6

@Mow_mi_Douglas Nikt nie powiedział, że symbole kościoła w miejscach publicznych sa zle, ale skoro niektórym tak przeszkadzają symbole lgbt to idziemy za ciosem, proste

7

@Xenomorph No a dla mnie wyższą wartościa jest tolerancja a nie kościół, to drugie mnie wręcz brzydzi, więc powinniśmy zburzyć kościoły bo katolicy dzieki nim sie afiszuja publicznie z swoja wiara? Otoz nie, bo bezpośrednio nie sa szkodliwe, a jak komus sie wiara nie podoba to omija ja szerokim lukiem.
I tak samo powinniście sobie robić z tęczą, a nie hehe spalić tyńcze, zakopać

1

@Xenomorph Ale pomijając jakieś totalne odpały (które zdarzają się również na np. marszach hetero) to to nie jest publiczne świecenie dupa

5

@Xenomorph Czyli nic cię to nie interesuje, wywalone jajca ale tęczę to schowajcie w uj xD Obawiam się, że jednak nie do końca masz to w dupie

8

@Rastafarnianin zaraz wylazłby jakiś pato seba z jaskini i podpaliłby tęczę xD

2

@JANEK777 Jeżeli to śmieszne pro life ma odpieprzać jakieś cyrki pod klinikami to bardzo dobry postulat

0

@CzarnyKapelusz A po co, równy miesiąc byłyby o tym dokładnie takie same dyskusje, nudy

4

@masq Typowy przykład chłopaka który robi karierę na nazwisku i renomie taty xD

5

@Recha_0684 A pis to jakimiś duperelami chce nas kupić, tam to maja gest

0

@masq "Nie najlepszą, ale najlepszą ze wszystkich możliwych na ten moment."

Czyli jest najlepsza czy nie jest xD

0

@Janas11224 No najważniejsze, żeby w "razie w" sam zapłacił za swoja głupotę, a nie ktoś postronny.

3

@BartaxXx Niestety hajsy z reklam i patronajta nie ida na lektora ;v

2

@FCBMati10
>Politycy
>robienie czegoś wartościowego
Coś mi się tutaj wyklucza xd

5

@masq To może niech będą traktowani jak każdy? Niech będą dobrze traktowani, mają równe prawa odnośnie ślubów (Nawet nie kościelny, po prostu cywilny), niech się nie obawiają, że jak wyjdzie z partnerem na miasto to ktoś dostanie kosę pod żebra bo demoralizują dzieci? Osoby LGBT mogą sobie być dumne z tego, bo są zwyczajnie tłamszone, imo społeczeństwo dopiero wchodzi na etap gdzie słowo gej nie jest stosowane obraźliwie

0

@masq Jakby nie patrzeć bycie dumnym z bycia gejem, hetero czy czegokolwiek to również kwestia wyboru

1

@Ratamahatta To tak jak patriota będący dumny z bycia Polakiem. Urodził się w Polsce, nie miał na to żadnego wpływu a co roku zakłada opaskę PW na marszu. Po co? Bo może.

1



No i wszystko się wyjaśniło, Jasiu potrzebuje pomocy a wy się z niego naśmiewacie :v

0

@Wossi61FCB Izabelle ogólnie ciężko zrozumieć xD

2

@Zip 3 gole w pierwszych 20 minutach albo nara

8

@FC1899Barca "Więcej talentu i techniki niż w całej Premier League. "

Jestę ekspertę ;--D

1

I cyk, można zaczynać weekend :D

0

@clyde trzeba być dla siebie miłym, ta sztuka coś na Kapele nie działa xd

0

@barcelonaLM Wracamy do naszego kochanego DNA :--D

0

@marcin000019 Pisowiec mówi o opowiadaniu propagandy. Wydawało się to abstrakcją.. aż do dzisiaj xDD

1

@Comentateiro Przepraszam panie duży człowieku, że pozwoliłem sobie zacytować w tejże jakże zacnej dyskusji internetowego mema, mam nadzieję że chociaż wywindowałeś sobie ego, nazywając mnie małym człekiem. :v

5

@1marcinxd Potężna kadra na Janie Pawle xD

0

@gryfiT. a kto to przyszedł, pan maruda

0

@DonMatteo901 nawet pasty sa lepiej napisane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?