0

@michal26 Imo wciąż powinno chodzić w tym o sport i jeżeli jakaś dziewczyna czy też chłopak nie czuje się zbyt komfortowo w swoim stroju to powinien mieć możliwość żeby go zmienić, szkoda ze aspekty finansowe przykrywaja takie zwyczajne, ludzkie odruchy.

1

@tristan87 Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja szukam jakiegoś sensownego argumentu który pozwoliłby mi zrozumieć taką irracjonalna decyzje w regulaminie. Oprócz straty widowni w niektórych środowiskach, nic innego nie przychodzi mi do głowy

4

https://noizz.pl/sport/norweskie-zawodniczki-w-plazowej-pilce-recznej-ukarane-grzywna-za-spodenki-zamiast/tnd2vty
Jest jakiś sensowny argument stojący za tym, żeby zawodniczki grały tylko w bikini oprócz straty widowni wśród siurów którzy seksualizują kobiety w sporcie? XD

2

@Encore panowie, co wy wiecie o rapie


0

@BorzyKrzys Chlopak szybciej się skończy niż się zaczął xD No chyba, ze fanbase zakochanych nastolatek utrzyma go przy życiu

14

@l0Messini No tak, bo ten kto sie zaszczepi to juz głupi głupek xd
Elokwencja na poziomie źródeł twoich informacji

0

@maatiixx Oby nie, obecne DNA Barcy nic dobrego nie wróży xd

0

@DonMatteo901 W sumie nie zdziwiłoby mnie gdyby to był fotomontaż. XD Trochę pozerstwa przed fanami nigdy nie zaszkodziło

0

@Kettger Ja tutaj widze 300 iq plan Laporty, po ostatniej przygodzie Dembele Lapcio ogłasza Barce klubem miłości i cyk, rozwiązuje kontrakt z Dembele z winy piłkarza. :V

1

@Criss18Barca To wkręcimy mu, że jest Euro i będzie git. :v

7

17 stopni, otwarte okno i od razu się lepiej spało, wręcz mogę powiedzieć, że delikatny chłodek się pojawił :D

0

@Roni/VEB no tak, ty nie mozesz odczuwać presji bo ktoś inny ma cieżej xD

3

@AntekGriezmann idealny na naszą reprezentacje

0

@ElKamil co ty w ogóle porównujesz

2

@MesQueUnClub_87 Drugie zmiany, więc dopiero dzisiaj "odrabiam" internetowy piątek. :(

0

https://www.instagram.com/p/CRW6Ix9sT9t/

Patrzcie kto odwiedził nasz piękny Kraków, możecie polować na fotki czy też autografy ^^

1

@Criss18Barca bo ludzie nie lubią jak ktoś nie wyznaje jedynego i słusznego zdania xd

1

@don'T.R.I.P.e Otóż to, Gaben nie ma szczescia do urządzeń xD

10

@DawidekFCB co to piłkarz

1



Oho, Gaben znowu próbuje ukąsić trochę rynku dla siebie. Ciekawe czy tym razem mu się uda xD

1

@kuz I cyk, kolejne 20 baniek dla Live + pensja.
No ale jak mus to mus

7

"Już co najmniej 93 osoby zginęły w samych Niemczech w wyniku powodzi - 50 w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat, a 43 w Nadrenii Północnej-Westfalii. W powiecie Ahrweiler w Nadrenii-Palatynacie zaginionych jest ok. 1300 osób. Nie ma tam zasięgu sieci komórkowej. Służby żywią nadzieję, że jeśli zasięg wróci to ludzie się odnajdą.

14 osób straciło życie w Belgii, co daje łączną liczbę 107 ofiar.

W mieście Erftstadt w Nadrenii Północnej-Westfalii zeszło masywne osuwisko. Część domów została uszkodzona, część uległa zawaleniu. Kawałek od budynków znajdowała się nieczynna żwirownia. Kilka osób uznano za zaginione."

Via Kataklizmy w Polsce i na świecie

Ależ się natura wkurzyła, masakra.


14

https://x.com/i/status/1415768284037799936

Strach o fajkę poprosić XDD

3

I dobrze. Drażni mnie to porównywanie młodych do największych. Nowy Messi, nowy Iniesta a potem cyk, psycha siada od oczekiwań. Niech będzie pierwszym Pedrim i mi to w pełni wystarczy

0

@jeyx77x Magia kobiet byczku xd

0

@LeoMessi1994 A wiesz, że gwałty na mężczyznach też występują, nie? :D
I wciąż męska chcica nie jest żadnym usprawiedliwieniem, kumasz przed sądem usprawiedliwiać się w stylu "no zabiłem chłopa, bo mężczyźni mają większy pociąg do przemocy" xD

2

@LeoMessi1994 ubiór lub jego brak nie może być usprawiedliwieniem dla gwałciciela i uj.

87

@cat_r37 Zezłomowany. Podziwiam, że Ci się chciało szukać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?