5

@Hopner15 dlaczego ja jako ateista mam opłacać z podatków kościół? Dlaczego moje pieniądze idą na TVP skoro nie oglądam tej telewizji, a jedyna styczność jaka z nią mam to memy w internecie? Podatki to obusieczna broń

3

@DonMatteo901 co to za nowoczesna wiedza o życiu? Urodzenie chorego dziecka, nie patrząc na możliwe konsekwencje, a potem rzucenie takim rodzicom marnej zapomogi?

14

@Barca1992 To jest jednak nauka, coś potrzebnego ludzkości. Lepiej sobie pomysl, ze za niedługo tvp dostanie praktycznie takie same pieniadze co kosztował ten lot

2

@Simusamu10 No ale wiesz, że teraz rządzi pis i to ich rozliczamy, a nie PO które od dawna jest cieniem samego siebie?

0

@usztafik Chipa chętnie przygarnę, niech w końcu ktoś mądry pokieruje moim życiem

0

@tadzik447 Ja wiem, ze przepłacę ale cudów nie oczekuje i jakiś wysokich wymagań nie mam, po prostu moj dziadek ledwo zipie i czas na wymianę, niestety w tym kijowym okresie xD

2

@Bartolomeoxx Jak zostanie mi 500zl na koncie i wszystko będzie gitara, to nawet passami do Steama się z nim podzielę

0

Ej, pececiarze bo prawdopodobnie w marcu będę ogarniał swój pierwszy porządny komputer i mam wątpliwości co do windowsa xD Czym różni się windows z oficjalnej strony od tych lewych z allegro? Nie ukrywam, że różnica cen (jakieś 600złotych z oficjalnej strony do nawet 15zł z allegro) mocno mnie kusi, jak przyjanuszuje to ktoś będzie się pultał? XD

5

@macio_944 TVP odleciało dużo dalej z swoją propaganda niż do jakiegoś tam Marsa :V

3

@Foton Bardziej mi chodzi o normalizację takiego zachowania w społeczeństwie i twierdzenie, że to wcale nie jest molestowanie niż sam fakt co taki chory procent społeczeństwa wyprawia. Uważam jednak, że odpowiednia edukacja byłaby w stanie wyprostować opinię niektórych odnośnie molestowania bo tutaj wychodzą jednak podstawowe braki i dla niektórych chyba musi dojść do próby gwałtu, żeby w ogóle zahaczyć o molestowanie.

A odpowiadając na pytanie to nigdy nie napisałem do randomowej dziewczyny, że jest seksowna. xD Imo jest to dosyć niesmaczne, co innego jeżeli znam taką dziewczynę, wiem na ile mogę sobie pozwolić i vice versa.

9

@MesQueUnClub96 Molestowanie to bardzo osobisty temat, jedna osoba może poczuć się molestowana od durnych żartów, druga jak ją się złapie za kolanko kiedy tego nie chce, a trzecia kiedy jakiś chłop jej napiszę, że trzepał kapucyna do jej zdjęć xD Wystarczy, że poczujesz się nieswojo i już możemy to nazwać molestowaniem, a dziewczyna która wysłała to zdjęcie była wręcz obrzydzona faktem, że ktoś się masturbował do jej zdjęcia.

27

Edukacja seksualna w szkołach jest potrzebna na już, na teraz. Czytam sobie jakąś dyskusję gdzie jedna dziewczyna wrzuciła screena wiadomości gdzie jakiś chłop przyznaje się, że się masturbował do jej zdjęcia. Druga dziewczyna napisała, że to molestowanie i ogólnie obrzydliwe, co zrobili SaMcE AlFa? Zwyzywali dziewczynę od Julek i przez kilka h kłócili się z nią, że to wcale nie jest molestowanie. Oczywiście kłótnia polegała na argumentach, że istnieje coś takiego jak molestowanie słowne/nie fizyczne versus hehe, julka robi brr. Chłopy, weźcie mi powiedźcie. Czy my naprawdę aż tak mamy "Kulturę gwałtu" zakorzenioną w łbach? XD

0

O proszę, nowy Resident Evil bez języka Polskiego, ruskie tłumaczenia z bazaru reaktywacja xDD

0

0

@Michal_2003 Pewnie, że czekam. Chętnie sobie popatrzę jak mlodzi się bawią (a jak wroci Fati to dopiero będę czekał na kolejne mecze)

A Ty co, dylemat czy przerzucić się na City czy Bayern? :V

3

@cules100pro Neymar to akurat ostatnia osoba która powinna się wypowiadać o słuszności jakiegoś karnego xD

No może obok Ronaldo

0

@Janiama Nic dodać nic ująć. Przyjdzie nowy trener, nie dostanie na transfery - nie będzie mógł realizować swojej wizji i zostanie wywalony przez kibiców po kilku miesiącach. Zapętl ile chcesz xD

1

@Colin94 O takie analizy nic nie robiłem

4

@barcelonaLM jeden piłkarz nie będzie zbawieniem. Chyba, ze Messi w swoim prime strzeleckim xD

0

@Bogan rotowanie trenerami co sezon to nie jest zbyt dobra opcja, niech Koeman w końcu dostanie porządna kadrę, żeby mógł wcielić swój projekt w 100 procentach w życie

1

@szymonbarca10 przecież takie porównania sa nic nie warte, nie rzutują w żadnym stopniu na boiskowe poczynania xD


0

@martin3131 Jak francuz jest w formie to nie ma obecnie obrońcy który mógłby go wziąć na szybkość

4

@itmustbejoke z taką samą obroną? xD obrońcy z czasów Valverde obniżyli poziom o 2 klasy minimum xd

0

@JORD10 z drugiej strony sezonowcy świadczą o tym, że w klubie się powodzi pod względem trofeów
Wiec niedobrze jak znikną, chociaż większość juz dawno uciekła do innych klubów zapewne xf

2

Kurde, Barca chyba znieczulila moje kibicowskie serce. Juventus, Roma czy Live ruszyło, a teraz to nic. Chyba się przyzwyczaiłem

0

@czar007 a okoliczności najlepsze od 22 lat, co?

1

@Bobo25 Trofea ważniejsze niż styl

0

@koziar Nie przepadam, ale szanuje. Szczególnie ta z gry xD

21

@szkutnik91 Ewidentnie widać tam ukryty przekaz dla kibiców Barcelony, transfer pewny w najbliższym okienku.

A jak nie to w następnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?