2

@Gonzo349 To się chyba interesujesz pilka od roku xd

3

@wroclawianin89 Jak mniemam, widzicie ze osoba ignorowana coś napisała ale nie widzicie co przed rozwinięciem?
Serio macie az taka slaba wole, ze nie potraficie nie rozwinąć takiego posta? XD

2

@koziar Odcinajac się od możliwości Lewego, to Atleti w grudniu miało mistrza, nie? :v

3

@konrad1661 ciężko to widzę, jeszcze gdyby w Bundeslidze było 38 kolejek to może

0

@El Plutoninho no jednak porównując prime to suarez ma solidne argumenty, żeby być tym lepszym

1

@Messibestplayerintheworld Tu i tu w sumie

14

Uwielbiam ten moment, kiedy Polakowi coś wychodzi w życiu i wychodzą trolle umniejszające mu sukcesu czy tez pozycji, kochana ludzka mentalność xD

0

@Sysia11 nope, Lewandowski w kadrze to wciąż ten sam piłkarz, tylko koledzy x razy gorsi

5

@PatrychoO ale tylko dobrym napastnikiem xDD my w obecnej sytuacji dalibyśmy się pokroić za takiego tylko dobrego napastnika

3

@FCB24 Nje ma to jak polak umniejszający Polakowi za osiągnięcia, to jest ta mentalność xd

0

@Rust_Cohle łobuz kocha najmocniej xD

1

@tomek8756 Maseczke noszę głównie w dużej mierze dlatego, bo nie chce mi się słuchać poirytowanych ludzi, w tym policjantów

a łapki tak czy siak myłem, więc dla mnie to żadna restrykcja xD

0

@TheNekro94 znajdź sobie hobby

3

@eckov przy faktycznej depresji nie pomaga stwierdzenie, że inni mają gorzej xD

1

@FanFcBarcy Ej, ale co mają problemy z kolanem do kibicowania? Czyżbyś był nawróconym sezonowcem który zwęszył szanse na sukces przy Laporcie? xD

0

@eckov takie coś bardziej by pasowało gdyby sam zrezygnował z testów w Realu, a nie ze Real go odrzucił xD

1

@FC1899Barca No wiadomo, że trzeba kogoś zabić umyślnie lub też nie żeby być hejtowanym. Durna zaczepka żeby znowu się trochę o tym pajacu głośniej zrobilo xD

0

Niektórzy tutaj się zastanawiają dlaczego rząd nie zamknął kościołów a pierwszy wiedzmin juz dawno na to pytanie odpowiedział xD

https://www.facebook.com/watch/?v=2970774639865619

0

@LeoMessiah W origins nie grałem, odysseya i valhalla mnie wynudziły:x

3

@macio_944 Może i przesadzona riposta, ale osobiście to się nie dziwie xD

0

@alianta2 HBO Max to chyba odrębna usługa, która za jakiś czas ma zastąpić GO

4

@Woland10 Poważna sprawa, niech Lewy od razu szabelkę w dłoń weźmie i ruszy na Berlin

0

@bartekvisca Biznes to biznes

1

@Woland10 No nieźle, po prostu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@busquets5 No ale test to nie szczepionka, zeby mówić że szanse sa bliskie zeru xD

0

@BARCA_FOR_EVER Lukaku to dzik, chętnie bym go zobaczył w naszych barwach

2

Ale Grześ Krychowiak fajnie prowadzi swoje sociale, co mi się przewija jego post na FB to sobie coś podyskutuje z fanami albo rzuci jakąś emotke, miło w sumie xD

1

@tobiasson92 Otóż to, terminy juz sa napięte na maksa i żaden klub nie chciałby ryzykować aż takim osłabieniem

6

@kuz Zero patriotyzmu, powinien siedzieć w ekstraklapie i promować naszą piekna ligę a nie jakies kariery mu w glowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?