8

@Cwaniak4 No to teraz już trzeba ubrać klapki i przejść się do sejmu.

1

@macio_944 To już jakiś wyższy poziom plucia na klienta xD

0

@KORTIS Jeżeli Messi będzie zainteresowany objęciem jakieś posadki wewnątrz klubu to pewnie, że tak. Chociaż wątpię żeby Leo kontynuował w ten sposób "karierę"

3

@DaPi Barca za te piękne czarne koszulki xD

9

@BXOD a ja w wieku 20 lat mam piwerko, to jest dopiero ciekawostka

1

@MarcelNJ11 tyle razy to tutaj było tłumaczone, że dziwie się ze ktoś jeszcze nie kuma tej wymiany xd

0

@Janiama Oczywiście, że są ważne ale na obecną chwilę Dembele ma większy wpływ na drużynę na przestrzeni sezonu niż Trincao. Co będzie dalej to zobaczymy, może Trincao odpalił na dobre

2

@tomek8756 Standardowo, odpoczywam przed poniedziałkiem xD

15

@PatrykBarca a jednak Dembele dal obecnie dużo więcej w tym sezonie, statystyki to nie wszystko

3

@kryhaa W jaką Mafię grasz, że tworzysz własną postać? xD

0

@VenoM Ale Ci sie chłopie maruda włączyła, zawsze po wygranym meczu tak narzekasz?

0

@VenoM Dobrz, będziemy smutni bo Trincao strzelił dwa gole ;v

6

@LeoMessi1994 Jest debilem, ale umie z tego robić pieniądze xD

0

@MarcelNJ11 Nie przekładaj kwestii finansowych na boisko, to tak nie działa.

0

@FanKFC to żeś odkrył ameryke xD

0

@kkbarca Potem zobaczą jedno dobre zagranie Busiego z innego klubu i będą żałować, ze odszedł xD

2

@Jonyx Ze tego tak na piłkę nożną nie przepadacie. W końcu co szkodzi ten dodatkowy karniaczek z czapy dla Realu :v

0

@marcin000019 Klasowi, owszem ale zauważ jakie kluby w jakiej sytuacji trenował Klopp zanim zaczniesz mu durnie umniejszać

1

@Jakchcesz No na pewno jest to jakaś pokrętna logika i trzeba mieć z 300 iq żeby w ogóle wpaść na taki tor rozumowania xD

0

@Darek97 no mnie by tak nie "prowokowali" bo ja nigdy nie marudziłem, że ktoś rzucil sobie wulgaryzmem i na tej podstawie jak mniemam sadzil, ze forum zlazlo na psy xD
I dodatkowo, nigdy jak na coś marudzę nie robie tego samego kilka sekund później

3

@Jakchcesz No obowiązkowo wlatuje wzór Hajto, można na nim jakiekolwiek dane postawić xD

70

https://zapodaj.net/images/3869da6d02b7b.jpg

Uważajcie tam na te dyskryminujące odśnieżone drogi, wy seksistowcy kierowcy :V

1

@Darek97 Nie banujecie za przekleństwa, hur dur jesteście dnem, kultura młodzieży stoi na niskim poziomie

I cyk, drugi komentarz


"Ch*j z tym"

No przepiękny wzór kultury dla młodzieży, nie ma co. Przepiękny wylew nam na zakończenie swojej forumowej przygody zaprezentowałeś

0

@LeoMessi1994 Piwerko dopiero jutro, wpierw nocka :(

4

O cie uj, rtx 3070 chodzą juz po 6k nawet, chyba będzie jeszcze dłużej czekać z modernizacja blaszaka xd

2

@Bernard777 Zawsze możesz sobie wmówić, że nie wygrali tego w jednym roku kalendarzowym i po problemie xD

1

@Kettger Dopóki defensywa się nie ogarnie to i tak się spodziewam jakiegoś hokejowego wyniku w dwumeczu, niezależnie od obecności Neymara xd

5

@MesQueUnClub96 No wiadomo, że dla Barcelony to dobrze ale dla widowiska juz gorzej

5

@Chakalaka Jak juz sprzedawać swoja godność to za duże pieniądze, a nie ochłapy xd

0

@kewin Do ATM grupa i Polsatu,ale to tylko zręczna gra pozorów. Jakiś kanal musiał zostać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?