marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.facebook.com/102563917763918/posts/444170443603262/
Nie wiedziałem, że w Polsce można zabijać tak duże dzieci, takie możliwości xd
0
@Rust_Cohle Jak czujesz zajawkę to nawet w wieku 40 lat mógłbyś coś podziałać, szczególnie rekreacyjnie:D
2
@Ojciec5tkidzieci Oj no zdaje sobie z tego sprawę, ale ledwo co wstałem i mozg nie działa jeszcze na odpowiednich obrotach xD
3
@Sandu! No do 9 miesiaca to imo przesada, ale do jakiegoś 3 tygodnia (najlepiej ustalić jeden termin, umownie oddzielić płód od człowieka) może być
3
@DonMatteo901 Godziny dla seniorów miałyby sens gdyby to były jedyne godziny w których starsi mogą robić zakupy, tak to się włóczą po sklepach cały dzień i wyszło na to, ze poza jakas abstrakcyjna symbolika ten przepis nie ma żadnego sensu xd
0
@Zoker 30 złotych
1
https://zapodaj.net/images/dbe76b1f15b90.jpg
Idealne prawo do aborcji według Kaczyńskiego :v
2
@Kajtek77 w mordę jeża..
4
@bartekvisca Jak ktoś ma pelne korytko i jest pozbawiony empatii to niezrozumie, że inni nie mają tak fajnego korytka i muszą pracować żeby utrzymać siebie, rodzinę ewentualny biznes..
0
@Janiama No trochę mial pecha, bo gdyby udało mu się trafić to dyskusji w podobnym stylu byśmy nie uświadczyli xD
A zamienienie Trincao na Trynkiewicz jest strasznie infantylne i nie na miejscu. Rozumiem, ze żarciki heheszki mentalne gimnazjum ale az tak?
5
Czyli Pis znowu odpalił iskre którą spowoduje wybuch wśród obywateli, którzy zaczną protestować. Potem klasyka, protestujący sa winni, że zakażenia wystrzeliły w górę i TVP ma na jakiś miesiąc wygodny temat do siania swoich glupot. Zachowania tej partii sa tak irracjonalne, ze to szok
6
@STALU Tak to juz jest kiedy pilkarz chce wykorzystać kazda minute, bo niewiadomo kiedy znowu zagra
0
@!34RC3!_0N4 Puiga może palić presja, jednak chłopak zapewne zdaje sobie sprawę, że ma niewiele minut na pokazanie się a następna szansa nie wiadomo kiedy przyjdzie.
1
@Mixtape Ależ oni przepięknie zostaną zapamietani na kartach historii
0
@inViNcibl3 No nie wiem czy tak kilka lat, o Bedoesie w bbq stosunkowo od niedawna się mówi
0
@Fabik Wypowiedzi Bedoesa nie widziałem ale jeżeli projekt takiej wersji faktycznie jest w planach a są pewne nakierowania na to tak średnio bym mu wierzył, byłby to trochę falstart jeżeli chodzi o budowanie marketingu przed płytka
1
Sa tutaj słuchacze polskiego rapu którzy pamiętają taki mityczny projekt jak bbq? Plotki mówią, że projekt wciąż jest zywy ale za Bonsona będzie.. Bedoes. Przecież to nieśmieszny zart xD
1
@Elosek Gdybyś mial taki status w swoim klubie jak Leo w Barcelonie to prezes by Ci jeszcze 5 przybił xd
1
@Sysia11 Od pewnego czasu? Od dobrych kilku lat xD
0
@MatizxD Jego refreny u Kacpra to złoto w najczystszej postaci
0
@AlexDark00 tego nie neguje, tęcza jako symbol wyzwolenia obozu koncentracyjnego jest dosyć niepasującym symbolem
8
@AlexDark00 No przecież nikt nie powiedział, że nie zsyłał tam Żydów, po prostu innym też się "oberwało" i osoby LGBT również się w to zaliczają
29
Termin mógł sobie powstać kiedy chciał, osoby LGBT są od zawsze i uwaga, wtedy też były gnębione
1
@ksobi No tak, ale w weekend obczaję sobie aplikacje co mi podesłałeś ostatnio wiec prawdopodobnie zacznę do tego wieksza uwagę przywiązywać xD
9
@Ramos9248 no ja to mam super taktykę, staram się jeść jak jestem głodny xD
0
@AlexDark00 No ale to był kozak w Ajaxie, jego transfer faktycznie mógł odmienić obraz defensywy. Garcia ma potencjał ale czy to aż taki kaliber obecnie żeby z miejsca odmienić defensywę Barcy? wątpię
9
@betonito czyli tlen świadczy o tym czy ktoś kocha góry czy też nie. xD Można sobie podbijać wyzwanie nie korzystając z tlenu ale za cholerę nie świadczy to o braku miłości do gór xD
0
@BarcaInfo Młody, perspektywiczny obrońca kluczem do szans na trofea. Nieźle
3
@MesQueUnClub96 Te piosenki od team x sa genialne
32
Dobra, oficjalnie uznaje problemy które są w Barcelonie za nieważne bo Real ma 900 milionów długu