marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
10
@marcin000019 No jak to nie idzie jak przed chwila napisałeś, że będzie grał w jednej z drużyn walczących w Gran Derby
2
@marcin000019 To Messi przechodzi do Realu Betis albo do Sevilli?
8
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/204808724_1886253594890097_3637282830471993966_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=BqpgXSMq8GEAX9vQRVt&_nc_oc=AQkP9viKDC5WUFKoAnMA2O30a1QYXMRz2Y_JuLkNTakMIwvU4aPDIKL6D9Oo3Uuyk7Q&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=7&oh=33b0331fcf68f10f2d895f10a8e0fa3b&oe=60D71224
Kibice w Kopenhadze wbili na wyższy poziom kibicowania, tutaj nawet latający browarek wspiera reprezentacje. :v
50
Goretzka na konferencji: - "Fajnie, że znowu mamy w kraju 82 miliony trenerów, zamiast 82 milionów wirusologów."
Zupełnie jak w Polsce :D
0
@MrShakira Nie ten poziom imo
0
Mato boska, jak tak dalej pójdzie to wypocę w pracy resztę kilogramów, a już niewiele ich zostało XD
1
@DaPidejpi mi tam nie przewija się dużo ich postów, może dlatego jeszcze mi nie zbrzydli :D
15
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202988676_2097304947092495_2514564634124172265_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=m0ICkP46G28AX_qlg3W&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=cf4e9d2351fdeb9d1586e9e969a7863f&oe=60D489FE
Takie temperatury, że nie pozostaje nic innego niż skorzystanie z oferty. :V
1
@DaPidejpi no dramat tak chlopa z urlopu ściągać do tyrki, na miejscu grześka bym się zwolnił
2
Moder z urazem czyli zapewne nadciąga czas wielkiego Grześka.
Tylko chłopak musi z wakacji wrócić. :v
1
@Rewolucja123 Spróbuj zainstalować Microsoft Visual C++ Redistributable w wersji x64 czy tam x86 (albo jak doradzaja na forum EA, obie wersje)
0
@IbrahimAfellay No nie ukrywajmy, obecnie juz jest przeciętnym piłkarzem
0
@Rewolucja123 I pod tymi wymaganiami powinieneś mieć przycisk pobierz
0
@Rewolucja123 https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download no stad
5
@Przemek2323 Ajaj, było do przewidzenia, że szwedzkie media to wyłapią. Znowu wstyd nam Ci genialni politycy robia
2
@macio_944 Jedni dziwia sie, ze ktos moze kibicować Niemcom bo wojny światowe, drudzy wymagają od Szwedów zwrócenia skradzionych skarbów a to wszystko z okazji święta piłkarskiego. XD
1
@LionelM95 ze mnie się już na nockach lało, teraz to będzie prawdziwe piekło
21
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202926212_887514728502060_6279783456183407996_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=t5RZwqCRNBAAX-zay6Q&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=b263a109380ca401c63d8f118f170126&oe=60D3C5A1
Tak to juz jest z tym naszym Grześkiem xD
0
@LionelM95 a zabierz sobie taką noc
0
@Zip halo, kolega pyta o link
0
@AlexDark00 A to sam Lewy się nazywa najlepszym, czy robią to te dziennikarzyny? xD Łee, nie lubie jasia bo stasiu powiedział, że jest najlepszy
3
@macio_944 Chłop zabalował na ostatnich urodzinach i jeszcze go trzyma xDD
0
Laporta pokazuje cojones, bardzo dobrze
0
@derlysy1979https://s.keepmeme.com/files/en_posts/20200906/no-horny-dog-meme-pointing-finger-to-doge-and-blame-3e648fc2b855a69d0ac6ca1362d475b5.jpg
i tyle w temacie, byczku
0
@korolocik Gigantyczne pensje, słabe sezony.
No fortunę zarobimy.
6
@kuz Wiedzę o cenach piłkarzy brał z transfermarkt więc całkiem prawdopodobne, że w FIFIE uczył się negocjacji z piłkarzami xd
0
@PiotrR Grzesiu aka pomnik musze mieć bo..
5
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202689208_1957025794478932_2390893697720801919_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=hb-RhiYlTKEAX9C3Eil&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=46f4a4583318705c1e857f43dfccec31&oe=60D41174
Okej, trochę w dziwna stronę to poszło XD
15
@amanter alez glupota xD