marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo nie działa bo ludzie maja slaba wole i sprawdzają co taki zablokowany człek napisał xd
0
@BarcaInfo dziwna opcja jak na Borussie
0
@patry295 oczywiście, że nie jest.nigdy nie uważałem inaczej
1
@marcin000019 No jakby mi się chciało szukać to mogę Ci dziesiątki takich fikolkow znaleźć, ale masz racje - wszędzie się takie fiolki znajdą ale na podstawie własnych obserwacji moge wysunąć tezę, że w obozie pisu jest ich najwięcej
2
https://zapodaj.net/images/f14686bf2f674.jpg
Wyborcy PiSu to grupa ktora najczęściej robi fiolki intelektualne, przykre xd
1
@Jakchcesz Dragon Age też kozak ale tylko pierwsza część, dwójka juz mocno odstawała poziomem i tylko fabuła mi tam ładnie siadła, a inkwizycja to zupełnie nie moja bajka - za dużo mmo w tej grze było jak dla mnie :c
1
Alez się przepotężne jaram, niby tylko zwykły remaster trylogii Mass Effecta ale dla wygłodniałych fanów uniwersum to jak lekarstwo na gejmingowe bolączki xd
0
@clyde Sam się dziwię, że tyle godzin w tej grze spędziłem. Teraz powoli przerzucam się na FM więc w tym roku fifa zapewne definitywnie albo w dużej mierze pójdzie w odstawkę xD z nałogu do nałogu
1
@clyde Ojoj xD
1304 godzin gry
315 dni spędzonych na graniu
Ledwie 324 trofea
I top 3:
Fifa 20: 647h XDD
Wiedzmin 3: 139h
I Cyberpunk: 73h
0
@lucas/catalan Rownie dobrze za tym "pstryknięciem" może kryć się aborcja do nie wiem, dziewiątego miesiąca xD za duże pole do interpretacji po tej wypowiedzi żeby wyciągać wnioski imo
14
https://zapodaj.net/images/7c72952d9c2ef.jpg
Edukacja seksualna? A komu to potrzebne, masturbacji 4 latków będą uczyć :vv
0
@jakub1906 Ale ale to była imo dobra klauzula patrząc na to, ze piłkarz tez ma sporo do powiedzenia
0
@LeoMessi1994 zależy od dnia :p
3
@Shad tutaj nie chodzi o to żeby wystawić 11 młodzików i bawcie się, trzeba balans zachować miedzy doświadczeniem a młodością
3
@FC1899Barca Moje główne źródło informacji obok La Rambli. Szczerze polecam obadać
0
@Tomo1989 moje miasto takie piękne xd
4
@tomek8756 tak łatwo mnie w bana nie wpakujesz
10
https://www.donald.pl/artykuly/VLivXnre/wiceminister-cieszy-sie-ze-spadl-snieg-na-zlosc-zwolennikom-ocieplenia-klimatu
Wiceminister EDUKACJI nie rozróżnia pogody od klimatu, kogoś to dziwi? Watpie xd
2
@Xavyol klasyka, juz dawno wszystkie części mam na koncie xD
@ksobi czyli idealny przed spaniem, dziękować xD
0
Jakiś zacny film dostępny na Netflixie? Najlepiej horror, miałem już tutaj dyskusje o tytułach ale ją zgubiłem xD
1
@Bykunn Pan Tadek byłby dla mnie tak samo wiarygodny jak te pismaki xD
6
@BarcaInfo Bezpośrednio z klubu, czy od dziennikarzy?
4
@avanes Zazdroszczę psychy do oglądania tej pseudo telewizji xD
2
@Mixtape no mocne nazwiska ale boisko na obecną chwilę ich weryfikuje
0
@Barwindg ciekawe spodnie ubierasz, skoro rozkrok eksponuje klejnoty. Jakies wywietrzniki na klejnoty? xD
4
https://noizz.pl/design/feministka-laila-laurel-z-nagroda-za-krzeslo-ktore-oduczy-facetow-rozkraczania/cs3cpys?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_noizz
Panowie, zle się dzieje. Chcą nam rozkrok zabrac
26
"Siewcy śmierci znowu wyszli na ulice"
Takie tam, obiektywne paseczki od publicznej telewizji za którą płacimy. Treści godne 2 miliardów :V
3
Kurka, czuje się jak przestępca. Maseczki z szafki zapomniałem a tutaj komunikacja miejska trzeba się dostać do domu xd
0
@Bykunn No takie transparenty to sa skrajne przypadki. Poza tym tutaj już dochodzi do sytuacji nienawiść nienawiścią.
https://zapodaj.net/images/ca64f41a5985a.jpg
0
@LeoMessi1994 Imo dragi, ale to zależy jakie i w jakiej ilości