1

@Don-Corleone Don juz się coś odpala xd

0

@vangoor pogoda =/= klimat byczku.

1

@Kamilos84 36 lat, najgorszy Juventus od lat a ten wciąż wykręca ładny wynik, robi wrażenie

0

https://www.gry-online.pl/newsroom/jason-schreier-o-kontrowersjach-wokol-premii-zarzadu-i-pracowniko/z21fb45
Matko boska, teraz to chyba do końca świata będą się czepiać Redów. Co za tydzień? Dają pracownikom 4 warstwowy papier toaletowy, a nie 5?

0

@tomek8756 Pisowcy sa jak kontrowersyjne gwiazdeczki, nieważne jak wazne, ze mowia xD

2

@tomek8756 Pisowska błazenada leci na cały świat.

26

7

@Mathew86 i najgorsze okolicznosci od uj wie kiedy

0

@PatrykBarcelona Jakby sie odmlodzil, pozegnal problemy z kontuzjami i zmienil charakterek (hehe, trenerze co z tego ze liga miszczuf, siorka ma urodziny) a dodatkowo musiałoby nie być Fatiego to pozytywniej bym spojrzał na ten transfer

21

@LuisSalvano Jestes polskim memem w operacji "Neymar" :v

3

@Deviler Rabini sa niezdecydowani

0

@LuisSalvano Ja jestem przeciwny temu transferowi i jeżeli coś jest na rzeczy to nie wierzę, że się uda go sprowadzić ale nie nazywam zwolenników Neymara od skrajnych arogantów bo chcą Neya znowu oglądać w Barcelonie, Ty jesteś wyjątkiem bo jesteś pyszny i jak widać wystarczy nie być zwolennikiem tego transferu zeby być w Twoich oczach aroganckim xD Grube loty masz w tym swoim umyśle, nie ma co

1

@PartidarioCatalan Ja tak bardziej z nudy wchodzę z nim w dyskusje, wiem ze to troche betonowa główka jeżeli chodzi o rozmowe

1

@LuisSalvano Arogancja jest stwierdzenie, ze tylko Ty masz racje w tej kwestii byczku

3

@LuisSalvano O nie ktoś nie chce Neymara, wy skrajni aroganci!! Macie wszyscy wyznawać moje zdanie w kwestii potężnego Brazylijczyka.

2

https://wtv.pl/nie-zyje-29-letni-lotysz-ktory-padl-ofiara-homofobicznego-ataku-zostal-podpalony-ws-300421
Homofoby nieźle się bawią, tutaj jakiś atak nożem, tutaj podpalenie. Niektórym nienawiść totalnie mozg wyniszcza

0

@Ghazul3293 mata jest głosem kapkę młodszego pokolenia przynajmniej dla nich xd

4

@Quavosk Dosyć sceptycznie do "życia pozagrobowego" podchodzę, umierasz i se tam gnijesz w ziemi ewentualnie zostaniesz skremowany ale 100% pewności bede mial kiedy już se tam kopnę w kalendarz

0

@damiano996 Przychodzi Xavi, buduje swój projekt z wciąż ograniczonym budżetem, jest progres ale trofea pod koniec sezonu się nie zgadzają i cyk, kolejne zwolnionko :D
Plotki ploteczki ale jeżeli jest w nich coś z prawdy to masakra, Barcelona jest w przebudowie, trener nie dostaje transferów o które prosi, okoliczności zmuszają go do szybkiego wdrażania młodzieży, liczne kontuzje + brak formy u kluczowych piłkarzy (szczególnie Leo) i po ogarnięciu tego syfu, zbudowaniu fundamentów pod przyszłość miałby zostać zwolniony xD
Trochę śmieszne, trochę przykre. Rozumiem, że mamy ogromną presje na trofea ale tutaj wręcz trzeba uwzględnić pewne czynniki.

5

@msmsms Każda dziedzina ma swoich Januszów i "specjalistów" xD

2

Imo głupota jeżeli to prawda, widać że ta drużyna potrzebuje kilku wzmocnień i czasu, na obecna chwile żaden trener nie ulepiłby nic lepszego z tego co mamy.

A poza tym widać, że za Koemanem stoją piłkarze, co też jest wazne

1

@macio_944 W sumie typowy podział. Przeciętny pracownik zgarnia jakieś "ochłapy" - prezes grube tysiące. Chyba nikogo to nie dziwi xD

3


Ależ Kukon cudowny klimat zrobił na teledyskach, mega

9

@BorzyKrzys Koniec świata, majówka już prawie tuż tuż a chłop se browarki kupił. Trza robić sensacje w sieci, tak nie moszna

3

@Ghazul3293 No właśnie gra, żeby był coraz lepszy i łapał doświadczenie. Oglądając z ławki jak gra Roberto nie zyska ani tego, ani tego.

16

@Ghazul3293 Różnica jest taka, że Roberto juz lepszy nie będzie. Dest ma spore pole do rozwoju i poprawy bo chyba niektórzy juz zapominają, że to młody piłkarz który przeszedł do silniejszej ligi i zostaje wrzucony w dosyć specyficznych okolicznościach pandemicznego sezonu.

1

@Kgorecki2500 to tylko drobna statystka, prawdopodobnie większość młodych wyborców konfederacji wyrosnie z swojej ulubionej partii xd

5

@Raducioju Dopiero czwartek, a Ty już majówkę rozpoczynasz.

2

@Shroud La bamby nie zmienisz, nic tylko olać takich gagatków

0

Wyścig ślimaków i La Liga parzy, tak naprawdę to żaden klub nie chce wygrać ligi xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?