marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan Jak widać Ciebie zainteresowało skoro poświęciłeś swój czas żeby skomentować :D
2
@macio_944 Nasze polskie gta xd
7
@macio_944 no i iniesta stracil status legendy na La bambie
0
@kamilop Przynajmniej sobie chłop odpocznie
0
@Wojcio ,,,,,,..... - masz na zapas. Przydadzą Ci się
0
https://www.gram.pl/news/bethesda-konkurs-nagroda-mozliwosc-zakupu-geforce-rtx-3080-ti-nvidia-afera-kontrowersje
Tak wygląda przyszłość, konkurs w którym nagroda jest możliwość wydania 1400 ojro XD
0
@MesQueUnClub96 25 lat minimum za takie przestępstwo
0
@Criss18Barca Pewnie czujesz nutkę satysfakcji, co?
27
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/206309260_121463820140818_3765333591159356362_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=0u6wtfGgw4sAX--5CEr&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=6&oh=6dcbeaa63bbdcf4d22ee6ac30857e910&oe=60DE0F46
tak sie walczy z dyskryminacja w branzy XD
1
@EleanoR Liczylem bardziej na ta pierwsza opcje, ale chyba jeszcze za wczesnie zeby wleciala na legalne zrodla xd
0
gdzie obejrzę najnowsza obecność? Legalnie lub tez nie, kino odpada.
0
@skubi99 No lepiej uzyc argumentu, ze teraz zaczęli mieszać politykę z sportem, bo promują coś czego ty nie lubisz xd
10
@Criss18Barca to niedzielne tłuczenie żony, nie schabowych :V
0
https://www.ppe.pl/news/158842/jestescie-fanami-detroit-become-human-zespol-odpowiedzialny-za-gre-szykuje-dla-nas-multiaka.html
Umowa z chińczykami i już jakieś głosy o multi z mikropłatnościami, szkoda bo te ich "interaktywne filmy" to majstersztyk, szczególnie Detroit become human
3
@kubix05 a potem trzeba iść z tego pola minowego xd
0
ekipa nawet popusia kopiuje
3
Wyższy poziom bycia pasożytem xD
2
@LionelM95 Bo pić to trzeba umieć.
0
@Ls0811 Bielsko Biała
@Gall Klasyka, zawsze ci co najgłośniej krzyczą, przypinają łatkę reszcie
27
Chłop odetnie internet i się skończy xD
Btw, Olszański zawsze taki wyszczekany a jak Kacper wbił to skulił ładnie ogonek xD
2
@IbrahimAfellay A ja tam szanuje, chłop ustawiony jak mało kto, pokopie sobie w piłeczkę z naszymi piłkarzami. Brzmi jak marzenie każdego kibica xD
10
Jacyś pajace w mojej miejscowości wbili na cmentarz żydowski, efekt? Około 70 zniszczonych nagrobków. Troglodyci bawią się w najlepsze
5
@koksik2700 Stare konie mogą się uczyć od dzieciaka, klasa sama w sobie
3
@busquets5 Ja, a co?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@EleanoR 3, 8 i 10 - tak trzeba żyć
2
@PatrychoO No 1 jest ileś tam po fabule Pani Jeziora
2
@DonMatteo901 Eh, a już myślałem że pojawiła się jakaś ciekawa alternatywa, a tutaj kolejna partia która chce nas kupić XD Pisiory tak nas urządziły, że teraz już nawet nie ma na kogo głosować, bo trwa wyścig kto da więcej
3
@maroon No nie jest, już prędzej bym przyznał, że kościół z swoją macką w prawie i przeniesiemy księdza pedofila na inna parafię przyczynia się do "rozwoju pedofilii" ale to też jest obrzydliwe, bo pomijając kwestie przenoszenia na inną parafię to jest to zwykła generalizacja. Upadku moralności, wypaczenia nauki czy też degeneracji sztuki nawet nie skomentuje XD
2
Oczywiście, że skrajności są fuj ale nigdy nie słyszałem żeby osoba homoseksualna ożeniła parę heteroseksualną z kosom za to, że chodzą na ulicy za rękę. Prędzej już osoby LGBT się obudziły, kiedy miały dość nagonki z strony prawicowej na swoją stronę. Chyba, że coś mnie ominęło, to chętnie doczytam.