marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@neeed najczęściej 2,3 ale zdarza się wyjść do okolic 5 xd
4
@DonMatteo901 No to już smiało można powiedzieć, ze cały przyszły sezon ma z głowy
11
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/192446171_535275204137233_6193188502027194707_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=5g1Kvk8jqisAX__CZ2b&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=f73278f4a15e2a98e230610fa7bb6e59&oe=60D3FC91
Bedzie trzeba nadrobić ten hejtpark xDD
0
@Joe_Pesci
@KrwawyAlways
Ajaja, oba tytuły znam xD
3
@VamosRakieta Strach pomyśleć co chłop będzie wypisywał kiedy przyjdą upały xD
11
@Pilka_jest_okragla To samo moze powiedziec Madryt o swoich porażkach
0
Macie jakieś ulubione utwory, które nawiązują lub są inspirowane grami?
Imo chyba faworyt, nic lepszego niż utwór Zeusa nie znalazłem.
27
@RobiS oj byczku, minus 1
0
Te ploteczki coraz głupsze xD
Ej, Kuman jednak możesz zostać bo nie znaleźliśmy nikogo lepszego xD
3
@kosiarz92 Ojoj, nagłówek (nie ukrywajmy - większość ludzi czyta tylko nagłówki) to karma dla antyszczepionkowców xD
24
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/190711775_4745257912157657_2090706945219856619_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=IJYHFTc8b7gAX8KqCZm&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=34fbc723ed4a7bee8a6aaacdd56fcd6e&oe=60D3E9E9
Coś w tym jest xD
3
@mat32 Nic nie widziałeś, nic nie słyszałeś, nic nie wiesz. :v
0
@Hopner15 A temu co znowu się dzieje? xDD
2
https://cutt.ly/knratO5
https://cutt.ly/Lnraomx
https://cutt.ly/CnraswS
https://cutt.ly/RnradEd
No ładnie się Pan Łukasz bawi, niby 2021 a wciąż spotyka się takich świrów, odklejonych od rzeczywistości, przykre.
3
@Jakchcesz No fajna sprawiedliwość, nie ma co xDD
0
@escarabajo To i tak była jego łagodna wersja xd
1
@escarabajo Czyli bi dalej może ubliżać ludziom i twierdzić, że mają nasrane w głowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bartekvisca Kiedyś tu był taki chłopak co jeździł po piłkarzy na rowerze, może by się pofatygował xD
1
@Majkel34 Spokojnie, według moich zaawansowanych obliczeń spotka nas tylko około 200 odmian wirusa. Każde państewko dorzuci coś od siebie i wirus zrobi nara xD
10
Jak donosi L'Equipe, Houssem Aouar ma być dostępny dla potencjalnych kupców już za około 22 - 27 miliony funtów. Lyon nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów, więc jest zmuszony ograniczyć związane z tym straty finansowe.
Ojoj, promocja prawie jak na karpie w lidlu, nic tylko brać
0
@Nerowing2 no ja mam 21 i rozważam przedwczesna emeryturę
7
@MaTt_BarcaFan Chlop co wymaga, żeby ktoś do niego mówił przez "pan" w sieci, nieźle się la bamba od rana bawi xd
0
@Pawel13sz Skończył się, ogranicza Barcelone!!
5
El Toster wznawia karierę? xDD
3
@David_Beckham Bo zaczął kręcić bekę również z Barcy, kiedy ograniczał się tylko do Realu to było spoczko ;v
1
Olaboga, ale netflix z tego tasiemca zaczyna robić xd
2
@insp1re No nawet Messi przez cały sezon nie grał na swoim poziomie, początek miał słabiutki
0
@Colin94 a tutaj bilet do Barcelony i zwiedzanie la rambly
8
@JimMorrisonFCB ja to wiem, ty to wiesz - kretyni z TVP wykorzystaja tragedie do siania swojej żałosnej propagandy
14
https://mobile.twitter.com/cezarygmyz/status/1396550361289306120
Brak słów.