marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KORTIS Illuminati?
0
@KORTIS Ale nie takie xD
24
@BarcaInfo Az mi sie mordka uśmiechnęła xD
0
@jakub1906 trylogia to za dużo, poszukuje jednego filmu
@MaTt_BarcaFan Właśnie wczoraj oglądałem xd
0
jakiś fajny akcyjniak czy tez wojenny dostępny na netflixie? Tylko jakieś luźniejsze kino, a nie ambitniejsze xd
0
@Triv44 wstaw na początku swojego komentarza
"Tylko dla dorosłych" i już Ci nie usuna :v
1
@Pilka_jest_okragla Fati wciąż 3. Fatalnie to wygląda
12
@PrinceDamon i przede wszystkim musze się gapić w odbiornik mimo iż mi się to nie podoba. Jakiś masochizm czy co? xD
0
A cóż to za bóle tylka o jakieś kobiece skoki? Komu to potrzebne, na co to?
12
@horang Lenglet ponoć też oglądał. Wszyscy wiemy jak to się skończyło xDD
4
O, Heroes 3 dzisiaj obchodzi 21 urodzinki. Populacja rodaków odpalających Hirołsów zwiększa się :V
3
@barcelonaLM Może potrafi, może nie ale gdyby komuś coś się stało to ten policjant by za to odpowiadał
4
https://zapodaj.net/images/61f5b7ba2710d.jpg
Goticzek versus Cyberek. Wynik mogl być tylko jeden
24
@kamson24 obniżyć poziom nauczania, żeby czarni się załapali i gitara xD
1
@tomFCB pewnie dzika
8
Komentarz usunięty
64
Ojoj xD
0
@dv7wisnia Zrobiłem sobie filmowy wieczór, kawusia pita była ale tak średnio zadziałało, chyba się człowiek starzeje :(
0
Przestawienie się na nocki po pierwszej zmianie to masakra, chce sobie czlowiek posiedzieć dłużej w nocy żeby pospać do tej 13 chociażby a tutaj cyk, 23 maks oczy mi się same zamykają, 7 rano jestem wyspany XD
0
@Admin030 No tak, francuz blokuje naszych piłkarzy gdy jest na boisku i powoduje, że nie chce im się zapieprzać. To ma sens
0
@marcin000019 kto pytał?
0
@busquets5 Nasz "Pogba" jest super, a mem ma charakter szkalujacy, niepodoba mi się to
4
@Pogba Tez mam takie wrażenie, mu nie można dać czasu na uruchomienie tych chaotycznych procesów myślowych które zachodzą w jego głowie bo chłopak zwarcia dostaje xd
35
No i De Jong juz -1 do oceny. Wychodząc na boisko powinien być około 10 centymetrów w prawo.
1
@AlexDark00 Nawet mi z ekranika emanuje humorystyczne zabarwienie tej wiadomości :p
0
@D10SLEO Bo nie ma żadnej sensownej alternatywy?
1
@Jakchcesz Hejt trzeba dostosowywać do okoliczności xd
2
@BarcaInfo Przynaniej nikt mu nie zarzuci, ze jest betonem i nie próbuje czegoś zmienić.
Oh, wait..
0
@tobiasson92 No trener w defensywie to nie ma za dużego pola do manewru. Tykająca bomba zegarowa niezależnie od ustawień czy tez zawodników xd
0
@kamiVeB telefony zle, zniszczą Cie!!