marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Messibestplayerintheworld I cyk, czarny Messi xD
0
@Przemek2323 kurka, to ja już chyba jakieś przerzuty mam :(
1
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/dragon-age-4-jednak-bez-trybu-multiplayer-ea-wyciaga-wnioski-z-porazki-anthem/4dtvkm8
Panowie, EA idzie po rozum do głowy. Ciekawe czy pozytywnie to wpłynie na gry Bioware
1
@koksik2700 Chociażby bogowie. W pierwszej części praktycznie nic nie wiemy o bogach, ich konflikt jest tylko zarysowany w tle i tyle, dwójka trochę rozbudowuje ich konflikt a w trójce możemy sobie z nimi legitnie pogadać i będąc awatarem prawdopodobnie Adanosa ot tak zmienić stronę dla której walczymy xD
Z pamięci moge również wspomnieć o Jarkendarze, którego klimat w ogóle nie pasował do wyspy Khorinis i ogólnie ten piracki klimat średnio komponował się z podstawką
Żeby wymienić więcej gwaltow na spójności świata musiałbym odpalić gre bo pamięć szwankuje, a na research średnio z chęciami
1
@koksik2700 No ale lore to ma skopane po całości i w każdej części jest inne xD
1
@Xavyol Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym... panie Busi
1
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/154896508_3562658707195902_23575188888982806_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=2bBvgbdxqm0AX83xPj7&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=0f4a0dbdd1d85c5b670e885243e8f315&oe=605D3FB7
Ojoj, ależ przykro się patrzy na to zdjęcie..
2
@th@les Twórczość własna to tutaj temat tabu xD
1
@DonMatteo901 Otoz to. Historia nie jest czarno biala, ma różnorakie odcienie szarości i trzeba ją akceptować taka jaka jest, nie pomijając niczego
4
@kubix05 Uwielbiam te bardzo praktyczne kobiece zbroje:p
2
@LuisSalvano wzajemnie, Luis. Miłej zabawy :D
11
@DonMatteo901 Trochę racji ma, tylko po co wrzuca wszystkich żołnierzy wyklętych do jednego worka
0
@busquets5 Jak juz to Bialas jest Maffijozo :V
1
@Ghazul3293 No i spoko, a Bedoes jest tylko na traczkach.
@SiSenior Mi również Bedoes nie siedzi, czy to melodyjnie czy też tekstowo totalnie. Bardziej mi chodzi o kreowanie się na gangstera nie będąc gangsterem. Rap już nie jest taki zajawkowy, że przekładasz swoje życie na linijki i musi być 100% szczerości i autentyczności na albumach. Ludzie zaczeli się bawić muzyką i skoro chłopak odnajduje się w takim czymś to spoko, niech sobie działa i zgarnia kwit
7
@SiSenior To tylko muzyka. Dla przykładu Ci powiem, że Słoń nie zamraża kawałka kału, żeby nim Cię później dźgnąć :V Wiecej dystansiku
14
@Kapitan_SW Samogwałt to najgłupsza nazwa na masturbacje jaka mogła powstać xd
8
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/153550346_887323792080020_7138862727709081818_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=4xznyOFqYpMAX857b6y&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=dc41d1e99f5b90de2107584c97b9744b&oe=605C336E
Tak to już się żyje z tym trollem u góry xD
Z dystanskiem, wierzącym bez dystansu zalecam omijać mema
1
@BarcaInfo Bo to jeden klub dostał karnego z czapy? xD
1
https://planetagracza.pl/gta-v-cenzura-gry-wideo/
Że takie gamonie jeszcze funkcjonują w społeczeństwie xD
1
Komentarz usunięty
0
@Pogba Wzór Hajto wszędzie znajdzie swoje zastosowanie, szkoda że nie podałeś procentowych danych dla dopełnienia :D
0
@neeed Ale Valverde akurat dobre zmiany robił patrząc na to kogo miał na ławce xD
0
@LuisSalvano Fajnie by było ale chyba wszyscy zdają sobie sprawe z tego jak mecz z Sevilla czy tez PSG beda wygladały xD
0
@Misugi14 Tylko Suarez w takiej realniejszej konkurencji. Cała liga zjechała z poziomem, nie tylko Barca
1
@Jakchcesz Nic tylko trzymać kciuki żeby Redzi wyciągnęli wnioski po tym kuble zimnej wody
0
@blaugrana1980 takie komentarze to raczej do trenerki Valverde a nie Kumama, który próbuje cokolwiek zrobić z ta przeciętna kadra
1
@xBoMBoWiECx Na przestrzeni kariery można dyskutować, zważając na reprezentacje ale w prime Suarez>>>Kazda 9
1
@tristan87 No pewnie, zaraz to jak będę malował ściany w mieszkaniu będzie sprawa publiczna xD
0
@JimMorrisonFCB A wiec to jest ta slynna maszyna losująca xd
3
Na wiejskiej chyba się maszyna losująca zepsuła xD