1

@BarcaaVEB Pulisic na luzie mógł sobie leżak rozłożyć w polu karnym xDD

2

@prokofiew Forum czysto sportowe masz pod artykułami, la bamba jest od wszystkiego i od niczego, prosty podział.

2

@Chakalaka Idealne podsumowanie

0

@saczers438 Może tak, może nie.
Nie ma co gdybać, Ney to już przeszłość

1

@Martwy Tylko, że @damiano996 chodzi o sam fakt kupowania lodów ekipy, nie późniejszą odsprzedaż papierka za grube pieniądze.

12

@damiano996 bo my za dzieciaka nie mieliśmy obsesji na punkcie tazosow czy ulubionych chrupkach XD

1

@DLFCB Bartek bez problemy poszedłby na taka wymiane xD

1

@PatrychoO Woda niegazowana, kawusia i herbata

0

@Fawrf Idealna lektura na kibelek xD

1

@PatrychoO Mimo niedokończonej historii to warto, książki to top topów w fantastyce i dużo bardziej rozbudowują swiat czy też postacie w porównaniu z serialem. Wiadomo, potem będziesz czekał z niecierpliwością na kontynuacje wyczekując jakiegokolwiek info xD

1

@Chakalaka Ależ Ci tu chłopaki piękną dyskusje odstawili :D

2

@mat32 Transferinfo to pośrednik, chociażby pierwsze info pochodzi z Kickera i Bilda, wiec bez roznicy

5

@Bagsik88 Przecież City nie chciało puścić Garcii ale kontrakt się kończy to niewiele maja do gadania

3

@PatrychoO Martin pewnie wziął się za pisanie :v

Nie no, na co ja liczę xd

0

@saczers438 oczywiście, że dobry. Nie uwiazemy juz nikogo na długim kontakcie z wysoka pensja

6

Ciekawe ilu dzieciaków co teraz zabijają się po lidlach o lody w święta śmieszkowało z Januszów, którzy urządzali takie samo polowanie na karpie ;v

1

@PatrychoO Na Fortnite obecnie jest taka sama fala hejtu, jak jeszcze kilka lat temu na minecrafta. W koncu pojawi sie nowa gra, ktora zapisze sie jako kupa w podswiadomosci "graczy" i fortnite juz bedzie spoko gra xD

0

@sokot Dest staruszek xdd

2

@Chakalaka Przepiękny wylew xD

0

@LuisSalvano O, tego się nie spodziewałem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Przynajmniej do następnego meczu hejty pochowane po jaskiniach. xD

1

@Barcelismo no ale w sumie co z tego? Nawet za bardzo nie kojarzę ziomka z komentarzy xD

1

@Jakchcesz Się chłopak zdenerwował jak się dowiedział, że La Bamba uważa za "100" sytuację, gdzie blokuje Cię 3 obrońców xD

0

@Explode Jak wy takie sytuacje jak z Griezem zaliczacie do 100 to potem nie dziwie sie, ze tutaj panuje stereotyp ze francuz pieprzy wiekszosc sto procentowych sytuacji xD

1

@leonek160 Ale to jakies typy papierki na stronach typu allegro wystawiaja, normalnie lody ekipy chodza po jakies 2 zlote bodajże wiec nie siej fermentu xD

0

@Vampir707 Nie mówię o specjalnym zaniżaniu danych ale jeżeli statystyki by się zgadzały i podczas zamknięcia gospodarki robiliby mniej testów to w jakimiś stopniu pokazywałoby dlaczego jest mniej zarażonych według oficjalnych danych

5

@Vampir707 Być może ilosc testów, fajnie gdyby ktoś odgrzebał te dane

0

@ClassicRock Poszło:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?