marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Co tutaj mówić, poziom spadl xd
2
@TheHeisenberg Pis jest prounia jeżeli widza pieniążki, jak unia czegoś wymaga to juz fujka i be xD
9
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/180693844_4208815785795260_7527259749544565379_n.png?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hcxSIeZrldcAX8769qh&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=85010a2598e6c049e79f64337c9fe91f&oe=60B6A75D
Kiedyś to była kolka, teraz to nie ma kolki ;/
1
@LuisSalvano Pożyjemy zobaczymy, ja jednak obstawiam ze Ney "podzieli" los Ronaldinho.
Za dużo przerw, niezbyt profesjonalne podejście do tematu (mecz w lidze mistrzów, a na co to komu. Siorka cho na melanż xD)
Aczkolwiek bardzo chciałbym odszczekać te słowa, bo oglądanie Neymara to sama przyjemność, nawet w Paryżu.
7
@tristan87 Kto w Polsce mieszka, ten w cyrku się nie śmieje
0
@LuisSalvano Tylko Ney to brazylijczyk, ci lubia zejsc z poziomu w okolicy 30 ale niekoniecznie musza
1
https://www.donald.pl/artykuly/JP4C8bUE/chiny-zdelegalizowaly-marnowanie-jedzenia-troche-dla-zasady-a-troche-przeciwko-popisywaniu-sie-rozrzutnoscia
Chiny z rigczem
1
@Rust_Cohle a to tez nieraz mialem, przerabane
0
@l0Messini mi raz slina zaleciala w autobusie, normalnie sie balem to odkaszlnąć xDD
1
@PatrychoO Żeby wygrać z opozycja w naszym kraju wystarczy nie robić absolutnie niczego, oni się sami zaorają.
2
@tomek8756 Juz chyba nikogo nie dziwi, ze takie akcje sa na podlasiu xD
1
@IronSanHybrid Chłop żyje tak jak lubi wbrew wszystkiemu i wszystkim, szanuje xD
1
https://wpunkt.online/polska/rydzyk-mieszkam-w-klasztorze-nie-pobieram-pensji-od-30-lat-bezinteresowanie-sluze-polsce
Te Maybachy to faktycznie dostal od bezdomnych xd
12
No i klasyka gatunku, większość majówki lało a teraz gdy przychodzi tyrka to ładniutko słoneczko świeci, czyściutkie niebo xD
19
@amanter A na boisku to moga sie juz widziec w 22, przepychać i przytulać przy cieszynkach? Przeciez to blazenada xDD
1
@Nerowing2 No zdrowie to bardzo ważna rzecz, nie nazywałbym jej głupota xD
1
@Criss18Barca Odkąd skusiłem się na premium to praktycznie nie zaglądam na YT.
2
Najman kolejna profesje opanowuje, kompletny czlowiek. Witamy Barce i Manchester w Częstochowie
0
@Dembouz1899 Przecież było o tym głośno, tylko wcześniej
1
@Kgorecki2500 Cieżko powiedzieć, że gość jest słaby, po prostu pytanie nie siadło w jego zainteresowania. Ja też totalnie bym nie wiedział xD
0
@amanter a może nic nie świętują, tylko od tak sobie wpadli. Wzmocnienie relacji, humorek będzie lepszy przed kolejnymi meczami itd
3
O kurde, ksiądz gra w Tlou xD
Kiedys gry to zlo, zniszcza Cie a teraz no genialna giereczka :D
4
@Nerazzurro a idz juz ty pesymisto
3
@zodiak_10 Strzelanie z karnych jest dla leszczy, Leo nie zniży się do takiego poziomu ;p
0
@Wiktoria13 Neymar to do drugiej drużyny, tej szpitalnej.
Cou, Fati, Dembele i mocarne trio dopełni Neymar xd
12
Ansu Fati po wyrokach o zakończeniu kariery na LR:
https://zapodaj.net/images/d09b63e2de226.jpg
Dałem z siebie całe 0%, więc proszę docenić.
18
@4drian0 Rabin ma rozdwojenie jaźni
0
@snake99 Panowie, zanim się odpalicie to ja tylko wspomnę, że Snake to juz znany tutaj troll, nie karmcie go :D
2
@Volcano bonson, eripe, avi
0
@Salchent Szpital czy boisko, bez różnicy - taki sam wplyw na gre