marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
xD Niech ta uefa wraz z fifa upadnie i w koncu sobie glupie ryje rozwala
3
Strach pomyśleć jakie zawieszenie by dostał gdyby zastosował popularnego w Hiszpanii wjeżdżania na matkę xD
0
@DaPidejpi Warto przypomnieć, że do tej blokady przyczynił się transfer pięknego francuza.
0
@deyna2018 konsultuj się z lekarzem nie z la bamba
0
@TheHeisenberg Ale bedo uczyć 4 latków o mastrubacji!!!
0
@Messibestplayerintheworld ja tam największy sentyment mam do 4, kupę czasu w niej spędziłem i grywam do dzisiaj
2
I juz hype rośnie, żeby tylko dice tego nie spieprzyło
3
https://fb.watch/5l1MjLKjZu/
Fajnie się bawią w mojej miejscowości XD
0
@TheHeisenberg Gusta i guściki, wiadomo ze taka topka to czysto subiektywna rzecz
2
Co za bit, Louis obok Soulpete to najlepszy producent w Polsce.
0
@lucas/catalan Oczywiście, że szkoda
2
@MSN1998 Ale to chyba logiczne, ze osoby zaszczepione będą miały większe "przywileje"
Halo, walczymy z pandemia. Niestety średnio w takiej walce jest miejsce dla antyszczepionkowcow xd
A porównania do holocaustu nawet nie skomentuje, żenada wywalila w kosmos
64
@JANEK777 Spokojnie, z konfy się wyrasta
1
@Mario96w ten uczuc kiedy liczysz na fajna goraca dyskusje a tutaj cyk, większość komentarzy usunięta, ktoś się za bardzo zagotował chyba xd
0
@zwyklykibic93 a czy o wykorzystywaniu ogniw wodorowych gada z pol internetu czy tylko grono ktore się tym interesuje? Poza tym ten temat jest w miarę kontrowersyjny a ludzie takie rzeczy lubią
0
@zwyklykibic93 No popularne, to fakt nie opinia byczku xD Wystarczy spojrzeć, że od rana la rambla o tym trabi. Ty też możesz zajac się czymś wartościowym a nie toczysz jakas śmieszna krucjatę o tematy na które ludzie dyskutują
Ogólnie fajnie, że taki temacik wyciekl. Typy takie jak ty mogą się dowartościować, inni pośmiać a jeszcze kolejni ponarzekać na upadek świata, wszyscy zadowoleni
0
@zwyklykibic93 o nie, ludzie rozmawiają na popularne tematy, dejta mnie wincyj polityki!!!
0
@tomek8756 Ty nie miałeś w swoim życiu przeżyć które chciałbyś zakopac 6 stop pod ziemia? :V
1
@Barca1992 mam to gdzieś, krzywdy nikomu nie robia
1
@RobiS linkiewicz
0
@kuz internetowe celebrutki slynna z wciągania koksu z uja, czy tez pseudo filmików edukacyjnych gdzie chodziło o świecenie tyłkiem czy tez pokazywanie kolekcji dildo, wyciek jakiś starych filmów to małe piwo
0
@clyde Youtube tez ma chyba swoj odpowiednik premium który usuwa reklamy jak na Spotify, wiec nawet niekoniecznie musisz barwy zmieniac
0
@clyde Jest dużo wygodniejsza i praktyczniejsza od jutuba a z perspektywy człowieka, któremu ciągle coś musi lecieć na głosnikach czy też słuchawkach jest to idealna aplikacja :D
0
@Fawrf czas ubrać swoje klapki, wziąć dzidę i udać się na polowanie
1
@Chakalaka Otóż to, gorzej jak ma konserwatywnych rodziców i zrobia jej z tego powodu jakies problemy
2
@obiektywny12 nie każdy, nie generalizuj
0
@clyde Z spotifaja. Nie wyobrażam sobie życia bez tej aplikacji xd
2
https://www.donald.pl/artykuly/ZqWbTpsb/bialystok-nastolatka-zostala-wyrzucona-z-katolickiej-szkoly-za-udzial-w-strajku-kobiet
Dziewczyna pewnie zadowolona, ze ja wypieprzyli z szkoły xD
1
@LuisSalvano a tutaj cyk, Neymarowi padla psycha po kolejnej porazce w LM i odchodzi ale do MLS z mysla o zakonczeniu kariery xDD
3
@Mat_Cat stres przed egzaminem nieważne jakim to w pełni normalna sprawa wiec dlaczego nie dla niego?