marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s720x720/200130817_4241885365871530_1684359809554707302_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WNB5pMjQr9AAX_QGLxZ&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=7&oh=8ddaf2bcd1dc6be70caf10f5fe0686c3&oe=60CA3F4D
Hieny dziennikarskie twardo walcza o kliki.
0
@SkilledHydra16 Najlepsze jest to, ze jak kogoś uratuja to jest dzieki Bogu, a jak ktoś umrze to juz nie jest wina Boga, a ratowników. :V
0
@Boogmacher nie widzialem, ze to rowniez decyzja pilkarzy. Tak to inna sprawa
0
@Transu96 chore w sumie
11
@Lovalo klasyka, zrob z siebie debila w sieci, ludzie Ci to wypominaja wiec mowisz, ze to taki hehe, baicik
2
@MesQueUnClub96 mimo tego, ze to pseudo gwiazdor który niczym szczególnym się nie wyróżnia to wydawał się spoko typem, a tutaj taki wylew
0
@ShinobiQWE Najważniejsze jest teraz jego zdrowie, reszta to totalnie poboczna rzecz
0
@SkilledHydra16 https://x.com/Adam_Kotleszka/status/1403758254535151622
chyba ten
7
@tristan87 Piłka nożna ponad podziałami i bardzo dobrze
2
@vangoor O jezu, jeden wymiesza to z rasizmem i podwójnymi standardami, drugi z szczepionkami.. Ludzie co z wami jest nie tak?
13
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p180x540/200044757_960444608023810_6946886255334577691_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=I9keVxoFWZYAX_o5QkA&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=6&oh=c52947ff96603b8c1b9b3b53ed59c0f3&oe=60CA10F7
Panowie, chyba będzie dobrze!
10
@Katalonbar No nerwowa sytuacja, wiec uśmierca piłkarza który wciąż walczy o życie, sieje niepotrzebny ferment.
3
Co ta baba w studiu pieprzy, juz Eriksena uśmierciła
0
@Mathoue Piłkarze musieliby masowo schodzić na boisku, żeby uefa, fifa się ogarnęły. Pieniądze już dawno im zdrowy rozsądek przysłoniły
0
Najman! Co za bit, co za nawijka, genialna technika. Najlepszy singiel 2021 a dopiero czerwiec.
0
Kurde, skille w BF mi siadły, po premierze jak grałem to K/D luźniutko na 2.20 około a teraz bidna z nedza i 0,97 xDD
0
@tadzik447 Pewnie, przecież jak 12 latka kogoś prowokuje to z nią coś jest nie tak, nie z tym sprowokowanym :V
1
@Admin030 Money, money. W końcu Uefa to obrońca tradycyjnych, piłkarskich wartości.
0
@clyde u mnie w szkole tez nie było problemu z ubiorem uczniów, raz przewninal się pomysł chodzenia w mundurkach ale nie na długo
1
https://www.donald.pl/artykuly/gZ9suns4/wraca-dyskusja-dlaczego-dziewczynki-sa-karane-w-szkolach-za-krotkie-ubrania-w-upaly
Polskie szkoły, uczniowie prowokują dyrektora odsłoniętymi kolanami, od razu dajcie nakaz, ze dzieciak ma przyjść w worku po ziemniakach do szkoły i tyle.
8
Moze sobie sprezentuje jakiś transfer? :c
3
@Mizander ostatnie 8 godzinek i również weekend:p
1
@Johnson Groźby to nie jest wolnosc słowa, no chyba ze lubisz totalnie prymitywne dyskusje albo jak Ci jakiś patus grozi
1
@barcadreed pewnie podciągnęli to pod twórczość własną. Cóż, taki mamy regulamin super.
1
W sumie współczuje trochę Stanowskiemu, wyświetlenia i zasięgi spore ale psycha już pewnie nie ta XDD
0
@EleanoR Winie pierwsze zmiany, ja jako nocny marek powinienem tylko nocki robić xD
0
@EleanoR No oczywiście, że to kwestia mojego zaniedbania xD Diety to ja w ogóle nie trzymam, mam ochotę to jem :D I to nie tyle wina pierwszych zmian, co mojego podejscia, lubie sobie w sobote posiedzieć do późna (niekiedy do rana) potem w niedziele śpie ile wlezie no i jak tutaj zasnąć w niedziele wieczorem xD No moja glupota, ale potem na nockach sobie odpoczywam wiec się trochę wyrównuje
0
@Striker A to sie tak nie da, drzemka po robocie jest silniejsza ode mnie xD
Dodatkowo zawsze z natury bylem nocnym markiem, wiec szybciutko rozwalam swoj zegar biologiczny, wystarczy weekend. xD
0
@FC1899Barca no jak sie pół nocy człowiek wierci, bo spać nie może niekiedy śpi po 3 godziny to trza drzemeczke walnąć, niezależnie od wieku
8
Boze, jak ja nienawidzę pierwszych zmian. Po robocie drzemka do 17, w nocy nie można spać. Cały dzień człowiek chodzi nieprzytomny, na nic nie ma siły. 5 budzików z drzemka ma problem mnie rano obudzić. No to tak się nie da, trza wygrać w jakiegoś lotka kilka baniek