0

https://www.facebook.com/102563917763918/posts/444170443603262/

Nie wiedziałem, że w Polsce można zabijać tak duże dzieci, takie możliwości xd

0

@Rust_Cohle Jak czujesz zajawkę to nawet w wieku 40 lat mógłbyś coś podziałać, szczególnie rekreacyjnie:D

2

@Ojciec5tkidzieci Oj no zdaje sobie z tego sprawę, ale ledwo co wstałem i mozg nie działa jeszcze na odpowiednich obrotach xD

3

@Sandu! No do 9 miesiaca to imo przesada, ale do jakiegoś 3 tygodnia (najlepiej ustalić jeden termin, umownie oddzielić płód od człowieka) może być

3

@DonMatteo901 Godziny dla seniorów miałyby sens gdyby to były jedyne godziny w których starsi mogą robić zakupy, tak to się włóczą po sklepach cały dzień i wyszło na to, ze poza jakas abstrakcyjna symbolika ten przepis nie ma żadnego sensu xd

0

@Zoker 30 złotych

1

https://zapodaj.net/images/dbe76b1f15b90.jpg

Idealne prawo do aborcji według Kaczyńskiego :v

2

@Kajtek77 w mordę jeża..

4

@bartekvisca Jak ktoś ma pelne korytko i jest pozbawiony empatii to niezrozumie, że inni nie mają tak fajnego korytka i muszą pracować żeby utrzymać siebie, rodzinę ewentualny biznes..

0

@Janiama No trochę mial pecha, bo gdyby udało mu się trafić to dyskusji w podobnym stylu byśmy nie uświadczyli xD

A zamienienie Trincao na Trynkiewicz jest strasznie infantylne i nie na miejscu. Rozumiem, ze żarciki heheszki mentalne gimnazjum ale az tak?

5

Czyli Pis znowu odpalił iskre którą spowoduje wybuch wśród obywateli, którzy zaczną protestować. Potem klasyka, protestujący sa winni, że zakażenia wystrzeliły w górę i TVP ma na jakiś miesiąc wygodny temat do siania swoich glupot. Zachowania tej partii sa tak irracjonalne, ze to szok

6

@STALU Tak to juz jest kiedy pilkarz chce wykorzystać kazda minute, bo niewiadomo kiedy znowu zagra

0

@!34RC3!_0N4 Puiga może palić presja, jednak chłopak zapewne zdaje sobie sprawę, że ma niewiele minut na pokazanie się a następna szansa nie wiadomo kiedy przyjdzie.

1

@Mixtape Ależ oni przepięknie zostaną zapamietani na kartach historii

0

@inViNcibl3 No nie wiem czy tak kilka lat, o Bedoesie w bbq stosunkowo od niedawna się mówi

0

@Fabik Wypowiedzi Bedoesa nie widziałem ale jeżeli projekt takiej wersji faktycznie jest w planach a są pewne nakierowania na to tak średnio bym mu wierzył, byłby to trochę falstart jeżeli chodzi o budowanie marketingu przed płytka

1

Sa tutaj słuchacze polskiego rapu którzy pamiętają taki mityczny projekt jak bbq? Plotki mówią, że projekt wciąż jest zywy ale za Bonsona będzie.. Bedoes. Przecież to nieśmieszny zart xD

1

@Elosek Gdybyś mial taki status w swoim klubie jak Leo w Barcelonie to prezes by Ci jeszcze 5 przybił xd

1

@Sysia11 Od pewnego czasu? Od dobrych kilku lat xD

0

@MatizxD Jego refreny u Kacpra to złoto w najczystszej postaci

0

@AlexDark00 tego nie neguje, tęcza jako symbol wyzwolenia obozu koncentracyjnego jest dosyć niepasującym symbolem

8

@AlexDark00 No przecież nikt nie powiedział, że nie zsyłał tam Żydów, po prostu innym też się "oberwało" i osoby LGBT również się w to zaliczają

29

Termin mógł sobie powstać kiedy chciał, osoby LGBT są od zawsze i uwaga, wtedy też były gnębione

1

@ksobi No tak, ale w weekend obczaję sobie aplikacje co mi podesłałeś ostatnio wiec prawdopodobnie zacznę do tego wieksza uwagę przywiązywać xD

9

@Ramos9248 no ja to mam super taktykę, staram się jeść jak jestem głodny xD

0

@AlexDark00 No ale to był kozak w Ajaxie, jego transfer faktycznie mógł odmienić obraz defensywy. Garcia ma potencjał ale czy to aż taki kaliber obecnie żeby z miejsca odmienić defensywę Barcy? wątpię

9

@betonito czyli tlen świadczy o tym czy ktoś kocha góry czy też nie. xD Można sobie podbijać wyzwanie nie korzystając z tlenu ale za cholerę nie świadczy to o braku miłości do gór xD

0

@BarcaInfo Młody, perspektywiczny obrońca kluczem do szans na trofea. Nieźle

3

@MesQueUnClub96 Te piosenki od team x sa genialne

32

Dobra, oficjalnie uznaje problemy które są w Barcelonie za nieważne bo Real ma 900 milionów długu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?