marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gonzo349 To się chyba interesujesz pilka od roku xd
3
@wroclawianin89 Jak mniemam, widzicie ze osoba ignorowana coś napisała ale nie widzicie co przed rozwinięciem?
Serio macie az taka slaba wole, ze nie potraficie nie rozwinąć takiego posta? XD
2
@koziar Odcinajac się od możliwości Lewego, to Atleti w grudniu miało mistrza, nie? :v
3
@konrad1661 ciężko to widzę, jeszcze gdyby w Bundeslidze było 38 kolejek to może
0
@El Plutoninho no jednak porównując prime to suarez ma solidne argumenty, żeby być tym lepszym
1
@Messibestplayerintheworld Tu i tu w sumie
14
Uwielbiam ten moment, kiedy Polakowi coś wychodzi w życiu i wychodzą trolle umniejszające mu sukcesu czy tez pozycji, kochana ludzka mentalność xD
0
@Sysia11 nope, Lewandowski w kadrze to wciąż ten sam piłkarz, tylko koledzy x razy gorsi
5
@PatrychoO ale tylko dobrym napastnikiem xDD my w obecnej sytuacji dalibyśmy się pokroić za takiego tylko dobrego napastnika
3
@FCB24 Nje ma to jak polak umniejszający Polakowi za osiągnięcia, to jest ta mentalność xd
0
@Rust_Cohle łobuz kocha najmocniej xD
1
@tomek8756 Maseczke noszę głównie w dużej mierze dlatego, bo nie chce mi się słuchać poirytowanych ludzi, w tym policjantów
a łapki tak czy siak myłem, więc dla mnie to żadna restrykcja xD
0
@TheNekro94 znajdź sobie hobby
3
@eckov przy faktycznej depresji nie pomaga stwierdzenie, że inni mają gorzej xD
1
@FanFcBarcy Ej, ale co mają problemy z kolanem do kibicowania? Czyżbyś był nawróconym sezonowcem który zwęszył szanse na sukces przy Laporcie? xD
0
@eckov takie coś bardziej by pasowało gdyby sam zrezygnował z testów w Realu, a nie ze Real go odrzucił xD
1
@FC1899Barca No wiadomo, że trzeba kogoś zabić umyślnie lub też nie żeby być hejtowanym. Durna zaczepka żeby znowu się trochę o tym pajacu głośniej zrobilo xD
0
Niektórzy tutaj się zastanawiają dlaczego rząd nie zamknął kościołów a pierwszy wiedzmin juz dawno na to pytanie odpowiedział xD
https://www.facebook.com/watch/?v=2970774639865619
0
@LeoMessiah W origins nie grałem, odysseya i valhalla mnie wynudziły:x
3
@macio_944 Może i przesadzona riposta, ale osobiście to się nie dziwie xD
0
@alianta2 HBO Max to chyba odrębna usługa, która za jakiś czas ma zastąpić GO
4
@Woland10 Poważna sprawa, niech Lewy od razu szabelkę w dłoń weźmie i ruszy na Berlin
0
@bartekvisca Biznes to biznes
1
@Woland10 No nieźle, po prostu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@busquets5 No ale test to nie szczepionka, zeby mówić że szanse sa bliskie zeru xD
0
@BARCA_FOR_EVER Lukaku to dzik, chętnie bym go zobaczył w naszych barwach
2
Ale Grześ Krychowiak fajnie prowadzi swoje sociale, co mi się przewija jego post na FB to sobie coś podyskutuje z fanami albo rzuci jakąś emotke, miło w sumie xD
1
@tobiasson92 Otóż to, terminy juz sa napięte na maksa i żaden klub nie chciałby ryzykować aż takim osłabieniem
6
@kuz Zero patriotyzmu, powinien siedzieć w ekstraklapie i promować naszą piekna ligę a nie jakies kariery mu w glowie