0

Komentarz usunięty

10

@marcin000019 No jak to nie idzie jak przed chwila napisałeś, że będzie grał w jednej z drużyn walczących w Gran Derby

2

@marcin000019 To Messi przechodzi do Realu Betis albo do Sevilli?

50

Goretzka na konferencji: - "Fajnie, że znowu mamy w kraju 82 miliony trenerów, zamiast 82 milionów wirusologów."

Zupełnie jak w Polsce :D

0

@MrShakira Nie ten poziom imo

0

Mato boska, jak tak dalej pójdzie to wypocę w pracy resztę kilogramów, a już niewiele ich zostało XD

1

@DaPidejpi mi tam nie przewija się dużo ich postów, może dlatego jeszcze mi nie zbrzydli :D

1

@DaPidejpi no dramat tak chlopa z urlopu ściągać do tyrki, na miejscu grześka bym się zwolnił

2

Moder z urazem czyli zapewne nadciąga czas wielkiego Grześka.

Tylko chłopak musi z wakacji wrócić. :v

1

@Rewolucja123 Spróbuj zainstalować Microsoft Visual C++ Redistributable w wersji x64 czy tam x86 (albo jak doradzaja na forum EA, obie wersje)

0

@IbrahimAfellay No nie ukrywajmy, obecnie juz jest przeciętnym piłkarzem

0

@Rewolucja123 I pod tymi wymaganiami powinieneś mieć przycisk pobierz

5

@Przemek2323 Ajaj, było do przewidzenia, że szwedzkie media to wyłapią. Znowu wstyd nam Ci genialni politycy robia

2

@macio_944 Jedni dziwia sie, ze ktos moze kibicować Niemcom bo wojny światowe, drudzy wymagają od Szwedów zwrócenia skradzionych skarbów a to wszystko z okazji święta piłkarskiego. XD

1

@LionelM95 ze mnie się już na nockach lało, teraz to będzie prawdziwe piekło

0

@LionelM95 a zabierz sobie taką noc

0

@Zip halo, kolega pyta o link

0

@AlexDark00 A to sam Lewy się nazywa najlepszym, czy robią to te dziennikarzyny? xD Łee, nie lubie jasia bo stasiu powiedział, że jest najlepszy

3

@macio_944 Chłop zabalował na ostatnich urodzinach i jeszcze go trzyma xDD

0

Laporta pokazuje cojones, bardzo dobrze

0

@korolocik Gigantyczne pensje, słabe sezony.
No fortunę zarobimy.

6

@kuz Wiedzę o cenach piłkarzy brał z transfermarkt więc całkiem prawdopodobne, że w FIFIE uczył się negocjacji z piłkarzami xd

0

@PiotrR Grzesiu aka pomnik musze mieć bo..

15

@amanter alez glupota xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?