marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca Najlepsze pokolenie piłkarzy u nas to wciąż dno xD
41
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/197313724_279273743978158_3097115922826231361_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=UsSGGzjaXn4AX8Ad0Ei&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=6aa5bef7c96b437ad554cf92a466d076&oe=60CD27B8
Kolega juz ogarnia nowego selekcjonera XD
0
@damian16161212 Przejdzie jednego, przejdzie jednego i co dalej? No nic, bo reszta patałachów stoi
0
@Kz1234 po naszym 8:2 swiat juz jest gotowy na wszystko xd
1
ajaj, uwielbiam jak po słabszym meczu Lewego wychodzą hejty z jaskini i juz mu zaczynają umniejszać
0
@Pawel13sz Kwestia dyskusyjna wciąż i ten mecz nie jest żadnym wyznacznikiem xD
0
@SinMistico skoro to takie proste to czemu żaden piłkarz przez 50 lat nie pobił rekordu Gerda? Przecież byle głupi potrafi dołożyć nogę
1
@MarioVeB! Suarez imo jest bardziej wszechstronny, Lewy to bardziej taki klasyczny sep pola karnego, który rzadziej daje coś od siebie
0
@kiper09 dajcie Polsce Guardiole i będzie to samo xD
3
@MarioVeB! nie każdy jest Messim, żeby jednocześnie kreować i strzelać.
0
No do przewidzenia
Z pustego to i Salomon nie naleje xd
0
@Uukasz_93 sugerujesz, ze silka wygrywa się ligę mistrzów?
0
@Herato jasne, że Polski
0
@blaugrana1980 prawdziwy patriota a nie jakiś podrabianiec
0
@kaamil1910 rok kontuzja, jak gra to praktycznie nie gra, gigantyczna pensja - 20 milionów to dobra kwota, a czekanie aż piłkarz odpali w takich przypadkach to droga bez końca w tym przypadku imo
0
@Explode 150 GB, ładnie xD
0
@blaugrana1980 to juz masz taką "la ramble" -zapraszam do artykułów
4
@Mario96w "kto pytał" - najbardziej durny zwrot jaki ostatnio się pojawił xd
1
@Criss18Barca Meczyk na telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
57
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/199296676_1636439726550062_3470662120494558130_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=zVXo4fkqJy4AX8IvNTP&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=3ef15a957607e712a8e3d35128e62d7f&oe=60CB8422
Krótko xDD
1
Ależ graczy dzisiaj rozpieszczaja, tutaj zwiastun BF, miodzio xD
1
@Nieznajomy Prosze mi nie psuć memowej narracji xD
1
Na jutuby właśnie wleciał gameplay z nowego Stalkera, ależ klimat :o
6
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/199183061_3921916424603593_6250692248073275690_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Z00-Bu8lZh0AX-R-u37&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=e1e2dee4cf4ff0d64841af45b7511417&oe=60CAD356
Przecież to takie proste, czemu nikt na to nie wpadł? xDD
1
@kosiarz92 Najbardziej satyryczna nazwa partii politycznej ever
2
@norbi77 Za kazdym razem XD
5
@busquets5 sztanga jak agresywnie wleciał XD
1
Ale Gibbs to jest kozak, dziwne że dopiero teraz robi swoją płytę z wokalami
29
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/196758376_1027015591164582_519159791825510050_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Dg8bkhIid-gAX8QuKYB&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=cf860e5203eabc016c15879f6f02a9a9&oe=60CAACD5
Coś w tym jest XD
3
@MontelQ Sklad to oni maja zawsze kozacki, gorzej z wynikami na duzych imprezach