2

@Pawlak1992 Ja tylko przypome, że Cou przychodził jako jeden z najlepszych w PL, a Dembus byl grajkiem z kosmicznym potencjałem. Gdybanie co byłoby gdybyśmy sprowadzili piłkarza X zamiast Y nie maja sensu xd

1

https://tosatematy.blogspot.com/2021/02/1467-pln-tyle-wedug-badan-cbos.html?m=1

Na pocieszenie macie ofensywne zastosowanie wzoru Hajto xD

0

@derlysy1979 przepraszam, będziemy się smucić

0

@peetwithbarca Pjanic lepiej marudzi w mediach

0

@Messibestplayerintheworld Rabini dyskutują

0

@BarcaInfo I cyk, 1:0 dla Cadiz po wylewie w defensywie i 10 zmarnowanych setkach od nas xD

0

@barcelonaLM Prawda jak zwykle - leży gdzieś po środku xd

2

@marcin000019 Może uwzglednij, ze siedzą tutaj również normalni ludzie którzy nie mają wypaczonego spojrzenia na Live xD

2

@marcin000019 gadasz głupoty Marcinek

28

@marcin000019 Byli po prostu w formie, nie można mówić o farcie XD

0

@izabella Myslisz, ze kibice Bayernu czy Live nie denwrwuja się kiedy ich druzyna przegrywa?

0

@clyde Przebijam ofertę. Kebs, browarek i możemy jeszcze w coś pograć. Ewentualnie owalic pizze bo uwielbiam xD

3

@Lisek
-Mam plan
-Jaki?
-kurde, sprytny xD

1

@Jakchcesz Ja praktycznie w ogóle nie jem słodkiego, ale co jakiś czas przyjdzie ochota żeby coś zrobić xD

4

Az się wam pochwale miski, patrzcie co zem wykombinował po ponad roku przerwy od cukiernictwa, czas wybadać nieco trudniejsze ciasta do zrobienia :D

https://zapodaj.net/images/08c4ca56b6173.jpg

0

@Janas11224 MZK. Walę się na krzesełko i kima. Tylko trzeba uważać żeby przystanku nie przegapić jak się śpi

0

@mientusek1407 No mi większość raperow z mainstreamu nie siedzi, może eminem xD

4

@BarcaInfo Pedro kozak grajek, ale najbardziej to zapamiętam jego usmieszek po zepsutej setce xD

0

@MaTt_BarcaFan Polecam nie wyciągać żadnych wniosków i cierpliwie czekać xd

3

@clyde zawsze lepiej się zarzadza cudzymi pieniędzmi xD

0

@mientusek1407 Mainstream w Polsce > Mainstream w USA.
W mniej znanych zawodników się nie zagłębiam, bo znam tylko z Polski xD

11

https://zapodaj.net/images/30765ed9c27f7.jpg

Każdy poranek ogranicza się do tych dwóch magicznych słów xD

1

@LuisSalvano Chłop ma 17k wyświetleń, neutralny słuchacz nawet go nie odkopie xD Wez sobie lepiej Luis jakiegoś Bonsona czy Aviego odpal, a nie słuchasz czegoś takiego

7

@Paradoks Zawsze był trochę przereklamowany. Hype budowała niestandardowa jak na piłkarza sylwetka

4

@LuisSalvano Muzyka to tylko zabawka i biznes, co z tego ze peja nagrał track czy dwa z youtuberami?

0

Nie ma to jak uzgadniać szczegóły za plecami piłkarza, brawo Bartek xD

0

@Amigo_Blanco Rozwój osobisty? Kariera? To niepotrzebne rzeczy w mniemaniu PisU, a na bycie rodzicem masz być przygotowanym w każdym wieku albo chętnie zajrzymy Ci do portfela XD

0

@Nihas @Gaz Dzięki panowie za rzetelne wyjaśnienie sprawy

4

@VamosRakieta Czego oczekujesz jak tutaj w większości statystyki rodem z fify się licza u dużej części wiary xd

2

Ja juz kumam pomysł PiSu jak wejdzie to bykowe, nie masz dzieci to płacisz, robisz se dzieciaka to dostajesz. System kar i nagród rodem z przedszkola xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?