marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Encore A jaki prawdziwy xD
27
Temat Neymara powracającego do Barcy będzie się ciągnął jeszcze po zakończeniu kariery przez Brazylijczyka xD
4
@pele1282 Wiadomo, ze nic nie pozwola mu zrobic ale przyjemnie sie czyta takie wiadomosci ;v
1
@tomek8756 osobiście nigdy bym nie wlazł w taka relacje, jednak uczucia w takich sprawach maja u mnie spore znaczenie :p
0
@Jackazz w okienku "zweryfikuj swoj kod".
Ewentualnie ktoś przytulil i nam tego nie oznajmił xD
0
Jak ktoś chce sobie założyć spotifaja to łapcie kod na 3 miesiące premium afDST22te4 - działa tylko z nowymi kontami
14
@Getek Ależ podatkowa przepaść, przecież to chore xD
7
Ojoj, ależ jutub się zrobił natrętny z reklamami, dobrze ze wchodzę tam raz na ruski rok bo bez premium to jest masakra XD
2
@Barca1992 Ale to dopiero 11 kwietnia, 10 zbyt ważne wydarzenie i wirus jest w odwrocie
0
@Trepyveb Takich rzeczy chyba nawet w tv nie ma xDD
1
@Whudi Łamie zasady gry - Messi.
6
@bartekvisca prawdopodobnie tez imprezował, ale mniej. Poza tym teraz ma zupełnie inna "motywację" do imprezowania.
2
@Jakchcesz tez prawda xD
12
https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/30132-hiszpania-zatwierdza-ustawe-o-eutanazji-i-staje-sie-czwartym-krajem-w-europie-ktory-ja-dekryminalizuje
Bardzo dobrze, ze coraz więcej krajów otwiera się na eutanazje. Osobiście nie wyobrażam sobie umierac X tygodni na szpitalnym łóżku bez możliwości ukrócenia cierpienia, aczkolwiek mieszkam w Polsce wiec może dopiero moje wnuki dostaną taka możliwość :V
4
@PatrychoO 1,5 roku za zwykle bestialstwo. Kary za znecanie się nad zwierzętami to wciąż jawny zart i kpina a ktoś się jeszcze pulta, ze za wysoki wyrok XD
0
@Ghazul3293 może isak?
6
Ja tam z nikogo nie kpie, ale skoro osoby wierzące mogą uczestniczyć w swoich mszach to dlaczego ja, z zachowaniem odpowiednich retrykcji sanitarnych nie mogłem swego czasu (a zapewne znowu się to powtórzy) przejść sie na zakupy do centrum handlowego czy na orlika, pokopać w piłkę
Może dlatego, że na orlikach siłowniach i innych tego typu placówkach (handlowych również) nie gromadzi się tyle elektoratu pisu, co w kościele xD
6
@Chakalaka Dla mnie pozostawienie otwartych kościołów przy zdychajacej gospodarce to wyższa abstrakcja
13
Messiego dajcie na bramie, on wyjaśni tych tiktokerów
10
"21-latek zastrzelił osiem osób w trzech salonach masażu w Georgii. Większość ofiar to kobiety pochodzenia azjatyckiego.
Pierwsze podejrzenie służb, to atak z nienawiści do Azjatów. Sprawca zatrzymany."
Zaklad, ze to wydarzenie przejdzie bez echa? :V
0
@ProMILs tak, tak 100% rodziców edukuje swoje dzieci pod tymi względami, takie scenariusze tylko w komediach
2
@Quavosk No mówiąc chociażby o edukacji seksualnej to jak ona miałaby wyglądać, jak wielu rodziców przy takich tematach totalnie wymija sedno sprawy :D
Tato, jak rodzą się dzieci?
Bocian je przynosi, idz do mamy.
Edukacja według Korwina xD
0
@Pietraszko Red Dead wyszedł jakieś 3 lata później, wiec średnio tak porównywać
26
Alez Wiedzmin 3 to piekna gra, robi wrażenie nawet te 5 lat po premierze
1
@daniel32778 prowokacja, zgłoszonko i nara :V
0
@busquets5 Rap to krew i emocje, a nie lateks na plecach - nie ma zadnego chillu
a tak na powaznie to nie mam pojecia, uświadomiłeś mi że bardzo rzadko słucham takiego rapu xD
2
@ranger3120 powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko po to, żeby móc pocałować gomeza... xD
2
@Jakchcesz Oj tam, jak im nie pyknie ten remake to zawsze można wrócić do sprawdzonego oryginału xD
5
https://store.steampowered.com/app/1297900/Gothic_1_Remake/ Patrzcie kto zawitał na Steam
5
@norbi77 To i tak jest małe piwo, najbardziej irytująca jest dzieciarnia z głośnikami. Prawdziwy wylew tego w centrum mojego miasta xD