marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Kto by się spodziewał, że w 2021 rosyjski miliarder będzie bronił romantycznej piłki nożnej. :v
1
@kryhaa wszyscy martwi a kto umarł ten nie żyje, amen
1
@FCBMati10 żadna, moj komentarz byl ironiczny xd
5
@FCBMati10 to ty nie wiesz, że rosyjskie pieniądze>>>arabskie?
20
Messi to słaby kapitan. La Bamba juz dawno zweryfikowała, a ona wie lepiej od profesjonalnego piłkarza, który dzieli szatnie z Leo
0
A wy znowu o tym klękaniu xD
0
@clyde Montażysta by się przemęczać nie musiał, wstawiłby cały 2 godzinny materiał do takiej kompilacji xD
2
@zenoowity Może nie teraz, może nie w najbliższej przyszłości ale imo Perez wysłał jasny znak, że w piłce nożnej są potrzebne zmiany i kiedyś spadną z stołka
0
@John_Doe Messi nie ma Polskiego obywatelstwa, mała różnica. :v
Ale ale taki Leoś swego czasu w reprezentacji Hiszpanii, cóż to byłaby za maszyna.
45
"..Właściwym podejściem jest dialog.."
"..Nie odezwałem się do żadnego z prezydentów tych trzech klubów. Dostałem wiadomość na WhatsAppie od jednego z nich, ale nie odpowiedziałem.."
Tyle warty jest dialog tych pazernych dziadów z UEFY i FIFY, kwestia czasu jest powstanie nowej organizacji, mafia straci pieniążki i już nie będzie taka zadowolona.
A poza tym UEFA i FIFA powinny zostać zutylizowane, dziękuje.
4
@John_Doe Skoro ma obywatelstwo i prezentuje się na swojej pozycji lepiej niż Polak to czemu miałby mu nie zajmować miejsca w kadrze? Rozumiem, że trener ma wystawiać gorszego zawodnika, tylko dlatego ze jest prawdziwym Polakiem? xD
0
@Corr A po co mu światło w dzień?
1
@lucas/catalan Za sierp i młot raczej nie banuja.
Z tego co kojarzę tylko swastyka jest na cenzurze xD
11
https://x.com/JMatoszka/status/1398583860275908608
Nieźle się bawią na tym Twitterze xDDD
0
@MarFan bo strona Realu jest dużo gorzej zrobiona i siedzi tam mniej ludzi
0
@FanBarcy22 juz ci moge powiedziec, ze far cry to bedzie kalka 5 (a 5 kalka 4, 4 kalka 3 xD) z innym psycholem w roli antagonisty i innymi miejscówkami, moze jak wleci na promo to sie skusze
1
@SaulGoodman Teraz trolle muszą się bardziej wysilać, kiedyś wystarczyło zapytać co państwo sądzą o orientacji heteroseksualnej xD
1
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/191959769_3933724083390759_6900481459654478259_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=RnZEk9ty5HkAX9uayV8&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=d30aef1b25badb5151e3470744f121ab&oe=60D597B1
Drużyna sezonu Ligue 1 w Fife, ten Neymar dany na siłę bawi, no ale money money xD
0
@Mati90fcb No dyskutujemy na tematy które sa na czasie, miedzy innymi tak dziala La Rambla xD
1
@Jakchcesz Daj pieniądza, mam chorom sztókę
7
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/191403284_4141780389213806_2659882861967486119_n.png?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1WgYpXyVCBIAX8KhhXz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=08718079a649521f657f6e2993deccfc&oe=60D62C54
Jasiu Kapelaaa, ale co by nie mówić chłop ma łeb do marketingu, wykorzystał okoliczności, poszczekał na Twitterze i cyk, z totalnie nieznanego "artysty" stal sie popularny xDD
0
@clyde Oj tak, pieniądze nie są najważniejsze ale o wynagrodzenie za wystąpienie w programie zaczął już się na początku pultać XD
2
Patrząc na zachowanie Kapeli w Hejt Parku mam wrażenie, że to podróbka Jokera xD Mam nadzieje, ze chlop nie odklei sie od rzeczywistości na tyle, żeby nie wiem - zaminować Warszawę XD
2
https://store.steampowered.com/app/231430/Company_of_Heroes_2/
Brać póki gorące xD
1
@mat32 Na obecna chwile nie zamierzam mieć dzieci, swoich czy tez "adoptowanych" wiec przeszkadzałoby
3
Uncharted 4 również zadebiutuje na PC, szkoda ze nie wszystkie czesci. Przytuliłbym taki pakiecik ;v
0
@CzarnyKapelusz Czarne czasy polskiego internetu, dobrze ze zostali zakopani w internecie tak szybko jak sie pojawili
3
@snake99 Snejk, wez juz sie schowaj do jaskini
1
https://www.reddit.com/r/Battlefield6/comments/nlw7g3/trailer_removed_foul_frames_and_upscaled_to_1080p/
Ojoj, coś czuje że BF może mieć trailer porównywalny poziomem z do tego z "1"
Hype rośnie
2
Fifa powoduje, że nawet jupiterzy którzy slynna z swojego spokoju i opanowania zaczynają rzucać mięsem xd
https://fb.watch/5LruR1xtU1/