marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@7black4 Manipulacja statystykami rodem z TVP xd
1
@IronSanHybrid Jedna z tych gier które chciałbym zapomnieć żeby z czysta glowa przejść jeszcze raz. Obok wiedzmina 3 top
2
@pele1282 Krótko, zwięźle i na temat. xD
1
@Janas11224 No tak, ale to jeszcze nie poziom zagranicznych featów ale obym sie mylił :V
@SteuerFreiMoney Malika nie biore zbytnio na poważnie ale fakt, również ma szanse przebić się na zachodni rynek.
1
Benz Dealer od Que juz lata po spotifaju, czas się przebić na zachodni rynek, a kto jak nie on :V
0
@Jakchcesz Jeżeli plotki są prawdziwe to obstawiam, że otoczenie go lekko zepsuło. Jednak w tym wieku łatwo komuś głowę nakierować na inny tor :V Albo druga opcja, jest zwykłym pozerem
7
@barcelonaLM A jednak powinien być albo Schick
5
@Comentateiro taki ch tylko bez uj
18
@Encore Otoz to, piłkarz na poziomie, bez żadnych aferek a dodatkowo bardzo aktywny w strefie charytatywnej. Dobry grajek i świetny człowiek.
18
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x395/217628968_4071465306305350_5184633578085651629_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=py8FOA3RN6MAX_V22nR&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=f7f90b616cb463eeb8536d4d291fb1a0&oe=60F16729
Kobieta próbuje ratować honor angielskich kibiców, miły obrazek.
7
@Transu96 a to wszystko za jedynie 450 złotych xD
14
@ksawizimens A ten Kante i jorginho to za co? XDD
9
Dziś mija 10 lat od wydania "Tańca ze smokami" George'a R. R. Martina.
Pozdrawiam tych którzy jeszcze czekają na Wichry Zimy, nie mówiąc już o zakończeniu Sagi. :V
3
@Deviler Sztuki walki wiele Ci nie dadza, kiedy rzuci sie na ciebie kilku patusow ;p
0
@TridenteMSN No to juz zalezy jak patrzec, jednak drugie miejsce tez trzeba "wygrac" a patrzac na osiagniecia anglikow to spore osiagniecie imo
1
@IbrahimAfellay można oglądać dziesiątki razy
2
https://www.facebook.com/portalosporcie/videos/574071150644361
No Włosi, dawać jeszcze troszkę. Ukróćcie mordy tym angielskim gnidom
0
@_Specjalista nawet w lm nie gral, nie ma szans nawet jak wygra ojro xd
2
https://pbs.twimg.com/media/E6B1vV6XsAMRqb8?format=jpg&name=small
Widzicie jak kończy się wychodzenie z UE? Od razu człowiek gubi szare komórki. XD
2
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,27310137,zabil-dwie-osoby-ale-ma-ladna-buzie-internauci-bronia-skazanego.html
Juz widze ile typ dostanie listów od fanek. Ludzka mentalność u niektórych to totalne dno XD
48
@Dundersztyc Mówimy o drużynach, czy o piłkarzach?
64
@Triv44 W zeszłym roku jeszcze mógłbym się zgodzić. W 2021 Leo wrócił na szczyt.
57
@masq Przecież to ziomeczki, dlaczego miałoby to być nie szczere?
13
Angielskie zwierzęta bawią się w najlepsze, oby włosi pokazali im miejsce w szeregu.
0
@Colin94 I Pudzianowskim, ogólnie to POLSKA GUROM
1
@Colin94 No nowość, każdy kto chociaż trochę zna EA wie, że u nich nowość to wprowadzenie czegoś co usunęli kilka lat temu. Jak zarobić, a się nie narobić. xD
5
"W FIFIE 22 w trybie kariery będziemy mieć możliwość stworzenia własnego klubu."
Via Kartomania
Historia zatoczyła koło. W 23 zapewne pojawią się areny treningowe jako NOWOŚĆ. :V
1
@kuz Ale tak jest z fifami, ktore przeskakuja miedy generacjami jeszcze. Zadna nowosc, moze jedynie dziwic, ze pomineli PC
Moim zdaniem twórcy w ogóle powinni już olać stara generacje i skupić się na obecnej. Niestety wciaz jest to duzy rynek.
6
https://zapodaj.net/7b897643d42ca.jpg.html
Odnośnie inflacji w Polsce xd
1
@sebo939 Gdyby był młodszy to jeszcze jak, imo niedoceniony grajek