- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1326 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1326 Culés
23
,, Nie jesteśmy świrami, wariatami którzy mówią, że aborcja ma być na pstryknięcie". Jerzy Owsiak podczas ostatniego finału WOŚP. Po tych słowach dostało się Owsiakawi od strajkujących.
3
@lucas/catalan Nie mógł nic innego powiedzieć, ani nic dziwnego że mu się dostało. Gdzie jest sensacja?
14
@Bykunn Ja słyszałem że Jurek jest święty i nie można go ruszać :D
Ja tym razem biorę go w obronę wypowiedzial się mądrze a te dekle już po nim jadą
1
@lucas/catalan Ja się z nim nie zgadzam w tej kwestii, ale też go biorę w obronę... Jechanie po nim za taką wypowiedź jest niedorzeczne i głupie. Szczególnie, że sama wypowiedź jest bardzo bezpieczna i w zasadzie nie wiadomo jak ją interpretować
9
@Bykunn dobrze wiadomo jak ją interpretować chodzi o aborcje na życznie tj. pstryknięcie palca, a tych którzy tego chcą nazwał świrami wariatami ;)
0
@NaFazieHitman Dzięki jasnowidzu. Ale skoro nie powiedział tego wprost, to miał powód, a ja to interpretuję inaczej.
0
@Bykunn Jak to interpretujesz?
2
@JimMorrisonFCB Że powinny temu towarzyszyć procedury. W momencie przejściowym, żeby ludzi z tym oswoić. Żeby decyzja o aborcji nie prowadziła w ciągu godziny do samego zabiegu. Żeby była konieczność konsultacji z psychologiem i np jeśli to możliwe znalezienia ojca i wspólna rozmowa ze specjalistą. W skrócie "żeby nie była na pstryknięcie palcem"
0
@lucas/catalan Rownie dobrze za tym "pstryknięciem" może kryć się aborcja do nie wiem, dziewiątego miesiąca xD za duże pole do interpretacji po tej wypowiedzi żeby wyciągać wnioski imo
0
@Bykunn Mozna to i tak intepretowac. Byc moze mial na mysli zarowno to, jak i sam fakt, ze aborcja nie powinna byc na zyczenie.
3
@Bykunn serio nie trzeba się wytężać żeby zrozumieć przekaz, stąd też atak strajkujacych, bo nawet one to skminiły.
Tu masz całą część wypowiedzi:
"Nie jesteśmy świrami, wariatami, którzy mówią, że aborcja ma być na pstryknięcie. To jest absolutnie nadużycie. Myślenie o tym jest absolutnym nadużyciem” – mówił Jerzy Owsiak na konferencji. Podkreślił, że jego zdaniem obowiązujący przez lata „kompromis aborcyjny” funkcjonował.
1
@NaFazieHitman Dalej nie wiadomo o co mu chodzi. A jeśli o coś tak prostego jak twierdzisz to mógł to ująć słowami, wcale nie rozwlekając wypowiedzi ;) A kompromis funkcjonował tak że 100 tysięcy Polek dokonywało aborcji rocznie :D Więc nazwanie tego funkcjonowaniem jest nadużyciem.
2
@Bykunn Co???? 100 tysięcy Polek dokonywało aborcji rocznie? Chyba coś Ci się pomyliło.
https://pulsmedycyny.pl/oficjalne-dane-o-legalnej-aborcji-w-polsce-1110-zabiegow-przerwania-ciazy-w-2019-r-999603
0
@patry295 Resztę sobie zmyśliłem żeby liczba ładniej wyglądała ;)