2

@xBoMBoWiECx Niech sobie na razie leży, a jak przyjdzie odpowiednia chwila to niech Fati ja przytuli

1

@Quavosk Ale "AndrzejRysuje" to Ty szanuj byku.

0

@blaugrana1980 Fai to jakiś kuzyn naszego Fatiego? :D

8

@Chakalaka Czasami warto zaryzykować, bo zaraz BI będzie miał takie ego, ze będzie trzeba się łokciami rozpychać żeby zrobić trochę miejsca na La Rambli xD

0

@RomanHoffer Arteta podglądał naszego Valverde xd

4

Komentarz usunięty

0

@Messibestplayerintheworld @Ronnie1992 Rabini sa niezdecydowani xD smieszne, ze tak wszystko zakładacie za pewniak kiedy zapewne sam Messi jeszcze się zastanawia co dalej xd

11

@Kapitan_SW nie szkaluj potężnego zdobywcy złotej piłki:p

0

@norbi77 oczywiście, że ryzyko i osobiście jestem na nie przy tym transferze ale patrząc na okoliczności byłbym w stanie zrozumieć taki transfer

0

@norbi77 Ciężko to ocenić, nie znamy faktycznych możliwości finansowych w Barcelonie, a 9 jest potrzebna na gwałt

0

@Bykunn Nigdy nie jest za późno na nauke jak widać ;p

2

@Pietraszko juz wiemy, ze jesteś fanatykiem Fonta, spokojnie

0

@Rewolucja123 6 goli z gry w tym jeden z karnego?
1 gol z gry w tym 2 z karnego?
No ciekawe przedstawienie statystyk xd

1

@Chaoss no i fajnie, niech sobie trzepia pieniadze skoro maja taka możliwość

6

@don'T.R.I.P.e ten durny wilkolak co idziemy z yenn do ogrodu szukając tchórza. Zawsze się tam gubię xf

1

@szkutnik91 Messi oficjalnie przyznał, że nie jest normalny wykręcając w kółko 30+ w sezonie xd

1

@Deltta Nie wyczuwają, chyba ze trafiłem kilka razy na jakieś atrapy :p dla pewności możesz okienko uchylić

2

@Quavosk Jedynka/Tokio drift.

1

@Volcano No siema, ale jedna poprawka - noc jest ładna

1

@Rourke Na herby trzeba ciężko pracować cały miesiąc, nie ma tak łatwo

2

I cyk, avatar znowu najlepiej zarabiającym filmem w historii, dzięki ponownemu odpaleniu filmu w Chinach

0

Komentarz usunięty

1

@MaTt_BarcaFan No Aguero to bestia na przestrzeni kariery, ale w perspektywie transferu warto patrzeć na to co jest teraz

1

@marcin000019 350 minut i 2 bramki. Niezla gwarancja czekogolwiek

1

@FafitFCB To jest piękne, nikt się nie zna a każdy ma najwięcej mądrości do sprzedania xd

0

@lukaszbarca15 Nie napisałem, że jest słaby, tylko ze często spadal z poziomu sportowego, szczególnie w drugiej części sezonu

0

@Pietraszko Ty na zawał zejdziesz jak dojdzie do okienka transferowego, jeżeli już teraz plotki przezywasz xd

1

@FC1899Barca Wybitny przez pół roku, potem coś mu chęci spadały xD

0

@MaziFCB A autotune to coś złego? Ot, zwykłe narzędzie którego można używać dobrze lub źle xD

6

@Rewolucja123 To był żarcik, nie odpalaj się szeryfie. Osobiście mi latają te analizy ale doceniam wkład czasu jaki poświęcasz dla nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?