0

@KORTIS Illuminati?

0

@KORTIS Ale nie takie xD

24

@BarcaInfo Az mi sie mordka uśmiechnęła xD

0

@jakub1906 trylogia to za dużo, poszukuje jednego filmu
@MaTt_BarcaFan Właśnie wczoraj oglądałem xd

0

jakiś fajny akcyjniak czy tez wojenny dostępny na netflixie? Tylko jakieś luźniejsze kino, a nie ambitniejsze xd

0

@Triv44 wstaw na początku swojego komentarza
"Tylko dla dorosłych" i już Ci nie usuna :v

1

@Pilka_jest_okragla Fati wciąż 3. Fatalnie to wygląda

12

@PrinceDamon i przede wszystkim musze się gapić w odbiornik mimo iż mi się to nie podoba. Jakiś masochizm czy co? xD

0

A cóż to za bóle tylka o jakieś kobiece skoki? Komu to potrzebne, na co to?

12

@horang Lenglet ponoć też oglądał. Wszyscy wiemy jak to się skończyło xDD

4

O, Heroes 3 dzisiaj obchodzi 21 urodzinki. Populacja rodaków odpalających Hirołsów zwiększa się :V

3

@barcelonaLM Może potrafi, może nie ale gdyby komuś coś się stało to ten policjant by za to odpowiadał

4

https://zapodaj.net/images/61f5b7ba2710d.jpg
Goticzek versus Cyberek. Wynik mogl być tylko jeden

24

@kamson24 obniżyć poziom nauczania, żeby czarni się załapali i gitara xD

1

@tomFCB pewnie dzika

8

Komentarz usunięty

64



Ojoj xD

0

@dv7wisnia Zrobiłem sobie filmowy wieczór, kawusia pita była ale tak średnio zadziałało, chyba się człowiek starzeje :(

0

Przestawienie się na nocki po pierwszej zmianie to masakra, chce sobie czlowiek posiedzieć dłużej w nocy żeby pospać do tej 13 chociażby a tutaj cyk, 23 maks oczy mi się same zamykają, 7 rano jestem wyspany XD

0

@Admin030 No tak, francuz blokuje naszych piłkarzy gdy jest na boisku i powoduje, że nie chce im się zapieprzać. To ma sens

0

@marcin000019 kto pytał?

0

@busquets5 Nasz "Pogba" jest super, a mem ma charakter szkalujacy, niepodoba mi się to

4

@Pogba Tez mam takie wrażenie, mu nie można dać czasu na uruchomienie tych chaotycznych procesów myślowych które zachodzą w jego głowie bo chłopak zwarcia dostaje xd

35

No i De Jong juz -1 do oceny. Wychodząc na boisko powinien być około 10 centymetrów w prawo.

1

@AlexDark00 Nawet mi z ekranika emanuje humorystyczne zabarwienie tej wiadomości :p

0

@D10SLEO Bo nie ma żadnej sensownej alternatywy?

1

@Jakchcesz Hejt trzeba dostosowywać do okoliczności xd

2

@BarcaInfo Przynaniej nikt mu nie zarzuci, ze jest betonem i nie próbuje czegoś zmienić.

Oh, wait..

0

@tobiasson92 No trener w defensywie to nie ma za dużego pola do manewru. Tykająca bomba zegarowa niezależnie od ustawień czy tez zawodników xd

0

@kamiVeB telefony zle, zniszczą Cie!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?