11

@7black4 Manipulacja statystykami rodem z TVP xd

1

@IronSanHybrid Jedna z tych gier które chciałbym zapomnieć żeby z czysta glowa przejść jeszcze raz. Obok wiedzmina 3 top

2

@pele1282 Krótko, zwięźle i na temat. xD

1

@Janas11224 No tak, ale to jeszcze nie poziom zagranicznych featów ale obym sie mylił :V

@SteuerFreiMoney Malika nie biore zbytnio na poważnie ale fakt, również ma szanse przebić się na zachodni rynek.

1

Benz Dealer od Que juz lata po spotifaju, czas się przebić na zachodni rynek, a kto jak nie on :V

0

@Jakchcesz Jeżeli plotki są prawdziwe to obstawiam, że otoczenie go lekko zepsuło. Jednak w tym wieku łatwo komuś głowę nakierować na inny tor :V Albo druga opcja, jest zwykłym pozerem

7

@barcelonaLM A jednak powinien być albo Schick

5

@Comentateiro taki ch tylko bez uj

18

@Encore Otoz to, piłkarz na poziomie, bez żadnych aferek a dodatkowo bardzo aktywny w strefie charytatywnej. Dobry grajek i świetny człowiek.

7

@Transu96 a to wszystko za jedynie 450 złotych xD

14

@ksawizimens A ten Kante i jorginho to za co? XDD

9

Dziś mija 10 lat od wydania "Tańca ze smokami" George'a R. R. Martina.

Pozdrawiam tych którzy jeszcze czekają na Wichry Zimy, nie mówiąc już o zakończeniu Sagi. :V

3

@Deviler Sztuki walki wiele Ci nie dadza, kiedy rzuci sie na ciebie kilku patusow ;p

0

@TridenteMSN No to juz zalezy jak patrzec, jednak drugie miejsce tez trzeba "wygrac" a patrzac na osiagniecia anglikow to spore osiagniecie imo

1

@IbrahimAfellay można oglądać dziesiątki razy

2

https://www.facebook.com/portalosporcie/videos/574071150644361

No Włosi, dawać jeszcze troszkę. Ukróćcie mordy tym angielskim gnidom

0

@_Specjalista nawet w lm nie gral, nie ma szans nawet jak wygra ojro xd

2

https://pbs.twimg.com/media/E6B1vV6XsAMRqb8?format=jpg&name=small

Widzicie jak kończy się wychodzenie z UE? Od razu człowiek gubi szare komórki. XD

2

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,27310137,zabil-dwie-osoby-ale-ma-ladna-buzie-internauci-bronia-skazanego.html
Juz widze ile typ dostanie listów od fanek. Ludzka mentalność u niektórych to totalne dno XD

48

@Dundersztyc Mówimy o drużynach, czy o piłkarzach?

64

@Triv44 W zeszłym roku jeszcze mógłbym się zgodzić. W 2021 Leo wrócił na szczyt.

57

@masq Przecież to ziomeczki, dlaczego miałoby to być nie szczere?

13



Angielskie zwierzęta bawią się w najlepsze, oby włosi pokazali im miejsce w szeregu.

0

@Colin94 I Pudzianowskim, ogólnie to POLSKA GUROM

1

@Colin94 No nowość, każdy kto chociaż trochę zna EA wie, że u nich nowość to wprowadzenie czegoś co usunęli kilka lat temu. Jak zarobić, a się nie narobić. xD

5

"W FIFIE 22 w trybie kariery będziemy mieć możliwość stworzenia własnego klubu."

Via Kartomania

Historia zatoczyła koło. W 23 zapewne pojawią się areny treningowe jako NOWOŚĆ. :V

1

@kuz Ale tak jest z fifami, ktore przeskakuja miedy generacjami jeszcze. Zadna nowosc, moze jedynie dziwic, ze pomineli PC

Moim zdaniem twórcy w ogóle powinni już olać stara generacje i skupić się na obecnej. Niestety wciaz jest to duzy rynek.

6

https://zapodaj.net/7b897643d42ca.jpg.html
Odnośnie inflacji w Polsce xd

1

@sebo939 Gdyby był młodszy to jeszcze jak, imo niedoceniony grajek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?