marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Don-Corleone Don juz się coś odpala xd
0
@vangoor pogoda =/= klimat byczku.
1
@Kamilos84 36 lat, najgorszy Juventus od lat a ten wciąż wykręca ładny wynik, robi wrażenie
0
https://www.gry-online.pl/newsroom/jason-schreier-o-kontrowersjach-wokol-premii-zarzadu-i-pracowniko/z21fb45
Matko boska, teraz to chyba do końca świata będą się czepiać Redów. Co za tydzień? Dają pracownikom 4 warstwowy papier toaletowy, a nie 5?
0
@tomek8756 Pisowcy sa jak kontrowersyjne gwiazdeczki, nieważne jak wazne, ze mowia xD
2
@tomek8756 Pisowska błazenada leci na cały świat.
26
https://zapodaj.net/images/acc4b8643622a.jpg
Wyrównanie rachunkow xdd
7
@Mathew86 i najgorsze okolicznosci od uj wie kiedy
0
@PatrykBarcelona Jakby sie odmlodzil, pozegnal problemy z kontuzjami i zmienil charakterek (hehe, trenerze co z tego ze liga miszczuf, siorka ma urodziny) a dodatkowo musiałoby nie być Fatiego to pozytywniej bym spojrzał na ten transfer
21
@LuisSalvano Jestes polskim memem w operacji "Neymar" :v
3
@Deviler Rabini sa niezdecydowani
0
@LuisSalvano Ja jestem przeciwny temu transferowi i jeżeli coś jest na rzeczy to nie wierzę, że się uda go sprowadzić ale nie nazywam zwolenników Neymara od skrajnych arogantów bo chcą Neya znowu oglądać w Barcelonie, Ty jesteś wyjątkiem bo jesteś pyszny i jak widać wystarczy nie być zwolennikiem tego transferu zeby być w Twoich oczach aroganckim xD Grube loty masz w tym swoim umyśle, nie ma co
1
@PartidarioCatalan Ja tak bardziej z nudy wchodzę z nim w dyskusje, wiem ze to troche betonowa główka jeżeli chodzi o rozmowe
1
@LuisSalvano Arogancja jest stwierdzenie, ze tylko Ty masz racje w tej kwestii byczku
3
@LuisSalvano O nie ktoś nie chce Neymara, wy skrajni aroganci!! Macie wszyscy wyznawać moje zdanie w kwestii potężnego Brazylijczyka.
2
https://wtv.pl/nie-zyje-29-letni-lotysz-ktory-padl-ofiara-homofobicznego-ataku-zostal-podpalony-ws-300421
Homofoby nieźle się bawią, tutaj jakiś atak nożem, tutaj podpalenie. Niektórym nienawiść totalnie mozg wyniszcza
0
@Ghazul3293 mata jest głosem kapkę młodszego pokolenia przynajmniej dla nich xd
4
@Quavosk Dosyć sceptycznie do "życia pozagrobowego" podchodzę, umierasz i se tam gnijesz w ziemi ewentualnie zostaniesz skremowany ale 100% pewności bede mial kiedy już se tam kopnę w kalendarz
0
@damiano996 Przychodzi Xavi, buduje swój projekt z wciąż ograniczonym budżetem, jest progres ale trofea pod koniec sezonu się nie zgadzają i cyk, kolejne zwolnionko :D
Plotki ploteczki ale jeżeli jest w nich coś z prawdy to masakra, Barcelona jest w przebudowie, trener nie dostaje transferów o które prosi, okoliczności zmuszają go do szybkiego wdrażania młodzieży, liczne kontuzje + brak formy u kluczowych piłkarzy (szczególnie Leo) i po ogarnięciu tego syfu, zbudowaniu fundamentów pod przyszłość miałby zostać zwolniony xD
Trochę śmieszne, trochę przykre. Rozumiem, że mamy ogromną presje na trofea ale tutaj wręcz trzeba uwzględnić pewne czynniki.
5
@msmsms Każda dziedzina ma swoich Januszów i "specjalistów" xD
2
Imo głupota jeżeli to prawda, widać że ta drużyna potrzebuje kilku wzmocnień i czasu, na obecna chwile żaden trener nie ulepiłby nic lepszego z tego co mamy.
A poza tym widać, że za Koemanem stoją piłkarze, co też jest wazne
1
@macio_944 W sumie typowy podział. Przeciętny pracownik zgarnia jakieś "ochłapy" - prezes grube tysiące. Chyba nikogo to nie dziwi xD
3
Ależ Kukon cudowny klimat zrobił na teledyskach, mega
9
@BorzyKrzys Koniec świata, majówka już prawie tuż tuż a chłop se browarki kupił. Trza robić sensacje w sieci, tak nie moszna
3
@Ghazul3293 No właśnie gra, żeby był coraz lepszy i łapał doświadczenie. Oglądając z ławki jak gra Roberto nie zyska ani tego, ani tego.
16
@Ghazul3293 Różnica jest taka, że Roberto juz lepszy nie będzie. Dest ma spore pole do rozwoju i poprawy bo chyba niektórzy juz zapominają, że to młody piłkarz który przeszedł do silniejszej ligi i zostaje wrzucony w dosyć specyficznych okolicznościach pandemicznego sezonu.
1
@Kgorecki2500 to tylko drobna statystka, prawdopodobnie większość młodych wyborców konfederacji wyrosnie z swojej ulubionej partii xd
5
@Raducioju Dopiero czwartek, a Ty już majówkę rozpoczynasz.
2
@Shroud La bamby nie zmienisz, nic tylko olać takich gagatków
0
Wyścig ślimaków i La Liga parzy, tak naprawdę to żaden klub nie chce wygrać ligi xDD