3

@BorzyKrzys Niby racja, ale obecnie przynajmniej z mojej perspektywy nie widać absolutnie żadnej partii czy też polityka który mógłby coś odmienić. Dyktatura PiSu i obecna opozycja która kopie się po czole, dramat.

4

@martin86 i tryplety beda sie sypać do gabloty co sezon, tak bedzie

0

@LyFT Jak on tylko wykpił zachowanie Ciro i poleciał dalej grać xD

1

@Cwaniak4 no dosyć duże wydarzenie, wiec co w tym dziwnego?

11

W sumie to fajnie, że Tusk wraca. Jedyny polityk w Polsce który może się mierzyć z Kaczyńskim. Reszta to szkoda strzępić ryja

0

@tbas 500 złotych za godzinkę pracy i to takiej luźnej? Zyc nie umierać xd

64

Ależ Immobile wczoraj został cudownie ozdrowiony. Mam nadzieję, że dożyje czasów kiedy organizacje będą wyciągać konsekwencje z takich sytuacji, za dużo takiego pajacowania w piłce nożnej.

1

@totalcrack Vermaelen od zawsze jest kozak, kontuzje go tylko powstrzymały od bycia top

2

@MesQueUnClub96 Zwykła szwajcarska parówa :v

1

@Jakchcesz oj tak, af to wierny towarzysz do wódeczki xD

1



I juz jest, chyba najbardziej wyczekiwany z mojej strony album przez ostatnie 2 lata, ogień

2

@bartekmess nie no, kolega ma rację. Kizo zbyt dużych skillsow w rapsach nie posiada. Jego muzyka jest dosyć prosta i w sumie ma tylko wpadać w ucho

Edit:
Czyli rozumiem, ze w poście gdzie kolega zapytał co sadzimy o utworze mamy wypowiadać się tylko pochlebnie? xDD

7

Oho, dziennikarze rodem z pudelka juz zaczynają swoja zabawę xd

2

@escarabajo No klasycznie, ktoś zaczyna pieprzyć w mediach społecznościowych to po kilku godzinach cyk, włamanie na konto xD

0

@tadzik447 Remake jedynki i remaster 2 i 3 w jednym zestawie? Brałbym w ciemno.

7

@macio_944 Może Krysia myśli, ze internet to nie jest prawdziwe życie i Bog jej wybaczy xD

6


Krysia co się odpaliła XDD

6

@marcin000019 xD. TVP za czasów PISu to najbardziej obrzydliwa propaganda partyjna jaka istnieje.

20


Tak Kapela odpowiada pod dyskusja o swoim Patronite na pytanie co by było gdyby wszyscy żebrali, a nie pracowali. Chce jego dilera xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2

@osa91 Piękny apel, nigdy nie można bagatelizować swojego zdrowia psychicznego. Dużo zdrówka!

2

@zmiter912576 gdzieś muszą się nadajniki 5g znaleźć, trudno

2

@tristan87 Wegańska kolacja z Kapela. Brzmi jak spełnienie marzeń, przyniósłbym na kolacje z nim krwistego steka. :v

1

@marcin000019 Marcin lubi więcej płacić

9

@usztafik Sam nie wierzę ale Twój komentarz mega zbyteczny. Nie dziwi mnie, że taką ala prowokacje pisze ktoś z "lewej" strony.

16

Trochę takie złote dziecko tej strony, a prawda jest taka, ze chłopak w żaden sposób nie wyróżniał się w tym sezonie.

0

@mextexperu No tylko to mecz piłkarski, a nie lekcja historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?