10

@Messibestplayerintheworld I cyk, czarny Messi xD

0

@Przemek2323 kurka, to ja już chyba jakieś przerzuty mam :(

1

1

@koksik2700 Chociażby bogowie. W pierwszej części praktycznie nic nie wiemy o bogach, ich konflikt jest tylko zarysowany w tle i tyle, dwójka trochę rozbudowuje ich konflikt a w trójce możemy sobie z nimi legitnie pogadać i będąc awatarem prawdopodobnie Adanosa ot tak zmienić stronę dla której walczymy xD

Z pamięci moge również wspomnieć o Jarkendarze, którego klimat w ogóle nie pasował do wyspy Khorinis i ogólnie ten piracki klimat średnio komponował się z podstawką


Żeby wymienić więcej gwaltow na spójności świata musiałbym odpalić gre bo pamięć szwankuje, a na research średnio z chęciami

1

@koksik2700 No ale lore to ma skopane po całości i w każdej części jest inne xD

1

@Xavyol Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym... panie Busi

2

@th@les Twórczość własna to tutaj temat tabu xD

1

@DonMatteo901 Otoz to. Historia nie jest czarno biala, ma różnorakie odcienie szarości i trzeba ją akceptować taka jaka jest, nie pomijając niczego

4

@kubix05 Uwielbiam te bardzo praktyczne kobiece zbroje:p

2

@LuisSalvano wzajemnie, Luis. Miłej zabawy :D

11

@DonMatteo901 Trochę racji ma, tylko po co wrzuca wszystkich żołnierzy wyklętych do jednego worka

0

@busquets5 Jak juz to Bialas jest Maffijozo :V

1

@Ghazul3293 No i spoko, a Bedoes jest tylko na traczkach.

@SiSenior Mi również Bedoes nie siedzi, czy to melodyjnie czy też tekstowo totalnie. Bardziej mi chodzi o kreowanie się na gangstera nie będąc gangsterem. Rap już nie jest taki zajawkowy, że przekładasz swoje życie na linijki i musi być 100% szczerości i autentyczności na albumach. Ludzie zaczeli się bawić muzyką i skoro chłopak odnajduje się w takim czymś to spoko, niech sobie działa i zgarnia kwit

7

@SiSenior To tylko muzyka. Dla przykładu Ci powiem, że Słoń nie zamraża kawałka kału, żeby nim Cię później dźgnąć :V Wiecej dystansiku

14

@Kapitan_SW Samogwałt to najgłupsza nazwa na masturbacje jaka mogła powstać xd

1

@BarcaInfo Bo to jeden klub dostał karnego z czapy? xD

1

https://planetagracza.pl/gta-v-cenzura-gry-wideo/

Że takie gamonie jeszcze funkcjonują w społeczeństwie xD

1

Komentarz usunięty

0

@Pogba Wzór Hajto wszędzie znajdzie swoje zastosowanie, szkoda że nie podałeś procentowych danych dla dopełnienia :D

0

@neeed Ale Valverde akurat dobre zmiany robił patrząc na to kogo miał na ławce xD

0

@LuisSalvano Fajnie by było ale chyba wszyscy zdają sobie sprawe z tego jak mecz z Sevilla czy tez PSG beda wygladały xD

0

@Misugi14 Tylko Suarez w takiej realniejszej konkurencji. Cała liga zjechała z poziomem, nie tylko Barca

1

@Jakchcesz Nic tylko trzymać kciuki żeby Redzi wyciągnęli wnioski po tym kuble zimnej wody

0

@blaugrana1980 takie komentarze to raczej do trenerki Valverde a nie Kumama, który próbuje cokolwiek zrobić z ta przeciętna kadra

1

@xBoMBoWiECx Na przestrzeni kariery można dyskutować, zważając na reprezentacje ale w prime Suarez>>>Kazda 9

1

@tristan87 No pewnie, zaraz to jak będę malował ściany w mieszkaniu będzie sprawa publiczna xD

0

@JimMorrisonFCB A wiec to jest ta slynna maszyna losująca xd

3

Na wiejskiej chyba się maszyna losująca zepsuła xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?