marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Imo wciąż powinno chodzić w tym o sport i jeżeli jakaś dziewczyna czy też chłopak nie czuje się zbyt komfortowo w swoim stroju to powinien mieć możliwość żeby go zmienić, szkoda ze aspekty finansowe przykrywaja takie zwyczajne, ludzkie odruchy.
1
@tristan87 Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja szukam jakiegoś sensownego argumentu który pozwoliłby mi zrozumieć taką irracjonalna decyzje w regulaminie. Oprócz straty widowni w niektórych środowiskach, nic innego nie przychodzi mi do głowy
4
https://noizz.pl/sport/norweskie-zawodniczki-w-plazowej-pilce-recznej-ukarane-grzywna-za-spodenki-zamiast/tnd2vty
Jest jakiś sensowny argument stojący za tym, żeby zawodniczki grały tylko w bikini oprócz straty widowni wśród siurów którzy seksualizują kobiety w sporcie? XD
2
@Encore panowie, co wy wiecie o rapie
0
@BorzyKrzys Chlopak szybciej się skończy niż się zaczął xD No chyba, ze fanbase zakochanych nastolatek utrzyma go przy życiu
14
@l0Messini No tak, bo ten kto sie zaszczepi to juz głupi głupek xd
Elokwencja na poziomie źródeł twoich informacji
0
@maatiixx Oby nie, obecne DNA Barcy nic dobrego nie wróży xd
0
@DonMatteo901 W sumie nie zdziwiłoby mnie gdyby to był fotomontaż. XD Trochę pozerstwa przed fanami nigdy nie zaszkodziło
0
@Kettger Ja tutaj widze 300 iq plan Laporty, po ostatniej przygodzie Dembele Lapcio ogłasza Barce klubem miłości i cyk, rozwiązuje kontrakt z Dembele z winy piłkarza. :V
1
@Criss18Barca To wkręcimy mu, że jest Euro i będzie git. :v
7
17 stopni, otwarte okno i od razu się lepiej spało, wręcz mogę powiedzieć, że delikatny chłodek się pojawił :D
0
@Roni/VEB no tak, ty nie mozesz odczuwać presji bo ktoś inny ma cieżej xD
3
@AntekGriezmann idealny na naszą reprezentacje
5
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/215011788_3079468662303917_1197169371917490827_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=2c4854&_nc_ohc=tSEy05a4Y6YAX-cUJfF&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=ca6e37127e38b5a0fc384b227e63d083&oe=60F72DA7
Kiedyś gracze byli mniej wybredni XD
0
@ElKamil co ty w ogóle porównujesz
2
@MesQueUnClub_87 Drugie zmiany, więc dopiero dzisiaj "odrabiam" internetowy piątek. :(
0
https://www.instagram.com/p/CRW6Ix9sT9t/
Patrzcie kto odwiedził nasz piękny Kraków, możecie polować na fotki czy też autografy ^^
1
@Criss18Barca bo ludzie nie lubią jak ktoś nie wyznaje jedynego i słusznego zdania xd
1
@don'T.R.I.P.e Otóż to, Gaben nie ma szczescia do urządzeń xD
10
@DawidekFCB co to piłkarz
1
Oho, Gaben znowu próbuje ukąsić trochę rynku dla siebie. Ciekawe czy tym razem mu się uda xD
1
@kuz I cyk, kolejne 20 baniek dla Live + pensja.
No ale jak mus to mus
7
"Już co najmniej 93 osoby zginęły w samych Niemczech w wyniku powodzi - 50 w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat, a 43 w Nadrenii Północnej-Westfalii. W powiecie Ahrweiler w Nadrenii-Palatynacie zaginionych jest ok. 1300 osób. Nie ma tam zasięgu sieci komórkowej. Służby żywią nadzieję, że jeśli zasięg wróci to ludzie się odnajdą.
14 osób straciło życie w Belgii, co daje łączną liczbę 107 ofiar.
W mieście Erftstadt w Nadrenii Północnej-Westfalii zeszło masywne osuwisko. Część domów została uszkodzona, część uległa zawaleniu. Kawałek od budynków znajdowała się nieczynna żwirownia. Kilka osób uznano za zaginione."
Via Kataklizmy w Polsce i na świecie
Ależ się natura wkurzyła, masakra.
14
https://x.com/i/status/1415768284037799936
Strach o fajkę poprosić XDD
3
I dobrze. Drażni mnie to porównywanie młodych do największych. Nowy Messi, nowy Iniesta a potem cyk, psycha siada od oczekiwań. Niech będzie pierwszym Pedrim i mi to w pełni wystarczy
0
@jeyx77x Magia kobiet byczku xd
0
@LeoMessi1994 A wiesz, że gwałty na mężczyznach też występują, nie? :D
I wciąż męska chcica nie jest żadnym usprawiedliwieniem, kumasz przed sądem usprawiedliwiać się w stylu "no zabiłem chłopa, bo mężczyźni mają większy pociąg do przemocy" xD
2
@LeoMessi1994 ubiór lub jego brak nie może być usprawiedliwieniem dla gwałciciela i uj.
30
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217289198_2872525342968739_799252135745488583_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=S14cMCPi2CIAX8mK_N7&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=a431a88ae4a386cf60315468dd6eff27&oe=60F52891
Grześ z fanami się nie pieści xD
87
@cat_r37 Zezłomowany. Podziwiam, że Ci się chciało szukać xD