0

@Dundersztyc no to super nazwiska podałeś XD a jeden mecz, gdzie cala drużyna zawodzi to słaby wyznacznik

12

@Dundersztyc Tak z ciekawości, kto Twoim zdaniem jest lepszy?

0

@Krychaaa10 Kiedy Realowi wyjdzie ładny meczyk, to takie same komentarze pojawiają się tutaj. Serio jeszcze na kims robi to wrażenie? xD

4

@karci0 A koń zwalony?

5

@szkutnik91 Dembele ma długiego penisa, dodatkowo niewidocznego który wylazł za linię.

Żart nieśmieszny i żałosny jak sędziowie w Hiszpanii wraz z systemem VAR

1

@ZiX To jest efekt Koemana - juz przed wyborami go obserwowaliśmy.

1

@macio_944 Jeżeli ktoś by mnie zapytał o definicje chaosu to z miejsca odpowiedziałbym, że Dembele xD

1

@Katalonbar Barca z Realem są tak zżyte, że solidarnie razem regres robia xD

1

@tbas Gdyby Araujo wyszedł od pierwszej minuty i zaraz by zszedł z urazem, to sam byś zapewne narzekał na decyzje trenera, ze za szybko go puścił do gry xD

0

@FC1899Barca Widać, że ciezki charakterek ma

2

@macio_944 w końcu dzięki pandemii mamy więcej w portfelach xd

0

@AnnaMarianna U mnie może nie morze, ale Bonson dzielnie mi towarzyszył w cięższych życiowych okresach

3

@AnnaMarianna Na szybko to pamiętam, rok później od bonsona

1

@Witekk10 chcieli to sobie zmienili, takie prawo twórcy a wojowanie bo krolik bez cyrków będzie jest conajmniej smieszne xd

Poza tym byku, znajdz mi jeden remake produkcji sprzed 20 lat gdzie postacie się nie zmieniły

1

https://www.donald.pl/artykuly/gsw6RdaU/posel-dziambor-nie-poddaje-sie-i-wciaz-walczy-o-wiekszy-biust-animowanej-kroliczki
"Ja z tą dyktaturą walczę, bo nie chcę żyć w świecie, w którym wszyscy o wszystko mają problem. Polecam."

Jednocześnie miej problem z tym, że ktoś zrobił innego królika niż był w pierwowzorze, który powstał około 20 lat temu. Chłop się sam wyjaśnia, a część ludzi mu przyklaskuje xDD

0

@LeoMessi1994 No media społecznościowe to nie cala polska

5

@lucas/catalan Nic tylko czekać, aż Ty wlecisz z swoja porno seria czy co tam prowadzisz, nie? :v

12

@Chakalaka W przypadku pisu to musi byc pytanie retoryczne xd

1

@MaziFCB Jaka pogladowa strona Bartoemu tam sprawdzał ceny piłkarzy

3

@Patrykl145 a co ma wiek do gry, odnalezienia się u nas?

0

@chavez Jeżeli mnie pamięć nie myli to tak, jest kibicem Realu

7

@Yosemite Az mi przypomniałeś pewnego użytkownika, wielkiego fana pięknego Oliviera. Legendarnego mistrza kuponów :V

3

@MessiTheBesst uważaj, żeby Ci przypadkiem do przeciętnego Kowalskiego tak podeszli XD

4

@Ojciec5tkidzieci Podzielam Twoją opinie, żałoba to totalnie prywatna sprawa i każdy ma prawo do przeżywania jej na swój sposób

1

@sewciu50 ciekawe czy gdyby meska druzyna barcy tak wymiatala to bys tak mowil

1

@Kurkmen Kwestia mentalu, widać już poprawę pod tym względem ale dosyć często mogliśmy obserwować u naszych zawodników jakąś dziwną zapaść kiedy im nie wychodziło, przestawali próbować. Real pod tym względem był(lub jest jak kto woli xD) zupełnym przeciwieństwem Barcy, próbują do końca a może jakiś Ramosik z dyni trafi

0

@FC1899Barca Zlota pilka anulowana bo bundesliga ma 4 kolejki mniej, warunki sa niesprawiedliwe xD

0

Dobra, niech ksw pisze do mnie na pw, za skromne 2 tysiące polskich złotych mogę dostać wpierdziel od Pudziana

1

@Jakchcesz problemy la babmy w pigułce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?