marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IbrahimAfellay No w sumie to trawa jest zielona xd
2
https://noizz.pl/spoleczenstwo/wegry-harry-potter-i-serial-przyjaciele-od-teraz-tylko-dla-doroslych/v5jy6g1?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_noizz
Doceńmy nasze dzieciństwo, kiedy w wieczornych porach mogliśmy wieczorkiem obejrzeć Harrego Pottera na TVN w normalnych godzinach wieczornych. Za chwilę Pis pochwyci pomysł i takie produkcje tylko po 22. :v
0
Komentarz usunięty
1
@tristan87 Bo Kowal w studio pewnie jest trzeźwy temu nie jest wyszczekany xD
7
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/201878714_1722757517934183_5614059679566611289_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=ctiyUvlh-xwAX_0yD3Y&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=1bd3296e0baebeb38c9e8c3c1e8fdac8&oe=60CFDCCE
Juz w sobote zobaczymy wielka defensywe naszej husarii XD
6
@Transu96 Podziwiam, ze jeszcze chce Ci się w to grać xD
1
@Kurkmen a to nie jest tak, ze firma może ponieść srogie konsekwencje gdyby oficjalnie wspierała mniejszości w krajach arabskich? Nieraz przewijało mi się info o areszcie czy nawet karze śmierci. Może to nie tylko kwestia PR, finansów a również zwyczajnego bezpieczeństwa?
2
@Jakchcesz Otóż to, wciąż nawet brakuje takiej pierdoły jak oddalenie minimapy przy prowadzeniu pojazdu, policja wciąż bardzo kuleje.
W tym tempie to fabularne DLC dostaniemy gdzieś w 2024-25 :V
1
O cię panie, tyle czekania a tutaj "tylko" 1,5gb patcha na sztimie. Szczerze spodziewałem się więcej patrząc na to, że Cyberek ma wrócić na sklep sony xD
0
@eydeem Dialogi jak dialogi, po 3 wiedźminie w każdej grze wydają mi się "tylko ok" xD a co do wpływu na misje to pamiętam, że mogliśmy sobie wybierać dla kogo pracujemy, raz Sparta raz Ateny i żadna z stron nie robiła z tego żadnych problemów xD ot genialny rpg xD gra poszła w odstawkę po jakiś 30 godzinach, zwyczajnie mnie wynudziła
0
@eydeem AC Odyssey imo ma jeszcze gorsze poboczniaki i tez jest to durne skalowanie z levelami, imo najlepiej odpuścić sobie serie xD
20
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/202898941_2913252065579071_2543060626144297703_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=RHBIBYJhs8AAX84e-l_&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=4102ba2822e902c1147350d50b15e16f&oe=60CEF26A
Dobrze zarabiamy to i ceny wysokie. Wielki Jaro prowadzi nas do dobrobytu :v
1
@Bocheno1 nie zabija się kury która znosi zlote jajka xd
3
https://www.gog.com/game/ultimate_red_collection
Ci jak walna promocje to nie ma co zbierac xD
0
@Michallublin To niezle dzieci
3
@Kengo W takich sytuacjach mógłbym usprawiedliwić gwałciciela XDD
0
@kaamil1910 modne to jest hejtowanie lewego kiedy reprezentacji nie idzie imo xd
0
Ja tam to w sumie mam gdzieś ale rozumiem ludzi którym się to nie spodobało, jesteś oficjalnym sponsorem Euro, a tutaj nagle przychodzi Pan piłkarz i odstawia twój produkt na bok zastępując go innym przez co Twoja firma spikowała xD No niezbyt fajnie
1
I 21 czerwca Cyberpunk wraca na salony Sony
z małym ostrzeżeniem, ze wersja ps4 może nie spełniać oczekiwań xD
0
@Ciule123 tykają czy nie, biznes to biznes
4
@tomek8756 Poruszają realne problemy, nieważne jak brutalne by nie było to słusznie robią
27
https://zapodaj.net/6ed11ba771553.jpg.html
Ojoj, agent Grosika się wypowiedział xD
13
@norbi77 Nie ogladaj TVP bo cie zmiecie z planszy
2
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-06-15/usa-klotnia-na-temat-noszenia-maseczek-mezczyzna-zastrzelil-kasjerke/
Antymaseczkowiec na wyższym poziomie, zacząć strzelać do ludzi z powodu szmaty na pysku, hit
1
Patrząc, że ostatnio temat kolki jest popularny pragnę przypomnieć, że ten koncern zyskuje monopol w biedniejszych regionach świata i staje się zastępnikiem dla wody, dzięki czemu przyczynia się do między innymi do cukrzycy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TeamKriszcziano
24
@amanter Myslisz, ze taki gigant jak Coca Cola nie oferował Ronaldo jakiegoś sponsoringu?
1
@doc Oho, jest legendarna kwestia godzin XD
9
@PatrychoO wezmy oddajmy wszystkie mecze jakie mamy zagrac w tych koszulkach walkowerem bo wstyd w czyms takim na boisko wyjsc
21
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p180x540/201342649_4820943827935617_116671327179937725_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=3lUK0GUh-GsAX9L56M7&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=6&oh=93b13412db20c49896d42abd3c3de578&oe=60CD9F62
Idealne podsumowanie ostatniej gry reprezentacji XD
6
@tomek8756 no nie ukrywajmy, nawet polska reprezentacja prezentuje wyższy poziom niż wiersze Jasia