0

@Pogba Nie, nie. Koledze zapewne chodzi o to, ze pozostałe klubu z SL dogadały się za plecami Pereza. Grube loty xd

0

@Kgorecki2500 Francuzi nie byli tchórzami, proszę mi tutaj tych durnych stereotypów historycznych nie powtarzać

21

@XXYYZ Przedłużyć Messiego? Toż to wystarczy jakieś sredniowieczne narzędzie do tortur które go wydłużą, nie trzeba do tego setek milionów ;x

1

@Jamiro No pudelki trochę odleciały z ploteczkami xD

2

@EldoradoHaze La Rambla już zajęła stanowisko. Tylko rabini są niezdecydowani

1

@Kondziubarca No tak, to by się zgadzalo jak najbardziej xD

19

PSG broniące "wartości" UEFY to szczyt szczytów xD

0

@Emhyr Jeden transfer być może byłby w zasięgu ale myślę, że wpierw Laporta skupiłby się na ogarnięciu burdelu finansowego w Barcelonie czyt. Spłata długów

35

@Quavosk Wow, kilku 60 latków których znasz. Super dane do wyprowadzenia statystyki xD

0

@Kgorecki2500 I tak niekiedy chodzą :v
Lepiej zjarane ziomeczki, niż pijane mietki szukające zaczepki i walące litra pod centrum handlowym #mojemiastotakiepiekne xD

3

@Gappeq Obecnie nie palę ale popieram jak najbardziej, skoro wódkę można legalnie nabyć za okazaniem dowodu to tak samo powinno być z zielonym

3

@masq Otóż to, duża część magii tych szlagierów to wyczekiwane na nie a teraz jak co chwilę będą mecze między topowowymi drużynami to nie dość, że hype może spaść bo przejdzie to szybko do codzienności to zwyczajnie te mecze mogą zbrzydnąć jeżeli sportowo się nie obronią

0

@Zoker wszystko jest robione pod kasę, wiadomo ze kibice to jeden z czynników dla których powstaje sl bo z nich tez są pieniądze

1

@Firestone Jedyny chłop który może sobie życie na spokojne ułożyć za hajs z zwolnień, jedyny i niepowtarzalny The Special One

1

@Kurkmen Sam nie popieram powstania tej superligi ale argument z godzinami bawi, wczoraj jakis ziomek tutaj powiedział, że te godziny sa dla jakis randomow, jakbysmy byli jacys lepsi czy coś xD

0

@marcin000019 No wiesz, czasy szkolne juz dawno za nami, to nie gimnazjum zeby zachowywać się jak durne zwierzęta bezmyślnie obrzucając się punchami xD

1

@marcin000019 No tak, lepiej żebyśmy się obrzucali obelgami na internetowym forum. Poziom wzrośnie, nie ma co xD

0

To nawet byłaby spoko opcja xd

0

@PatrychoO No tak, najlepiej żeby głosowalo jak chcesz albo nie mieli prawa głosu XD

0

@socha kiedy wy się nauczycie, że mecz meczowi nierówny xD


1

@mientusek1407 no normalnie, strzelili więcej niż my

0

@Bobo25 Tego to nie wiem, rozważam czysto hipotetyczny scenariusz odnośnie piłki nożnej który jest tak samo prawdopodobny na obecną chwilę jak ten który mówi, że ludziom to nie zbrzydnie. Czas pokaże

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn Prawdopodobnie tez nie wszystkim spodobała się taka zmiana i ludzie dyskutowali, tylko co z tego xD

30

[ZDF] - Bayern Monachium i Borussia Dortmund odmówiły udziału gry w Superlidze!

No ciekawie się dzieje, więcej gnoju z tego wyjdzie niż pożytku imo

2

@mextexperu Ksenofoby bo maja swoje wartości XD Idz sie przewietrz kolego, bo straszne glupoty gadasz

5

@JohnnyBarca Ronaldo ich ogranicza, hur dur

1

Ale niektórzy tutaj muszą sztywniutko siedzieć wśród znajomych

1

@amanter No mniej wiecej tak wyglada gra typowej 9 jakiej potrzebujemy, u nas ma kto kreować sytuacje ale juz niejednokrotnie przekonaliśmy się w tym sezonie, ze sa problemy z wykonczeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?