marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@maroon No nie jest, już prędzej bym przyznał, że kościół z swoją macką w prawie i przeniesiemy księdza pedofila na inna parafię przyczynia się do "rozwoju pedofilii" ale to też jest obrzydliwe, bo pomijając kwestie przenoszenia na inną parafię to jest to zwykła generalizacja. Upadku moralności, wypaczenia nauki czy też degeneracji sztuki nawet nie skomentuje XD
2
Oczywiście, że skrajności są fuj ale nigdy nie słyszałem żeby osoba homoseksualna ożeniła parę heteroseksualną z kosom za to, że chodzą na ulicy za rękę. Prędzej już osoby LGBT się obudziły, kiedy miały dość nagonki z strony prawicowej na swoją stronę. Chyba, że coś mnie ominęło, to chętnie doczytam.
6
@maroon Boli mnie cringe który poczułem jak to przeczytałem
4
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/205956110_4426482034057946_4846295163617308343_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=n-NpVj_B1poAX_crRoL&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=dc5e886b5a954f2216370865c220155d&oe=60DC5D71
Ale jak to LGBT czuje się dyskryminowane? Przecież dobrze mają na tym świecie :v
0
@Ciule123 Grzesiu jest juz naprawde swiatowa ikona, skoro nawet z polskiego kibla wyskakuje xD
8
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/8132344,zabojstwo-george-floyd-proces-usa-wyrok.html
chłopu chyba doliczyli grzeszki BLM do rachunku xD
0
@masq Deus Ex, trylogia Crysisa, Greedfall, Elex, Shadow Of The Tomb Raider i koszyczek dopełnił Red Dead Redemption 2, bo chciałem go ograć na PC.
Ogólnie żre tynk z ścian do 10 XD
0
@CzarnyRycerz Ale ale to nie tylko w Polsce, na całym świecie dzieja się takie sytuacje.
0
@robsesh I może jeszcze mam wejść w "klucz produktu" wkleić je w to okienko, żeby mi wyskoczyło, że jest błędny? ^^
1
https://www.rp.pl/Prawo-karne/306259950-Wyrok-w-sprawie-mezczyzny-ktory-podpalil-mieszkanie-raca-podczas-Marszu-Niepodleglosci.html
Piękne informacje.
0
@robsesh Większość wątków mówi żeby walić do nich na support, co wciąż jest żartem xd
1
@Dagoneus A po co, jak można cracka do legalnie nabytej gry wrzucić:V
3
EA ładne cwaniaczki, promocja na Crysisa na sztimie, instaluje sobie i gra woła o kod rejestracyjny.. którego nigdzie nie ma. Profesjonale połączenie platform, nie ma co XD
5
@l0Messini Jasne, że tak. 30 złotych za edycje goty to jak kradzież
1
@RedKorsak Pewnie jak tylko odpalisz to powoli zaczną Ci się przypominać ważniejsze wątki, niestety.
0
@Miszak No jak byłeś na komisji wojskowej to książeczka, o sprawdzeniu w internecie nie słyszałem.
0
Wypatrzyliście już coś ciekawego na letniej wyprzedaży na Steam?
1
@LionelM95 na cale szczęście poszło delikatnie boczkiem więc mogłem spokojnie oglądać błyski i pioruny. Sytuacji na Czechach nawet nie skomentuje, drzewa łamały się jak zapałki i dodatkowo mówi się o 150 rannych. Dramat
0
Ależ piekna burza :o
2
@Barca1992 Burze, burze a tutaj żar się z nieba leje xD
3
@Barcakolcz no jak piłkarze moga klęczeć to i mogą sobie serduszka wysyłać, sport od zawsze jest mocno "polityczny"
5
@DaPidejpi Nie ma dowodów, że Boniek wiedział o poczynaniach Polaków na Euro.
7
https://party.pl/newsy/marina-szczesna-broni-meza-i-pilkarzy-poswiecaja-swoj-czas-ktory-mogliby-wykorzystac-na-wakacje-136844-r1/
Tak to jest z tymi kobietami piłkarzy XD
7
https://www.donald.pl/artykuly/QDASSwKr/korwin-tlumaczy-dlaczego-robil-zakupy-w-slipach-nie-chcialo-mi-sie-ubierac
O nie, homoseksualna para trzymająca się za rękę to niszczenie "normalności" i niesmak ale stary piernik wychodzący w samych slipach na zakupy to już wolność, tak trzeba żyć XDD
0
@neeed No niektórzy zapewne będą kwiczeć.
1
@neeed a tu cyk, przyjdzie - strzeli kilka brameczek w lidze, będzie solidnym zmiennikiem i znowu będzie trzeba odszczekiwać jak kiedyś ;v
2
@Kettger no i la Bamba wyrzuca produkty sony przez okno, doigrali się
1
@AlexDark00 a wyjście z grupy jest zależne tylko od Lewandowskiego?
2
@msmsms Spokojnie, mój opis to czysty sarkazm. :V
12
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/204760232_530904937941713_6588733943032482689_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=yUiZ4rQdeVMAX9vbR4f&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=7&oh=7fccad4db229039b838659c1d22f0746&oe=60D8E41A
Czuje dume z polskiego dziennikarstwa, na takim wysokim poziomie to oni nigdy nie stali.