marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman poważne problemy pierwszego świata xd
3
@_catalan a gdybyśmy my wykorzystali swoje sytuacje to Hiszpanie dostaliby po tyłku, po co tak gdybać dla samego gdybania?
0
@Messibestplayerintheworld Trochę się proporcje rozjechały, chyba że to zamierzony efekt :D
8
@daniel32778 Luis to wuefista, wiec logiczne ze la bamba zna się lepiej xD
0
@Janas11224 Ojoj, tutaj może się rozwinąć POTĘŻNA dyskusja. xDD
0
@Pasiak No w Hiszpanii duza wymiana pokoleniowa ale nie jest to młodzieżówka xD
6
@Zielony55 Imo jak na tamte czasy to była, nikt nie mógł przewidzieć, że wjedzie szejk na finansowym fair play i ją wpłaci
53
@PanZagadka Dawali niskie klauzule - wyśmiewali je
Dają wysokie klauzule - wciąż je wyśmiewają.
Niektórym to się nigdy nie dogodzi xD
2
@DaPidejpi LewuSS XDD
1
@PatrychoO no z 2, 3 mi się już przewinęły xd
9
La rambla mentalnie w 39 xDD
1
@SonBarcaGoku wstrząsające
0
@Ronnie1992 Ludzie ktorzy mowia innym komu maja kibicować to najwieksza parodia na tej stronie
0
@AlexDark00 Jest zwyczajnie obrzydliwe, a nie niewygodne. Miejsca publiczne to nie odpowiednie miejsce na pokazywanie obrazków rodem z przeciętnego filmu gore
0
@AlexDark00 Próbujesz mi wjechać na sumienie na takim samym poziomie jak łby z w.w obrazka próbują komuś wjechać na uczucia religijne, poziom spadł
0
@PawkoFCB Tymczasem Barcelona która w swojej historii bardzo wspierała Katalończyków, w takim przypadku już Ci nie przeszkadzało mieszanie polityki z sportem?
0
@AlexDark00 xD Popieram też robienie operacji złamań otwartych ale to nie znaczy, że chce w miejscach publicznych oglądać wystające kości
0
@amanter Jak grał w Dortmundzie to faktycznie pokazywał, że może być skrzydłowym z ścisłego TOPu ale to było jakieś 3-4 lata temu XD Teraz został tylko wieczny talent
3
@marcin000019 nie no talent to on ma, tylko glowka cos nie pracuje
2
@AlexDark00 no flaga lgbt to tylko kilka kolorów, a te puste łby wstawiaja jakies obrzydliwe rzeczy w miejscach publicznych i wycieraja sobie ryje religia. Jest pewna różnica
5
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/201533731_1629072343951186_7013043105112626494_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=ZppFjKbDOkEAX_N5L4h&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=fa3b1611da7f3a3127fc4a5fe19f8503&oe=60D2A46E
Teraz nawet chodząc po mieście można puścić małego bełta z żołądka, ładnie się bawia w Toruniu
0
@DonMatteo901 no chlop z tvp wiec logiczne, ze musi miec jakies problemy na bani
0
@Sulimo Ludzie zaraz sobie przypomną, że Antek dedykuje cieszynki swojej córce i juz nie beda marudzic
0
30 stopni a na dobre lato się nie zaczęło. Jak żyć?
9
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s640x640/201360966_776047419727108_326066234429258124_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SxNGHrGkASIAX87HaaD&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=85ba6ef42a9d61c3b2ee3a760bba8585&oe=60D2C0F2
Ależ Leo wczoraj zdominował rywala:
1 asysta
5 stworzonych sytuacji bramkowych
15 wygranych pojedynków
9 udanych dryblingów
4 kluczowe podania
Zawodnik meczu
Szkoda, że nie mogłem oglądać meczu na żywo :c Widać, że Leo chce zrobić wszystko co w jego mocy, żeby w końcu wygrać jakieś trofeum z Argentyna
1
Ale ten kocur płynie, nie mogę się doczekać jego dalszego rozwoju
0
@KapiFCB Przecież teraz masz od zajechania kart z gigantyczna ocena. Paczki - fifa pointsy, te sprawy
8
Jutro nawet starać się nie będzie musiał.
2
@korolocik jeszcze będziesz płakał za Polakiem, który zjadł Bundesligę
3
@Wiktoria13 idiota bo oddal 35 letniego obrońcę na gigantycznym kontrakcie? Rozumiem, ze Ramos to legenda Realu ale to nie powod żeby grał tam do 40, czas szukać innego obrońcy a strata w takich sytuacjach jest normalna. Tak samo my odczujemy strate Leo