marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Tomasz Hajto, zagubiony ekspert:
"- Przecież on po przejściu do Marsylii rozegrał zaledwie kilka spotkań. Milik będzie w formie, będzie strzelał bramki, ale gdzieś w okolicach sierpnia, kiedy odzyska meczowy rytm"
"Brakowało mi na skrzydle Kamila Grosickiego. On nawet nie grając w klubie, przez godzinę „dałby z wątroby” i wypracował przynajmniej jedną bramkę."
xD
1
@DonMatteo901 Tymczasem ja idąc sam ulicami swojej wioski dostaje upomnienie od policjanta bo mi się maseczka z nosa zsunęła XD
Coż, prawo dżungli - jedne zwierzęta równiejsze
8
Jose Mourinho:
- Nie sądzę, by zwykły człowiek dyskutował z NASA na temat astronomii. W futbolu natomiast każdy czuje się na tyle kompetentny, by dyskutować o piłce z jednym z najważniejszych trenerów w tej dyscyplinie. Takie jest jednak piękno futbolu, do którego się zdążyłem przyzwyczaić.
Mou wspomina o poteznych ekspertach z la bamby xd
0
@AlexDark00 Pod pewnymi aspektami można. Tak samo jak Suareza czy Ronaldo, mimo iż są to zupełnie różni piłkarze
10
@Barca1992 dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała zes...
0
Miski, moi rodzice mają jakiś gowno internet od plusa, mobilny router dwr 932 i nagle po uruchomieniu ciągle świeci się czerwona dioda sygnału, dziada się nawet wyłączyć w normalny sposób nie da, ktoś coś?
0
@tobiasson92 Pisanie glupot w sieci tez jest szkodliwe, bo jest prawdopodobne ze inny głąb przekona się do tych glupot, kiedy na to damy podatek?
Pani Sylwia coś malo krytyczna, ze jeszcze o to nie walczy
4
Ależ Miszel z Quequality to kozak
imo czarny koń w QQ
0
@marcin000019 no Ty nie masz rigczu
1
@AlexDark00 I co, 2021 i ludzie jeszcze nie ogarniaja, ze Lewy to czysty napadzior który nie jest w stanie samemu sobie dograć piłki w pole karne i strzelić gola ;D
0
@JimMorrisonFCB No wiadomo, ze osoba X. Przecież to te EURO biega po boisku xDD
0
@DonMatteo901 O jezu, Kowal z rigczem. Nie sądziłem, że dożyje
2
@Kengo Chłopak ma to coś, jak go kontuzję nie popsują to będzie pięknie śmigał na boisku
1
@Jakchcesz Patrząc na to jak jej idzie to może jej życia zabraknąć xD
22
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/164628078_262588865578208_4907691166714082576_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Flu-PYYkxpgAX-5_d94&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=c26306a5460d6ec7b3223d4df1fc65c8&oe=60833776
Bo to takie wsiup, rodzisz się chłopem, kopiesz piłeczkę i zarabiasz miliony xDD
0
@Gwyn Za darmo to i harnasia mozna wypic
2
@Jakchcesz Ajaj, uprzedziłeś mnie o sekundkę XD
0
@Ogorinho1974 No ma, ale to oficjalny kanał wraz z teledyskiem xD
4
@VamosRakieta Pisiory na nas pluja, a niektórzy ciągle uważają że to deszcz. Piękne społeczeństwo. xD
4
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=_Yhyp-_hX2s&feature=share
Chłop co zrobił fanowski teledysk do utworu Eminema przekroczył właśnie miliard wyświetleń pod tym kawałkiem, nieźle XD
Suby też ładne, więcej niż najpopularniejsze wytwórnie w Polsce xD
8
https://www.tvp.info/52928872/robert-lewandowski-atakowany-prof-magdalena-sroda-hejtuje-pilkarza-i-prezydenta-andrzeja-dude
Ten uczuć kiedy osoby z środowiska lewicowego zaczynają się masakrować i musisz się zgodzić z TVP :c
0
@tomek8756 Zaraz spadnie reka poteznego wodza i juz nie bedzie wewnętrznego konfliktu xD
1
@LeoMessi1994 Dzisiaj bez jakiś dziwnych pytań, czy jeszcze nad nimi kminisz? xD
0
@Coutinho007 Nie szukaj tutaj logiki, bo Ci się zwoje przegrzeją xd
0
here is a high risk of a third operation for Ansu Fati.
Ansu's recovery has stalled for the second time.
[Catalunya Ràdio]
Ojoj, niedobrze :(
0
@PawkoFCB Dobrze, że udało mi się wyrywać gtx 1660 s i cusik tam na niej działa, bo zaraz to z 4 wypłaty musiałbym odłożyć na pc z niskiej półki xDD
1
https://www.gry-online.pl/hardware/braki-chipow-fabryki-stoja-podrozeje-doslownie-cala-elektronika/zb1f7d9
Coraz lepiej xDD
12
@FutbolToMagia Barca ma lewicowe wartości, kibicu od wczoraj xD
1
@neeed Pjanic to przekręt Bartomeu, Depay i Wijnaldum to piłkarze, których chce trener wiec zapewne ma na nich pomysł, widzisz różnice?
0
@Ratamahatta Kurka, jak się zorientują to będą wołać o 1000+ xDD