15

Tomasz Hajto, zagubiony ekspert:
"- Przecież on po przejściu do Marsylii rozegrał zaledwie kilka spotkań. Milik będzie w formie, będzie strzelał bramki, ale gdzieś w okolicach sierpnia, kiedy odzyska meczowy rytm"

"Brakowało mi na skrzydle Kamila Grosickiego. On nawet nie grając w klubie, przez godzinę „dałby z wątroby” i wypracował przynajmniej jedną bramkę."

xD




1

@DonMatteo901 Tymczasem ja idąc sam ulicami swojej wioski dostaje upomnienie od policjanta bo mi się maseczka z nosa zsunęła XD

Coż, prawo dżungli - jedne zwierzęta równiejsze

8

Jose Mourinho:

- Nie sądzę, by zwykły człowiek dyskutował z NASA na temat astronomii. W futbolu natomiast każdy czuje się na tyle kompetentny, by dyskutować o piłce z jednym z najważniejszych trenerów w tej dyscyplinie. Takie jest jednak piękno futbolu, do którego się zdążyłem przyzwyczaić.


Mou wspomina o poteznych ekspertach z la bamby xd

0

@AlexDark00 Pod pewnymi aspektami można. Tak samo jak Suareza czy Ronaldo, mimo iż są to zupełnie różni piłkarze

10

@Barca1992 dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała zes...

0

Miski, moi rodzice mają jakiś gowno internet od plusa, mobilny router dwr 932 i nagle po uruchomieniu ciągle świeci się czerwona dioda sygnału, dziada się nawet wyłączyć w normalny sposób nie da, ktoś coś?

0

@tobiasson92 Pisanie glupot w sieci tez jest szkodliwe, bo jest prawdopodobne ze inny głąb przekona się do tych glupot, kiedy na to damy podatek?

Pani Sylwia coś malo krytyczna, ze jeszcze o to nie walczy

4

Ależ Miszel z Quequality to kozak
imo czarny koń w QQ

0

@marcin000019 no Ty nie masz rigczu

1

@AlexDark00 I co, 2021 i ludzie jeszcze nie ogarniaja, ze Lewy to czysty napadzior który nie jest w stanie samemu sobie dograć piłki w pole karne i strzelić gola ;D

0

@JimMorrisonFCB No wiadomo, ze osoba X. Przecież to te EURO biega po boisku xDD

0

@DonMatteo901 O jezu, Kowal z rigczem. Nie sądziłem, że dożyje

2

@Kengo Chłopak ma to coś, jak go kontuzję nie popsują to będzie pięknie śmigał na boisku

1

@Jakchcesz Patrząc na to jak jej idzie to może jej życia zabraknąć xD

0

@Gwyn Za darmo to i harnasia mozna wypic

2

@Jakchcesz Ajaj, uprzedziłeś mnie o sekundkę XD

0

@Ogorinho1974 No ma, ale to oficjalny kanał wraz z teledyskiem xD

4

@VamosRakieta Pisiory na nas pluja, a niektórzy ciągle uważają że to deszcz. Piękne społeczeństwo. xD

4

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=_Yhyp-_hX2s&feature=share
Chłop co zrobił fanowski teledysk do utworu Eminema przekroczył właśnie miliard wyświetleń pod tym kawałkiem, nieźle XD

Suby też ładne, więcej niż najpopularniejsze wytwórnie w Polsce xD

8

https://www.tvp.info/52928872/robert-lewandowski-atakowany-prof-magdalena-sroda-hejtuje-pilkarza-i-prezydenta-andrzeja-dude

Ten uczuć kiedy osoby z środowiska lewicowego zaczynają się masakrować i musisz się zgodzić z TVP :c

0

@tomek8756 Zaraz spadnie reka poteznego wodza i juz nie bedzie wewnętrznego konfliktu xD

1

@LeoMessi1994 Dzisiaj bez jakiś dziwnych pytań, czy jeszcze nad nimi kminisz? xD

0

@Coutinho007 Nie szukaj tutaj logiki, bo Ci się zwoje przegrzeją xd

0

here is a high risk of a third operation for Ansu Fati.
Ansu's recovery has stalled for the second time.

[Catalunya Ràdio]

Ojoj, niedobrze :(

0

@PawkoFCB Dobrze, że udało mi się wyrywać gtx 1660 s i cusik tam na niej działa, bo zaraz to z 4 wypłaty musiałbym odłożyć na pc z niskiej półki xDD

12

@FutbolToMagia Barca ma lewicowe wartości, kibicu od wczoraj xD

1

@neeed Pjanic to przekręt Bartomeu, Depay i Wijnaldum to piłkarze, których chce trener wiec zapewne ma na nich pomysł, widzisz różnice?

0

@Ratamahatta Kurka, jak się zorientują to będą wołać o 1000+ xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?