2

@IbrahimAfellay Olaboga...

1

@Jonyx Kurde, dobrze to o nas świadczy - kiedyś wojny, holocaust, rozne zbrodnie wojenne i swiat upadał, a teraz po kilkudziesięciu latach znakiem upadku świata jest... tęcza. Super

1

@FCB_dimiC Jak zobaczyłem kiedyś ilość komentarzy Chwytliwego, którego już z nami nie ma to był dopiero opad szczęki, chłopak był maszynka do produkowania komentarzy xD

0

@LS anime =/= furry

1


Szykuje się pierwsze anime jakie obejrze :x

4

@DonMatteo901 nie ukrywam, zaśmiałem się xD kibice ubiorą odziez patriotyczna +10 do defensywy xd

7

Trzy lata temu CR7 został piłkarzem Juventusu, ależ ten czas spieprza. Pamietam to jakby to bylo gdzies kilka miesiecy temu maks

5

@kaamil1910 Imo zupełnie niczym się to nie różni oprócz budżetu i poziomu aktorstwa

1

Jedyna opcja to przykleić do Leo piłkarza, który byłby krok w krok za Messim.

I nawet to nie daje żadnej gwarancji, Leo w formie to kocur.

7

@kaamil1910 No dzieciaki też oglądają filmy akcji gdzie samochody wybuchają i jakoś nikt potem nie chodzi po mieście i nie podpala samochodów. Jutub to miniaturowe kino rozrywkowe i trzeba jakoś przyciągnąć uwagę odbiorców.

1

@VamosRakieta Nie no, nie można mieć takiego pecha żeby przegrać 5 finalow z reprezentacja.

20

Jaś Kapela: Powinniście mi płacić za "sztukę" która jest udostępniana w sieci.
Tymczasem alter ego Kapeli:



Kocham tego człowieka.

5

@Ghotti W tamtym United nawet potężny Lukaku się spalił xD - zresztą jak każdy kto miał chociaż odrobinę potencjału.

3

Kiedyś to było, TOTSY i potem EA mogło leżeć do góry brzuchem do następnej FIFY bo tak czy siak przeciętny kowalski świetnie się bawił złotym składem przez cały rok, a teraz jakieś śmieszne Summer Stars z czapy (CR7 otrzymał lepsza ocene ogólną niż na karcie TOTS, gdzie pracuje się na takie osiągniecie cały sezon XD)

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że wyrwałem się z kupowania tego tasiemcowego gniota co roku.

5

@Nano22 Barcelona nie wygrywa trypletu, socios sa źli na Bartomeu więc ten przegrywa wybory i te kilka lat później nie mamy takich problemów jakie mamy ^^

0

@MaziFCB To nawet nie podlega dyskusji xD

0

Kurła, jak codziennie był Tusk tak teraz codziennie jest szczepionki sa zue w wykonaniu @l0Messini, podobna upartość xDD

1

@Rysiu @Jakchcesz Oj, to teraz już nie ma wymówek. Trzeba się zmierzyć z tą marką xD

0

Miśki, grał ktoś w Dark Soulsy na klawiaturze i myszce? Idzie to jakoś? I która część jest najbardziej przystępna dla całkowitego laika? xD

0

@tristan87 Ten rok definitywnie pokazał, że jakikolwiek sport bez kibiców traci imo około 40% na atrakcyjności.

6

@Messibestplayerintheworld Depay po kozackim sezonie dostaje 5 na start.
Pjanić, juz wypalony w Juventusie, transfer tylko pod księgowość - 16 XDD

Oczywiście zależy czy tez Netto czy brutto.

13

@Maciek98 Ze chłopak idealnie się tam odnajdzie z swoim ego i zachowaniem. ;)

2

https://www.billboard.com/amp/articles/business/chart-beat/9597277/mata-first-artist-from-poland-to-hit-global-charts

Muzycznie można lubić czy też nie, ale polski grajek na billboard robi wrażenie

3

@DonMatteo901 "Rosyjscy strimerzy meczów zauważyli wzrost oglądalności w Polsce" xD

0

@bartekvisca normalnie, tryb gdzie prowadziliśmy karierę Huntera mi nawet przyzwoita fabule jak na ea

3

Oho, swiat pilkarski zaczal się zachwycać Pedrim więc oczywiście juz pojawiły się głosy które mu umniejszają, internety lubią piłkarzy tylko z "podziemia", kiedy przedrze się do mainstreamu to juz nie jest taki fajny xd

0

@clyde Gierka kozak, jeden z lepszych RPG akcji, jedno mnie tylko zniechęciło do gry - sterowanie na padzie, istny koszmar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?