wkład czasu jaki poświęcasz dla nich