marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Mow_mi_Douglas Nikt nie powiedział, że symbole kościoła w miejscach publicznych sa zle, ale skoro niektórym tak przeszkadzają symbole lgbt to idziemy za ciosem, proste
7
@Xenomorph No a dla mnie wyższą wartościa jest tolerancja a nie kościół, to drugie mnie wręcz brzydzi, więc powinniśmy zburzyć kościoły bo katolicy dzieki nim sie afiszuja publicznie z swoja wiara? Otoz nie, bo bezpośrednio nie sa szkodliwe, a jak komus sie wiara nie podoba to omija ja szerokim lukiem.
I tak samo powinniście sobie robić z tęczą, a nie hehe spalić tyńcze, zakopać
1
@Xenomorph Ale pomijając jakieś totalne odpały (które zdarzają się również na np. marszach hetero) to to nie jest publiczne świecenie dupa
5
@Xenomorph Czyli nic cię to nie interesuje, wywalone jajca ale tęczę to schowajcie w uj xD Obawiam się, że jednak nie do końca masz to w dupie
8
@Rastafarnianin zaraz wylazłby jakiś pato seba z jaskini i podpaliłby tęczę xD
2
@JANEK777 Jeżeli to śmieszne pro life ma odpieprzać jakieś cyrki pod klinikami to bardzo dobry postulat
0
@CzarnyKapelusz A po co, równy miesiąc byłyby o tym dokładnie takie same dyskusje, nudy
4
@masq Typowy przykład chłopaka który robi karierę na nazwisku i renomie taty xD
5
@Recha_0684 A pis to jakimiś duperelami chce nas kupić, tam to maja gest
0
@masq "Nie najlepszą, ale najlepszą ze wszystkich możliwych na ten moment."
Czyli jest najlepsza czy nie jest xD
0
@Janas11224 No najważniejsze, żeby w "razie w" sam zapłacił za swoja głupotę, a nie ktoś postronny.
3
@BartaxXx Niestety hajsy z reklam i patronajta nie ida na lektora ;v
4
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/195346890_476344876784326_8822162260465493878_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=v3bbeeMeaLoAX8SBrRx&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=6&oh=3b9f38ab1617df461057fab6d55189d2&oe=60E03E6B
O, poprawiona wersja mema. Prawdziwe giereczki a nie jakies fifki
2
@FCBMati10
>Politycy
>robienie czegoś wartościowego
Coś mi się tutaj wyklucza xd
5
@masq To może niech będą traktowani jak każdy? Niech będą dobrze traktowani, mają równe prawa odnośnie ślubów (Nawet nie kościelny, po prostu cywilny), niech się nie obawiają, że jak wyjdzie z partnerem na miasto to ktoś dostanie kosę pod żebra bo demoralizują dzieci? Osoby LGBT mogą sobie być dumne z tego, bo są zwyczajnie tłamszone, imo społeczeństwo dopiero wchodzi na etap gdzie słowo gej nie jest stosowane obraźliwie
0
@masq Jakby nie patrzeć bycie dumnym z bycia gejem, hetero czy czegokolwiek to również kwestia wyboru
1
@Ratamahatta To tak jak patriota będący dumny z bycia Polakiem. Urodził się w Polsce, nie miał na to żadnego wpływu a co roku zakłada opaskę PW na marszu. Po co? Bo może.
1
No i wszystko się wyjaśniło, Jasiu potrzebuje pomocy a wy się z niego naśmiewacie :v
0
@Wossi61FCB Izabelle ogólnie ciężko zrozumieć xD
2
@Zip 3 gole w pierwszych 20 minutach albo nara
8
@FC1899Barca "Więcej talentu i techniki niż w całej Premier League. "
Jestę ekspertę ;--D
1
I cyk, można zaczynać weekend :D
11
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/193983103_315836293338585_1277914988812464197_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=iCqBYVgNs9oAX_HzW2X&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=e9e3ce2e26b99b632e62d1c2d707c4ec&oe=60DC2192
Chłop dostanie zawału jak się dowie, że Ciri była w związku homoseksualnym :v
0
@clyde trzeba być dla siebie miłym, ta sztuka coś na Kapele nie działa xd
0
@barcelonaLM Wracamy do naszego kochanego DNA :--D
0
@marcin000019 Pisowiec mówi o opowiadaniu propagandy. Wydawało się to abstrakcją.. aż do dzisiaj xDD
1
@Comentateiro Przepraszam panie duży człowieku, że pozwoliłem sobie zacytować w tejże jakże zacnej dyskusji internetowego mema, mam nadzieję że chociaż wywindowałeś sobie ego, nazywając mnie małym człekiem. :v
5
@1marcinxd Potężna kadra na Janie Pawle xD
0
@gryfiT. a kto to przyszedł, pan maruda
0
@DonMatteo901 nawet pasty sa lepiej napisane