marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawlak1992 Ja tylko przypome, że Cou przychodził jako jeden z najlepszych w PL, a Dembus byl grajkiem z kosmicznym potencjałem. Gdybanie co byłoby gdybyśmy sprowadzili piłkarza X zamiast Y nie maja sensu xd
1
https://tosatematy.blogspot.com/2021/02/1467-pln-tyle-wedug-badan-cbos.html?m=1
Na pocieszenie macie ofensywne zastosowanie wzoru Hajto xD
0
@derlysy1979 przepraszam, będziemy się smucić
0
@peetwithbarca Pjanic lepiej marudzi w mediach
0
@Messibestplayerintheworld Rabini dyskutują
0
@BarcaInfo I cyk, 1:0 dla Cadiz po wylewie w defensywie i 10 zmarnowanych setkach od nas xD
0
@barcelonaLM Prawda jak zwykle - leży gdzieś po środku xd
2
@marcin000019 Może uwzglednij, ze siedzą tutaj również normalni ludzie którzy nie mają wypaczonego spojrzenia na Live xD
2
@marcin000019 gadasz głupoty Marcinek
28
@marcin000019 Byli po prostu w formie, nie można mówić o farcie XD
0
@izabella Myslisz, ze kibice Bayernu czy Live nie denwrwuja się kiedy ich druzyna przegrywa?
0
@clyde Przebijam ofertę. Kebs, browarek i możemy jeszcze w coś pograć. Ewentualnie owalic pizze bo uwielbiam xD
3
@Lisek
-Mam plan
-Jaki?
-kurde, sprytny xD
1
@Jakchcesz Ja praktycznie w ogóle nie jem słodkiego, ale co jakiś czas przyjdzie ochota żeby coś zrobić xD
4
Az się wam pochwale miski, patrzcie co zem wykombinował po ponad roku przerwy od cukiernictwa, czas wybadać nieco trudniejsze ciasta do zrobienia :D
https://zapodaj.net/images/08c4ca56b6173.jpg
0
@Janas11224 MZK. Walę się na krzesełko i kima. Tylko trzeba uważać żeby przystanku nie przegapić jak się śpi
0
@mientusek1407 No mi większość raperow z mainstreamu nie siedzi, może eminem xD
4
@BarcaInfo Pedro kozak grajek, ale najbardziej to zapamiętam jego usmieszek po zepsutej setce xD
0
@MaTt_BarcaFan Polecam nie wyciągać żadnych wniosków i cierpliwie czekać xd
3
@clyde zawsze lepiej się zarzadza cudzymi pieniędzmi xD
0
@mientusek1407 Mainstream w Polsce > Mainstream w USA.
W mniej znanych zawodników się nie zagłębiam, bo znam tylko z Polski xD
11
https://zapodaj.net/images/30765ed9c27f7.jpg
Każdy poranek ogranicza się do tych dwóch magicznych słów xD
1
@LuisSalvano Chłop ma 17k wyświetleń, neutralny słuchacz nawet go nie odkopie xD Wez sobie lepiej Luis jakiegoś Bonsona czy Aviego odpal, a nie słuchasz czegoś takiego
7
@Paradoks Zawsze był trochę przereklamowany. Hype budowała niestandardowa jak na piłkarza sylwetka
4
@LuisSalvano Muzyka to tylko zabawka i biznes, co z tego ze peja nagrał track czy dwa z youtuberami?
0
Nie ma to jak uzgadniać szczegóły za plecami piłkarza, brawo Bartek xD
0
@Amigo_Blanco Rozwój osobisty? Kariera? To niepotrzebne rzeczy w mniemaniu PisU, a na bycie rodzicem masz być przygotowanym w każdym wieku albo chętnie zajrzymy Ci do portfela XD
0
@Nihas @Gaz Dzięki panowie za rzetelne wyjaśnienie sprawy
4
@VamosRakieta Czego oczekujesz jak tutaj w większości statystyki rodem z fify się licza u dużej części wiary xd
2
Ja juz kumam pomysł PiSu jak wejdzie to bykowe, nie masz dzieci to płacisz, robisz se dzieciaka to dostajesz. System kar i nagród rodem z przedszkola xDD