marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Cwaniak4 No to teraz już trzeba ubrać klapki i przejść się do sejmu.
1
@macio_944 To już jakiś wyższy poziom plucia na klienta xD
0
@KORTIS Jeżeli Messi będzie zainteresowany objęciem jakieś posadki wewnątrz klubu to pewnie, że tak. Chociaż wątpię żeby Leo kontynuował w ten sposób "karierę"
3
@DaPi Barca za te piękne czarne koszulki xD
9
@BXOD a ja w wieku 20 lat mam piwerko, to jest dopiero ciekawostka
1
@MarcelNJ11 tyle razy to tutaj było tłumaczone, że dziwie się ze ktoś jeszcze nie kuma tej wymiany xd
0
@Janiama Oczywiście, że są ważne ale na obecną chwilę Dembele ma większy wpływ na drużynę na przestrzeni sezonu niż Trincao. Co będzie dalej to zobaczymy, może Trincao odpalił na dobre
2
@tomek8756 Standardowo, odpoczywam przed poniedziałkiem xD
15
@PatrykBarca a jednak Dembele dal obecnie dużo więcej w tym sezonie, statystyki to nie wszystko
3
@kryhaa W jaką Mafię grasz, że tworzysz własną postać? xD
0
@VenoM Ale Ci sie chłopie maruda włączyła, zawsze po wygranym meczu tak narzekasz?
0
@VenoM Dobrz, będziemy smutni bo Trincao strzelił dwa gole ;v
6
@LeoMessi1994 Jest debilem, ale umie z tego robić pieniądze xD
0
@MarcelNJ11 Nie przekładaj kwestii finansowych na boisko, to tak nie działa.
0
@FanKFC to żeś odkrył ameryke xD
0
@kkbarca Potem zobaczą jedno dobre zagranie Busiego z innego klubu i będą żałować, ze odszedł xD
2
@Jonyx Ze tego tak na piłkę nożną nie przepadacie. W końcu co szkodzi ten dodatkowy karniaczek z czapy dla Realu :v
0
@marcin000019 Klasowi, owszem ale zauważ jakie kluby w jakiej sytuacji trenował Klopp zanim zaczniesz mu durnie umniejszać
1
@Jakchcesz No na pewno jest to jakaś pokrętna logika i trzeba mieć z 300 iq żeby w ogóle wpaść na taki tor rozumowania xD
0
@Darek97 no mnie by tak nie "prowokowali" bo ja nigdy nie marudziłem, że ktoś rzucil sobie wulgaryzmem i na tej podstawie jak mniemam sadzil, ze forum zlazlo na psy xD
I dodatkowo, nigdy jak na coś marudzę nie robie tego samego kilka sekund później
3
@Jakchcesz No obowiązkowo wlatuje wzór Hajto, można na nim jakiekolwiek dane postawić xD
70
https://zapodaj.net/images/3869da6d02b7b.jpg
Uważajcie tam na te dyskryminujące odśnieżone drogi, wy seksistowcy kierowcy :V
1
@Darek97 Nie banujecie za przekleństwa, hur dur jesteście dnem, kultura młodzieży stoi na niskim poziomie
I cyk, drugi komentarz
"Ch*j z tym"
No przepiękny wzór kultury dla młodzieży, nie ma co. Przepiękny wylew nam na zakończenie swojej forumowej przygody zaprezentowałeś
0
@LeoMessi1994 Piwerko dopiero jutro, wpierw nocka :(
4
O cie uj, rtx 3070 chodzą juz po 6k nawet, chyba będzie jeszcze dłużej czekać z modernizacja blaszaka xd
2
@Bernard777 Zawsze możesz sobie wmówić, że nie wygrali tego w jednym roku kalendarzowym i po problemie xD
1
@Kettger Dopóki defensywa się nie ogarnie to i tak się spodziewam jakiegoś hokejowego wyniku w dwumeczu, niezależnie od obecności Neymara xd
5
@MesQueUnClub96 No wiadomo, że dla Barcelony to dobrze ale dla widowiska juz gorzej
5
@Chakalaka Jak juz sprzedawać swoja godność to za duże pieniądze, a nie ochłapy xd
0
@kewin Do ATM grupa i Polsatu,ale to tylko zręczna gra pozorów. Jakiś kanal musiał zostać xD