marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/warszawa-atak-przed-metrem-wierzbno-dzgnal-nozem-geja-bo-trzymal-swojego-partnera-za/w7vn28f
Czyli nie można trzymać osoby tej samej płci za rękę przy dzieciach, ale sprzedać kose w plecy juz można. To je chyba jakas wyższa logika, której nie pojmuje
3
@Zip No ale rzucaj konkretnie nickami bo obecnie są 3 różne
0
@TheNekro94 https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/158607509_220133439860419_1164247746126736285_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=YJSZsv6Y4DAAX_AwZd4&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=b593076e92446c9d62d2419d194b84e8&oe=606B9F0D
Chyba poszło o projekt lewicy, ale ręki sobie uciąć nie dam xD Niestety ludzie którzy wyłapują różnorakie kwiatki rzadko dzielą się szerszym kontekstem c:
9
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/158617934_220070949866668_461675666139203033_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=2d7t2OFGPK8AX-Vc1wl&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=6&oh=496bbcb0d7402f48b93db488afbc411d&oe=606E7DD1
Nie ma to jak poważna dyskusja odnośnie dnia kobiet xDD
2
@DonMatteo901 O w końcu cały wywiad wleciał. CGM to ogólnie strasznie kijowa ma polityke odnośnie wywiadów, kilka shotów przed głównym kąskiem a potem dopiero cały wywiad xD
Odnośnie Trąby to imo jeden z przyjemniejszych ziomeczków do słuchania, uwielbiam z nim wywiady
22
@Arczinho7 No i śmieci zostały wyrzucone xD
0
@ef chyba byłoby to dosyć problematyczne administracyjnie
A juz tutaj wyczuwam nawiazanko do dyskusji o apostazji, no to jednak zupełnie inne sprawy. I Ci osobiście powiem, że gdyby apostazja nie była w Polsce tak spieprzona, ze co byś nie zrobił wciąż się wliczasz do tych śmiesznych statystyk sam bym się dawno wypisal z tej smieszno przykrej instytucji.
2
@Comentateiro I taką pomoc społeczną to ja szanuje
3
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/samobojstwa-wsrod-dzieci-rosnie-ich-liczba-najmlodsze-mialo-osiem-lat/e4gvnc7,79cfc278
8 lat i targnąć się na swoje życie, ale to trzeba mieć doszczętnie zniszczona psychikę i to w tak młodym wieku..
0
@MarcelNJ11 utożsamiam sie jako kobitka 8 marca, zeby skraść troche atencji :3
1
@AlexDark00 Dzięki :V
2
@AnnaMarianna No ale gdzie te komentarze?
0
@DonMatteo901 No na miejscu kobitek bym nie uwierzył w takie życzenia od pisu. xD
0
@Colon Ogromny sentyment mam do "łzy"
Agnieszka juz dawno tutaj nie mieszka, narcyz. No ogólnie Wyszkoni to królowa wszystkich wsiurowych party
2
@Pawel13sz Jedynie Haaland
8
A Hazard znowu ma "złe odczucia". Transfer komara to jednak był złoty interes xD
0
@Zoker Polska to 3 świat w Europie pod tym względem, nie ma co porównywać bo człowiek się załamać może xD
2
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/158768146_268854951373044_4535034117432936318_o.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=lvsqNzr8oE8AX9jUfrR&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=7&oh=98ba676a11f98fcca8a4342d6d3a8e97&oe=606C0380
Malik z gestem XD
9
Wybory wyborami ale dzisiaj babskie święto przecio. Wszystkiego najlepszego ramblowskie kobitki :D
7
@nieprzysiadalnosc Może sobie chcieć, ale jeżeli zdradza to jest zwykłym szonem. W drugą stronę też to tak działa
0
@itmustbejoke Piękno piłki nożnej, nigdy nie nie wiadomo
0
@busquets5 Ale tutaj bólu tylka o czyjeś subiektywne top 5 xD
Ode mnie leci
Avi, Eripe, Bonson, Słon i Que
34
https://zapodaj.net/images/2e067c194fcba.jpg
Co tu się stanęło? XD
0
@TR3YWAY No ja myślałem, że wytrzymam do rana, ale 4 to byl maks co wyciągnąłem xd
0
"W tej walce nie zostanę nawet dotknięty. Taki jest plan. Podobnie jak w walce z Costą. Nie pozwoliłem mu w ogóle dotknąć mojej twarzy, więc… Tak. Trzeba zadbać o to, aby nie dostać i uważać na to kopnięcie na korpus."
Warto przypomnieć. Błachowicz jest najpiękniejszy. Szkoda, ze zaspałem na walkę :c
4
Haaland wczoraj załadował setnego gola w karierze. Niesamowita bestia, szkoda ze transfer jest obecnie praktycznie niemożliwy
0
@Pilka_jest_okragla Takich zacnych amigosow to możemy mieć xd
2
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/157992076_2830761783833275_5905655888437739788_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=NnJha9sdHooAX8M4tRz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=6&oh=951f643602f19b3fe92eb685a3388871&oe=606B3FBB
XDDD To się musiało skończyć memowo
1
@LeoMessiah Tyle, ze Pato nie zmarnował kariery jak typowy Brazol, przez imprezki a chłopaka kontuzje prześladowały
0
@koksik2700 Nie, ale jeżeli jakiś twórca chciałby zrobić taką wersje to uwaga, nie miałbym z tym najmniejszego problemu xD