2

@neeed najczęściej 2,3 ale zdarza się wyjść do okolic 5 xd

4

@DonMatteo901 No to już smiało można powiedzieć, ze cały przyszły sezon ma z głowy

0

@Joe_Pesci
@KrwawyAlways
Ajaja, oba tytuły znam xD

3

@VamosRakieta Strach pomyśleć co chłop będzie wypisywał kiedy przyjdą upały xD

11

@Pilka_jest_okragla To samo moze powiedziec Madryt o swoich porażkach

0

Macie jakieś ulubione utwory, które nawiązują lub są inspirowane grami?
Imo chyba faworyt, nic lepszego niż utwór Zeusa nie znalazłem.


27

@RobiS oj byczku, minus 1

0

Te ploteczki coraz głupsze xD
Ej, Kuman jednak możesz zostać bo nie znaleźliśmy nikogo lepszego xD

3

@kosiarz92 Ojoj, nagłówek (nie ukrywajmy - większość ludzi czyta tylko nagłówki) to karma dla antyszczepionkowców xD

3

@mat32 Nic nie widziałeś, nic nie słyszałeś, nic nie wiesz. :v

0

@Hopner15 A temu co znowu się dzieje? xDD

2

https://cutt.ly/knratO5
https://cutt.ly/Lnraomx
https://cutt.ly/CnraswS
https://cutt.ly/RnradEd
No ładnie się Pan Łukasz bawi, niby 2021 a wciąż spotyka się takich świrów, odklejonych od rzeczywistości, przykre.

3

@Jakchcesz No fajna sprawiedliwość, nie ma co xDD

0

@escarabajo To i tak była jego łagodna wersja xd

1

@escarabajo Czyli bi dalej może ubliżać ludziom i twierdzić, że mają nasrane w głowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bartekvisca Kiedyś tu był taki chłopak co jeździł po piłkarzy na rowerze, może by się pofatygował xD

1

@Majkel34 Spokojnie, według moich zaawansowanych obliczeń spotka nas tylko około 200 odmian wirusa. Każde państewko dorzuci coś od siebie i wirus zrobi nara xD

10

Jak donosi L'Equipe, Houssem Aouar ma być dostępny dla potencjalnych kupców już za około 22 - 27 miliony funtów. Lyon nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów, więc jest zmuszony ograniczyć związane z tym straty finansowe.

Ojoj, promocja prawie jak na karpie w lidlu, nic tylko brać

0

@Nerowing2 no ja mam 21 i rozważam przedwczesna emeryturę

7

@MaTt_BarcaFan Chlop co wymaga, żeby ktoś do niego mówił przez "pan" w sieci, nieźle się la bamba od rana bawi xd

0

@Pawel13sz Skończył się, ogranicza Barcelone!!

5



El Toster wznawia karierę? xDD

3

@David_Beckham Bo zaczął kręcić bekę również z Barcy, kiedy ograniczał się tylko do Realu to było spoczko ;v

1


Olaboga, ale netflix z tego tasiemca zaczyna robić xd

2

@insp1re No nawet Messi przez cały sezon nie grał na swoim poziomie, początek miał słabiutki

0

@Colin94 a tutaj bilet do Barcelony i zwiedzanie la rambly

8

@JimMorrisonFCB ja to wiem, ty to wiesz - kretyni z TVP wykorzystaja tragedie do siania swojej żałosnej propagandy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?