1

@NaFazieHitman poważne problemy pierwszego świata xd

3

@_catalan a gdybyśmy my wykorzystali swoje sytuacje to Hiszpanie dostaliby po tyłku, po co tak gdybać dla samego gdybania?

0

@Messibestplayerintheworld Trochę się proporcje rozjechały, chyba że to zamierzony efekt :D

8

@daniel32778 Luis to wuefista, wiec logiczne ze la bamba zna się lepiej xD

0

@Janas11224 Ojoj, tutaj może się rozwinąć POTĘŻNA dyskusja. xDD

0

@Pasiak No w Hiszpanii duza wymiana pokoleniowa ale nie jest to młodzieżówka xD

6

@Zielony55 Imo jak na tamte czasy to była, nikt nie mógł przewidzieć, że wjedzie szejk na finansowym fair play i ją wpłaci

53

@PanZagadka Dawali niskie klauzule - wyśmiewali je
Dają wysokie klauzule - wciąż je wyśmiewają.
Niektórym to się nigdy nie dogodzi xD

2

@DaPidejpi LewuSS XDD

1

@PatrychoO no z 2, 3 mi się już przewinęły xd

9

La rambla mentalnie w 39 xDD

1

@SonBarcaGoku wstrząsające

0

@Ronnie1992 Ludzie ktorzy mowia innym komu maja kibicować to najwieksza parodia na tej stronie

0

@AlexDark00 Jest zwyczajnie obrzydliwe, a nie niewygodne. Miejsca publiczne to nie odpowiednie miejsce na pokazywanie obrazków rodem z przeciętnego filmu gore

0

@AlexDark00 Próbujesz mi wjechać na sumienie na takim samym poziomie jak łby z w.w obrazka próbują komuś wjechać na uczucia religijne, poziom spadł

0

@PawkoFCB Tymczasem Barcelona która w swojej historii bardzo wspierała Katalończyków, w takim przypadku już Ci nie przeszkadzało mieszanie polityki z sportem?

0

@AlexDark00 xD Popieram też robienie operacji złamań otwartych ale to nie znaczy, że chce w miejscach publicznych oglądać wystające kości

0

@amanter Jak grał w Dortmundzie to faktycznie pokazywał, że może być skrzydłowym z ścisłego TOPu ale to było jakieś 3-4 lata temu XD Teraz został tylko wieczny talent

3

@marcin000019 nie no talent to on ma, tylko glowka cos nie pracuje

2

@AlexDark00 no flaga lgbt to tylko kilka kolorów, a te puste łby wstawiaja jakies obrzydliwe rzeczy w miejscach publicznych i wycieraja sobie ryje religia. Jest pewna różnica

0

@DonMatteo901 no chlop z tvp wiec logiczne, ze musi miec jakies problemy na bani

0

@Sulimo Ludzie zaraz sobie przypomną, że Antek dedykuje cieszynki swojej córce i juz nie beda marudzic

0

30 stopni a na dobre lato się nie zaczęło. Jak żyć?

9

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s640x640/201360966_776047419727108_326066234429258124_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SxNGHrGkASIAX87HaaD&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=85ba6ef42a9d61c3b2ee3a760bba8585&oe=60D2C0F2
Ależ Leo wczoraj zdominował rywala:

1 asysta
5 stworzonych sytuacji bramkowych
15 wygranych pojedynków
9 udanych dryblingów
4 kluczowe podania
Zawodnik meczu

Szkoda, że nie mogłem oglądać meczu na żywo :c Widać, że Leo chce zrobić wszystko co w jego mocy, żeby w końcu wygrać jakieś trofeum z Argentyna

1


Ale ten kocur płynie, nie mogę się doczekać jego dalszego rozwoju

0

@KapiFCB Przecież teraz masz od zajechania kart z gigantyczna ocena. Paczki - fifa pointsy, te sprawy

8

Jutro nawet starać się nie będzie musiał.

2

@korolocik jeszcze będziesz płakał za Polakiem, który zjadł Bundesligę

3

@Wiktoria13 idiota bo oddal 35 letniego obrońcę na gigantycznym kontrakcie? Rozumiem, ze Ramos to legenda Realu ale to nie powod żeby grał tam do 40, czas szukać innego obrońcy a strata w takich sytuacjach jest normalna. Tak samo my odczujemy strate Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?