1

@kodi77 Aktywnie uczestniczy w naszym forumowym życiu

1

@Tarins bo my jestesmy mlode wilki

0

Jedyny i niepowtarzalny Szpakoowski!

a tymczasem Słoweńcy

0

@BarcaaVEB Opał najlepsze co mógł zrobić dla swojej kariery to pójść bardziej w "śpiewanie" - Kozak

2

@DaPidejpi No to najbardziej prawdziwe xDD

0

@Roni/VEB ona się nawet nie zaczęła

0

@Lisek zbieranie na długi czas zacząć xd

0

@Tarins za każdym razem...

"Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj."

Niektórym to powinno wyskakiwać na cały ekran, za każdym razem kiedy tu wejdą xd

0

@Maker0 no w dużej mierze to barca = artykuły
Cała reszta - la rambla
Chociaż faktycznie odpieprzaja się tutaj jakieś dziwne rzeczy ostatnio xd

4

@busquets5 egzotyka od que top 1, chlopak projektem i rozmachem zjadł cała branze

10

@BartaxXx widzę, że lubisz rozmawiać z ludźmi na poziomie - z samym sobą xd

6

2021 rok a ludzie dalej korzystaja z helikoptera bojowego jako poważnego argumentu xD pomijając fakt, że nawet jako zart helikopter jest niczym popularne aktorki w filmach dla dorosłych

3

@patry295 dosyć popularne źródło, dziwie się ze nie znalazłeś
A mianowicie IDZD - instytut danych z dupy

2

@msmsms niektórym wystarczy szmata na buzi żeby odebrano im wolnosc a co dopiero szczepionka xD

0

@Pogba fale się odbijały

2

@DonMatteo901 Stano pozjadał rankingi, cieszy również wysokie miejsce Łukasza bo zawsze konkretne i sprawdzone informacje dostarcza.

2

@DaPidejpi no to akurat ciężko porównać, u obrońców raczej te statystyki defensywne sa najważniejsze i jak obiektywnie porównać ilość bloków/odbiorów etc do bramek czy tez asyst

2

@macio_944 Imo kilka interesujących person była, narzekania są na tych "na czasie" i tych którzy mają bardzo kontrowersyjne poglądy

3

@ToWinaSedziego Oj w mafie się nie grało dla systemu strzelania. Genialna gra w oryginale i również przepiękny rimejk. Milej zabawy :D

1

@FanKFC Higuain to kocur, reputacje mu zepsuło zabranie Leo MS co jest imo niesprawiedliwe

1

@Sulimo Mitologię ogólnie są ostro powalone xD

0

@tobiasson92 a jak pierwsze były fermy i ktoś się kolo nich wybudował jak głąb ostatni to co wtedy? xD

0

@Hrzan temu nigdy nie chciałbym być znanym

2

@jordus100 bo osoby homo to w jaskiniach powinny siedzieć a nie jakieś sluby ;---D

0

@msmsms w sumie czasowe motywy to kozak pomysł, zawsze trochę różnorodności

0

@Ghazul3293 za ciepło więc zdycham, dajcie juz jesien

0

@GeneralXavi W sumie patrząc przez pryzmat polskich zarobków, a nie europejskich to może coś w tym jest xD Tylko niezbyt dobrze to o nas świadczy

6

@zmiter912576 ty to chyba tymbarka

3

@Cholek18 Czyli normalnie występująca rzecz w naturze jest wynaturzeniem? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?