0

@SkilledHydra16 Najlepsze jest to, ze jak kogoś uratuja to jest dzieki Bogu, a jak ktoś umrze to juz nie jest wina Boga, a ratowników. :V

0

@Boogmacher nie widzialem, ze to rowniez decyzja pilkarzy. Tak to inna sprawa

0

@Transu96 chore w sumie

11

@Lovalo klasyka, zrob z siebie debila w sieci, ludzie Ci to wypominaja wiec mowisz, ze to taki hehe, baicik

2

@MesQueUnClub96 mimo tego, ze to pseudo gwiazdor który niczym szczególnym się nie wyróżnia to wydawał się spoko typem, a tutaj taki wylew

0

@ShinobiQWE Najważniejsze jest teraz jego zdrowie, reszta to totalnie poboczna rzecz

7

@tristan87 Piłka nożna ponad podziałami i bardzo dobrze

2

@vangoor O jezu, jeden wymiesza to z rasizmem i podwójnymi standardami, drugi z szczepionkami.. Ludzie co z wami jest nie tak?

10

@Katalonbar No nerwowa sytuacja, wiec uśmierca piłkarza który wciąż walczy o życie, sieje niepotrzebny ferment.

3

Co ta baba w studiu pieprzy, juz Eriksena uśmierciła

0

@Mathoue Piłkarze musieliby masowo schodzić na boisku, żeby uefa, fifa się ogarnęły. Pieniądze już dawno im zdrowy rozsądek przysłoniły

0


Najman! Co za bit, co za nawijka, genialna technika. Najlepszy singiel 2021 a dopiero czerwiec.

0

Kurde, skille w BF mi siadły, po premierze jak grałem to K/D luźniutko na 2.20 około a teraz bidna z nedza i 0,97 xDD

0

@tadzik447 Pewnie, przecież jak 12 latka kogoś prowokuje to z nią coś jest nie tak, nie z tym sprowokowanym :V

1

@Admin030 Money, money. W końcu Uefa to obrońca tradycyjnych, piłkarskich wartości.

0

@clyde u mnie w szkole tez nie było problemu z ubiorem uczniów, raz przewninal się pomysł chodzenia w mundurkach ale nie na długo

1

https://www.donald.pl/artykuly/gZ9suns4/wraca-dyskusja-dlaczego-dziewczynki-sa-karane-w-szkolach-za-krotkie-ubrania-w-upaly
Polskie szkoły, uczniowie prowokują dyrektora odsłoniętymi kolanami, od razu dajcie nakaz, ze dzieciak ma przyjść w worku po ziemniakach do szkoły i tyle.

8

Moze sobie sprezentuje jakiś transfer? :c

3

@Mizander ostatnie 8 godzinek i również weekend:p

1

@Johnson Groźby to nie jest wolnosc słowa, no chyba ze lubisz totalnie prymitywne dyskusje albo jak Ci jakiś patus grozi

1

@barcadreed pewnie podciągnęli to pod twórczość własną. Cóż, taki mamy regulamin super.

1



W sumie współczuje trochę Stanowskiemu, wyświetlenia i zasięgi spore ale psycha już pewnie nie ta XDD

0

@EleanoR Winie pierwsze zmiany, ja jako nocny marek powinienem tylko nocki robić xD

0

@EleanoR No oczywiście, że to kwestia mojego zaniedbania xD Diety to ja w ogóle nie trzymam, mam ochotę to jem :D I to nie tyle wina pierwszych zmian, co mojego podejscia, lubie sobie w sobote posiedzieć do późna (niekiedy do rana) potem w niedziele śpie ile wlezie no i jak tutaj zasnąć w niedziele wieczorem xD No moja glupota, ale potem na nockach sobie odpoczywam wiec się trochę wyrównuje


0

@Striker A to sie tak nie da, drzemka po robocie jest silniejsza ode mnie xD
Dodatkowo zawsze z natury bylem nocnym markiem, wiec szybciutko rozwalam swoj zegar biologiczny, wystarczy weekend. xD

0

@FC1899Barca no jak sie pół nocy człowiek wierci, bo spać nie może niekiedy śpi po 3 godziny to trza drzemeczke walnąć, niezależnie od wieku

8

Boze, jak ja nienawidzę pierwszych zmian. Po robocie drzemka do 17, w nocy nie można spać. Cały dzień człowiek chodzi nieprzytomny, na nic nie ma siły. 5 budzików z drzemka ma problem mnie rano obudzić. No to tak się nie da, trza wygrać w jakiegoś lotka kilka baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?