2

@Sulimo nie działa bo ludzie maja slaba wole i sprawdzają co taki zablokowany człek napisał xd

0

@BarcaInfo dziwna opcja jak na Borussie

0

@patry295 oczywiście, że nie jest.nigdy nie uważałem inaczej

1

@marcin000019 No jakby mi się chciało szukać to mogę Ci dziesiątki takich fikolkow znaleźć, ale masz racje - wszędzie się takie fiolki znajdą ale na podstawie własnych obserwacji moge wysunąć tezę, że w obozie pisu jest ich najwięcej

2

https://zapodaj.net/images/f14686bf2f674.jpg
Wyborcy PiSu to grupa ktora najczęściej robi fiolki intelektualne, przykre xd

1

@Jakchcesz Dragon Age też kozak ale tylko pierwsza część, dwójka juz mocno odstawała poziomem i tylko fabuła mi tam ładnie siadła, a inkwizycja to zupełnie nie moja bajka - za dużo mmo w tej grze było jak dla mnie :c

1

Alez się przepotężne jaram, niby tylko zwykły remaster trylogii Mass Effecta ale dla wygłodniałych fanów uniwersum to jak lekarstwo na gejmingowe bolączki xd

0

@clyde Sam się dziwię, że tyle godzin w tej grze spędziłem. Teraz powoli przerzucam się na FM więc w tym roku fifa zapewne definitywnie albo w dużej mierze pójdzie w odstawkę xD z nałogu do nałogu

1

@clyde Ojoj xD
1304 godzin gry
315 dni spędzonych na graniu
Ledwie 324 trofea
I top 3:
Fifa 20: 647h XDD
Wiedzmin 3: 139h
I Cyberpunk: 73h

0

@lucas/catalan Rownie dobrze za tym "pstryknięciem" może kryć się aborcja do nie wiem, dziewiątego miesiąca xD za duże pole do interpretacji po tej wypowiedzi żeby wyciągać wnioski imo

14

https://zapodaj.net/images/7c72952d9c2ef.jpg
Edukacja seksualna? A komu to potrzebne, masturbacji 4 latków będą uczyć :vv

0

@jakub1906 Ale ale to była imo dobra klauzula patrząc na to, ze piłkarz tez ma sporo do powiedzenia

0

@LeoMessi1994 zależy od dnia :p

3

@Shad tutaj nie chodzi o to żeby wystawić 11 młodzików i bawcie się, trzeba balans zachować miedzy doświadczeniem a młodością

3

@FC1899Barca Moje główne źródło informacji obok La Rambli. Szczerze polecam obadać

0

@Tomo1989 moje miasto takie piękne xd

4

@tomek8756 tak łatwo mnie w bana nie wpakujesz

10

https://www.donald.pl/artykuly/VLivXnre/wiceminister-cieszy-sie-ze-spadl-snieg-na-zlosc-zwolennikom-ocieplenia-klimatu
Wiceminister EDUKACJI nie rozróżnia pogody od klimatu, kogoś to dziwi? Watpie xd

2

@Xavyol klasyka, juz dawno wszystkie części mam na koncie xD
@ksobi czyli idealny przed spaniem, dziękować xD

0

Jakiś zacny film dostępny na Netflixie? Najlepiej horror, miałem już tutaj dyskusje o tytułach ale ją zgubiłem xD

1

@Bykunn Pan Tadek byłby dla mnie tak samo wiarygodny jak te pismaki xD

6

@BarcaInfo Bezpośrednio z klubu, czy od dziennikarzy?

4

@avanes Zazdroszczę psychy do oglądania tej pseudo telewizji xD

2

@Mixtape no mocne nazwiska ale boisko na obecną chwilę ich weryfikuje

0

@Barwindg ciekawe spodnie ubierasz, skoro rozkrok eksponuje klejnoty. Jakies wywietrzniki na klejnoty? xD

26

"Siewcy śmierci znowu wyszli na ulice"
Takie tam, obiektywne paseczki od publicznej telewizji za którą płacimy. Treści godne 2 miliardów :V

3

Kurka, czuje się jak przestępca. Maseczki z szafki zapomniałem a tutaj komunikacja miejska trzeba się dostać do domu xd

0

@Bykunn No takie transparenty to sa skrajne przypadki. Poza tym tutaj już dochodzi do sytuacji nienawiść nienawiścią.
https://zapodaj.net/images/ca64f41a5985a.jpg

0

@LeoMessi1994 Imo dragi, ale to zależy jakie i w jakiej ilości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?