0

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/warszawa-atak-przed-metrem-wierzbno-dzgnal-nozem-geja-bo-trzymal-swojego-partnera-za/w7vn28f

Czyli nie można trzymać osoby tej samej płci za rękę przy dzieciach, ale sprzedać kose w plecy juz można. To je chyba jakas wyższa logika, której nie pojmuje

3

@Zip No ale rzucaj konkretnie nickami bo obecnie są 3 różne

0

@TheNekro94 https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/158607509_220133439860419_1164247746126736285_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=YJSZsv6Y4DAAX_AwZd4&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=b593076e92446c9d62d2419d194b84e8&oe=606B9F0D
Chyba poszło o projekt lewicy, ale ręki sobie uciąć nie dam xD Niestety ludzie którzy wyłapują różnorakie kwiatki rzadko dzielą się szerszym kontekstem c:

2

@DonMatteo901 O w końcu cały wywiad wleciał. CGM to ogólnie strasznie kijowa ma polityke odnośnie wywiadów, kilka shotów przed głównym kąskiem a potem dopiero cały wywiad xD

Odnośnie Trąby to imo jeden z przyjemniejszych ziomeczków do słuchania, uwielbiam z nim wywiady

22

@Arczinho7 No i śmieci zostały wyrzucone xD

0

@ef chyba byłoby to dosyć problematyczne administracyjnie

A juz tutaj wyczuwam nawiazanko do dyskusji o apostazji, no to jednak zupełnie inne sprawy. I Ci osobiście powiem, że gdyby apostazja nie była w Polsce tak spieprzona, ze co byś nie zrobił wciąż się wliczasz do tych śmiesznych statystyk sam bym się dawno wypisal z tej smieszno przykrej instytucji.

2

@Comentateiro I taką pomoc społeczną to ja szanuje

3

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/samobojstwa-wsrod-dzieci-rosnie-ich-liczba-najmlodsze-mialo-osiem-lat/e4gvnc7,79cfc278
8 lat i targnąć się na swoje życie, ale to trzeba mieć doszczętnie zniszczona psychikę i to w tak młodym wieku..

0

@MarcelNJ11 utożsamiam sie jako kobitka 8 marca, zeby skraść troche atencji :3

1

@AlexDark00 Dzięki :V

2

@AnnaMarianna No ale gdzie te komentarze?

0

@DonMatteo901 No na miejscu kobitek bym nie uwierzył w takie życzenia od pisu. xD

0

@Colon Ogromny sentyment mam do "łzy"
Agnieszka juz dawno tutaj nie mieszka, narcyz. No ogólnie Wyszkoni to królowa wszystkich wsiurowych party

2

@Pawel13sz Jedynie Haaland

8

A Hazard znowu ma "złe odczucia". Transfer komara to jednak był złoty interes xD

0

@Zoker Polska to 3 świat w Europie pod tym względem, nie ma co porównywać bo człowiek się załamać może xD

9

Wybory wyborami ale dzisiaj babskie święto przecio. Wszystkiego najlepszego ramblowskie kobitki :D

7

@nieprzysiadalnosc Może sobie chcieć, ale jeżeli zdradza to jest zwykłym szonem. W drugą stronę też to tak działa

0

@itmustbejoke Piękno piłki nożnej, nigdy nie nie wiadomo

0

@busquets5 Ale tutaj bólu tylka o czyjeś subiektywne top 5 xD
Ode mnie leci
Avi, Eripe, Bonson, Słon i Que

34

0

@TR3YWAY No ja myślałem, że wytrzymam do rana, ale 4 to byl maks co wyciągnąłem xd

0

"W tej walce nie zostanę nawet dotknięty. Taki jest plan. Podobnie jak w walce z Costą. Nie pozwoliłem mu w ogóle dotknąć mojej twarzy, więc… Tak. Trzeba zadbać o to, aby nie dostać i uważać na to kopnięcie na korpus."


Warto przypomnieć. Błachowicz jest najpiękniejszy. Szkoda, ze zaspałem na walkę :c

4

Haaland wczoraj załadował setnego gola w karierze. Niesamowita bestia, szkoda ze transfer jest obecnie praktycznie niemożliwy

0

@Pilka_jest_okragla Takich zacnych amigosow to możemy mieć xd

1

@LeoMessiah Tyle, ze Pato nie zmarnował kariery jak typowy Brazol, przez imprezki a chłopaka kontuzje prześladowały

0

@koksik2700 Nie, ale jeżeli jakiś twórca chciałby zrobić taką wersje to uwaga, nie miałbym z tym najmniejszego problemu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?