3

Powróciłem dzisiaj sobie do BF4 i śmiało mogę powiedzieć, że to wciąż najlepszy fps w jakiego grałem. Genialna gra, mam nadzieję że seria wroci na właściwe tory

1

@snake99 A idz ty trollu, ani to zabawne ani nic

1

@AlexDark00 Wciaz jest to plotka, dopoki cos nie ma "oficjalnie" w nazwie to znaczy tyle samo co nic xD

1

@PRINSU zaraz ktoś na przykładzie pedriego napisze, ze klimatyzacja w klubie jest niepotrzebna xd

1

@AV0CAD0 na obecny moment lewy bez konkurencji ale sytuacja się zmieni zapewne o 180 stopni po euro (lm również może, ale tam Bayern ma szansę)

0

@vangoor lepsza taka sportowa wściekłość niż spuszczenie łba i placz

100

Dostrzeżenie własnych błędów to pierwszy krok ku ich poprawieniu, powodzenia :D

0

Gra ktoś jeszcze w bf4 na pc? zrobiłbym sobie sentymentalny powrót ale jak serwery puste to suabo :(

21

@Mns21 Czego to pajace nie zrobia, zeby zaistniec w sieci

2

@Comentateiro Też prawda, brak technologii w takich rozrywkach to nieśmieszny żart. Totalnie zapomniałem, że FIFA jest zacofana xD

2

Ależ Ronaldo zostal wczoraj okradziony z gola, przecież dopóki sędziowie nie zaczną odpowiadać za swoje błędy to nic się nie zmieni xd

2

@Messiah10 zakończenie ryje głowę xd

2

@Persyfl Ojoj, co tu się będzie działo xD

3

Eksperci z La Bamby juz od dawna maja swoje taktyki na autobusy.

0

@Mario96w Ogolnie to usunac strony kibicowskie i sio kibicowac na stadiony xD

4

@CatalanDream Nawet mnie to nie dziwi, przemoc na linii kobieta -> chlop jest zwyczajnie bagatelizowana

0

@Kurkmen Wiadomo, ze inby lepiej sie sprzedaja niz pokojowe debaty nastawione na retoryke xD

1

@ElKamil Byku, zaraz to Ty bedziesz spamil, ze inni spamia xD

2

@tomek256 czysty spam, bany dla wszystkich :V

2

@Bykunn Wszystko wszystkim przeszkadza, zaraz niewiadomo będzie co można napisać żeby przypadkiem kogoś nie zrazić treściami xD

5

@ElKamil Nowy poznaje la ramble i już marudzi, nie ładnie

6

@Rewolucja123 Rozmawiamy o wszystkim ale nie o tym i nie o tym bo ludzie mają durne podejście i nie potrafią omijać treści które ich nie interesują lub prowadzą dyskusje w agresywny sposób. Stop cenzurze, niech po prostu niektórzy dojrzeją do dialogu xD

0

@Brusu Jezeli mam byc szczery to pomijajac konsole starej generacji to jest zwykly hejt dla hejtu. Bledow jest tam tyle, co w kazdej duzej grze AAA xD

Duzo bardziej martwi mnie zawartość, szczególnie fabularna i mam nadzieję, ze DLC i rozszerzenia to poprawią, bo zawartości ta gra potrzebuje jak uj

@PawkoFCB No ja też miałem kilka takich pierdółek, ale osobiście więcej bugów miałem w najnowszym Assassinie xD

0

@bartekvisca W sumie to z tego co słyszałem już miarę połatali cybera, problemem wciaż są konsole starej generacji, ale tutaj chyba nie obędzie się bez oświadczenia, że tego nie da się naprawić ale kto wie xD

0

@KamilZ Herezje opowiadasz, wszystkie seriale bardzo dobre, a decyduje kwestia subiektywna po prostu :v

Wciąż stawiam na BB - top 1 seriali wraz z Gra o Tron

13

@ZelekBARCA To pytanie retoryczne? Wiadomo, że BB

0

@Bruttal Ale kumasz, że te 200 goli różnicy nie ma żadnego znaczenia jeżeli bierzemy pod uwagę tylko jeden, konkretny rok? xD

15

Tomasz Hajto, zagubiony ekspert:
"- Przecież on po przejściu do Marsylii rozegrał zaledwie kilka spotkań. Milik będzie w formie, będzie strzelał bramki, ale gdzieś w okolicach sierpnia, kiedy odzyska meczowy rytm"

"Brakowało mi na skrzydle Kamila Grosickiego. On nawet nie grając w klubie, przez godzinę „dałby z wątroby” i wypracował przynajmniej jedną bramkę."

xD




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?