1

@kubix05 Co tutaj mówić, poziom spadl xd

2

@TheHeisenberg Pis jest prounia jeżeli widza pieniążki, jak unia czegoś wymaga to juz fujka i be xD

1

@LuisSalvano Pożyjemy zobaczymy, ja jednak obstawiam ze Ney "podzieli" los Ronaldinho.
Za dużo przerw, niezbyt profesjonalne podejście do tematu (mecz w lidze mistrzów, a na co to komu. Siorka cho na melanż xD)
Aczkolwiek bardzo chciałbym odszczekać te słowa, bo oglądanie Neymara to sama przyjemność, nawet w Paryżu.

7

@tristan87 Kto w Polsce mieszka, ten w cyrku się nie śmieje

0

@LuisSalvano Tylko Ney to brazylijczyk, ci lubia zejsc z poziomu w okolicy 30 ale niekoniecznie musza

1

@Rust_Cohle a to tez nieraz mialem, przerabane

0

@l0Messini mi raz slina zaleciala w autobusie, normalnie sie balem to odkaszlnąć xDD

1

@PatrychoO Żeby wygrać z opozycja w naszym kraju wystarczy nie robić absolutnie niczego, oni się sami zaorają.

2

@tomek8756 Juz chyba nikogo nie dziwi, ze takie akcje sa na podlasiu xD

1

@IronSanHybrid Chłop żyje tak jak lubi wbrew wszystkiemu i wszystkim, szanuje xD

12

No i klasyka gatunku, większość majówki lało a teraz gdy przychodzi tyrka to ładniutko słoneczko świeci, czyściutkie niebo xD

19

@amanter A na boisku to moga sie juz widziec w 22, przepychać i przytulać przy cieszynkach? Przeciez to blazenada xDD

1

@Nerowing2 No zdrowie to bardzo ważna rzecz, nie nazywałbym jej głupota xD

1

@Criss18Barca Odkąd skusiłem się na premium to praktycznie nie zaglądam na YT.

2


Najman kolejna profesje opanowuje, kompletny czlowiek. Witamy Barce i Manchester w Częstochowie

0

@Dembouz1899 Przecież było o tym głośno, tylko wcześniej

1

@Kgorecki2500 Cieżko powiedzieć, że gość jest słaby, po prostu pytanie nie siadło w jego zainteresowania. Ja też totalnie bym nie wiedział xD

0

@amanter a może nic nie świętują, tylko od tak sobie wpadli. Wzmocnienie relacji, humorek będzie lepszy przed kolejnymi meczami itd

3

O kurde, ksiądz gra w Tlou xD


Kiedys gry to zlo, zniszcza Cie a teraz no genialna giereczka :D

4

@Nerazzurro a idz juz ty pesymisto

3

@zodiak_10 Strzelanie z karnych jest dla leszczy, Leo nie zniży się do takiego poziomu ;p

0

@Wiktoria13 Neymar to do drugiej drużyny, tej szpitalnej.
Cou, Fati, Dembele i mocarne trio dopełni Neymar xd

12

Ansu Fati po wyrokach o zakończeniu kariery na LR:
https://zapodaj.net/images/d09b63e2de226.jpg
Dałem z siebie całe 0%, więc proszę docenić.

18

@4drian0 Rabin ma rozdwojenie jaźni

0

@snake99 Panowie, zanim się odpalicie to ja tylko wspomnę, że Snake to juz znany tutaj troll, nie karmcie go :D

2

@Volcano bonson, eripe, avi

0

@Salchent Szpital czy boisko, bez różnicy - taki sam wplyw na gre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?