1

@Quavosk Przeciez duda powiedział, że mlodzi mogą jej nie znać.
Jak to w końcu jest? :/

3

@Ojciec5tkidzieci Ja to podziwiam tych polityków, normalni ludzie na starość to chca odpocząć a Ci nie dość, że kieruja losami całego państwa to jeszcze chcieliby siedzieć na swoich stołkach do samej śmierci xD

10

@sebasek99 Tymczasem wszystkie młodzieżowe grupy na FB i ogólnie środowisko młodzieżowe nawala o tym od kiedy poszło info. Duda zna nasza młodzież niczym @LuisSalvano xD

5

@PatrykBarcelona Nope, w ciemno mogę brać tylko zwycięstwo.

51

@LuisSalvano Luis, nie trzeba mieć 40 lat żeby pamiętać starsze piosenki, szczególnie te które przeszły niejako do legendy

32

Widzę, że popularne zrobiły się ody ku Neymarowi ale prawda jest taka, że Ney zasługuje tylko na to.
"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,"

0

Jest jakiś sposób żeby zagrać w Fable 2 i 3 na PC? Patrzyłem po internetowych sklepach, bo wydawało mi się, że 3 fruwała po Steamie ale jej nie ma :c

0

@itmustbejoke No nie wiadomo tak naprawdę, Ney też lubi sobie sytuację zepsuć

4

I pomyśleć, że jeszcze w okolicach grudnia mistrz byl juz w Madrycie xD

1

@Cariones Szkoda, ze nie psychiczne

0

@Nano22 No podatki dzialaja wybornie, ale to chore xD Niektore bazy do robienia liquidu podskoczyly z 9 zł do 75 XD

2

Nieźle się tam bawią, jeszcze niedawno najtańszy liquid do epeta 9 złotych kosztował teraz 17 XD
Chyba niedługo zyskam motywację do rzucenia nikotyny

4

@FC1899Barca to wytlumacz, bo jesteśmy chyba za głupi na Twoja logikę xd

0

@Majkel34


Nic więcej dodawać nie musze :)

0

@Majkel34 No cóż, każdy ma swoją racje

1

Niech podpisuje jak najszybciej

3

@Majkel34 a jaki trzeba posiadać kręgosłup moralny, żeby skazać matkę na życie z niepełnosprawnym dzieckiem przy tak minimalnej pomocy od rządu?

1

@Quavosk Czyli jakieś 56 milionów osób mogło dokonać wyboru.

0

@Ratamahatta To najmilsze życzenia jakie tutaj dzisiaj padły :3

2

@Shroud Ale Louis do innych może, my do Luisa nie możemy, czego nie kumasz? xD

3

@Chakalaka Nic dodać, nic ująć.

8

@LuisSalvano Słaba zmiana tematu, spodziewałem się lepszej kontry ;p

10

@LuisSalvano ja od roku (a nawet dłużej?)słyszę od Ciebie o transferze Neymara do Barcy, tez chyba słabo to idzie? :D

6

@LuisSalvano Fajnie by było, ucichłyby Twoje jęki na forum o tym legendarnym transferze :D

1

@FCB24 Neymar legenda, zostawil nas na lodzie dla pieniedzy, pozwal klub.

No o takie legendy nic nie robilem

0

@olsen No ale to napastnik, nie każdy to Leo czy Neymar, ze zrobia cos z niczego - przejda pol boiska i wykreuja gola (chociaz Haalandowi sie zdarzały i takie akcje)

1

@draxidox no tutaj tez bedziesz mial duze rozbieżności xD

1

@clyde Mi sie tam gra Abby bardziej podobała od strony fabularnej xD

2

@Rudi35 aha, co roku to samo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?