9

Kto by się spodziewał, że w 2021 rosyjski miliarder będzie bronił romantycznej piłki nożnej. :v

1

@kryhaa wszyscy martwi a kto umarł ten nie żyje, amen

1

@FCBMati10 żadna, moj komentarz byl ironiczny xd

5

@FCBMati10 to ty nie wiesz, że rosyjskie pieniądze>>>arabskie?

20

Messi to słaby kapitan. La Bamba juz dawno zweryfikowała, a ona wie lepiej od profesjonalnego piłkarza, który dzieli szatnie z Leo

0

A wy znowu o tym klękaniu xD

0

@clyde Montażysta by się przemęczać nie musiał, wstawiłby cały 2 godzinny materiał do takiej kompilacji xD

2

@zenoowity Może nie teraz, może nie w najbliższej przyszłości ale imo Perez wysłał jasny znak, że w piłce nożnej są potrzebne zmiany i kiedyś spadną z stołka

0

@John_Doe Messi nie ma Polskiego obywatelstwa, mała różnica. :v

Ale ale taki Leoś swego czasu w reprezentacji Hiszpanii, cóż to byłaby za maszyna.

45

"..Właściwym podejściem jest dialog.."
"..Nie odezwałem się do żadnego z prezydentów tych trzech klubów. Dostałem wiadomość na WhatsAppie od jednego z nich, ale nie odpowiedziałem.."

Tyle warty jest dialog tych pazernych dziadów z UEFY i FIFY, kwestia czasu jest powstanie nowej organizacji, mafia straci pieniążki i już nie będzie taka zadowolona.

A poza tym UEFA i FIFA powinny zostać zutylizowane, dziękuje.

4

@John_Doe Skoro ma obywatelstwo i prezentuje się na swojej pozycji lepiej niż Polak to czemu miałby mu nie zajmować miejsca w kadrze? Rozumiem, że trener ma wystawiać gorszego zawodnika, tylko dlatego ze jest prawdziwym Polakiem? xD

0

@Corr A po co mu światło w dzień?

1

@lucas/catalan Za sierp i młot raczej nie banuja.
Z tego co kojarzę tylko swastyka jest na cenzurze xD

11

https://x.com/JMatoszka/status/1398583860275908608

Nieźle się bawią na tym Twitterze xDDD

0

@MarFan bo strona Realu jest dużo gorzej zrobiona i siedzi tam mniej ludzi

0

@FanBarcy22 juz ci moge powiedziec, ze far cry to bedzie kalka 5 (a 5 kalka 4, 4 kalka 3 xD) z innym psycholem w roli antagonisty i innymi miejscówkami, moze jak wleci na promo to sie skusze

1

@SaulGoodman Teraz trolle muszą się bardziej wysilać, kiedyś wystarczyło zapytać co państwo sądzą o orientacji heteroseksualnej xD

0

@Mati90fcb No dyskutujemy na tematy które sa na czasie, miedzy innymi tak dziala La Rambla xD

1

@Jakchcesz Daj pieniądza, mam chorom sztókę

7

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/191403284_4141780389213806_2659882861967486119_n.png?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1WgYpXyVCBIAX8KhhXz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=08718079a649521f657f6e2993deccfc&oe=60D62C54

Jasiu Kapelaaa, ale co by nie mówić chłop ma łeb do marketingu, wykorzystał okoliczności, poszczekał na Twitterze i cyk, z totalnie nieznanego "artysty" stal sie popularny xDD

0

@clyde Oj tak, pieniądze nie są najważniejsze ale o wynagrodzenie za wystąpienie w programie zaczął już się na początku pultać XD

2

Patrząc na zachowanie Kapeli w Hejt Parku mam wrażenie, że to podróbka Jokera xD Mam nadzieje, ze chlop nie odklei sie od rzeczywistości na tyle, żeby nie wiem - zaminować Warszawę XD

2

1

@mat32 Na obecna chwile nie zamierzam mieć dzieci, swoich czy tez "adoptowanych" wiec przeszkadzałoby

3

Uncharted 4 również zadebiutuje na PC, szkoda ze nie wszystkie czesci. Przytuliłbym taki pakiecik ;v

0

@CzarnyKapelusz Czarne czasy polskiego internetu, dobrze ze zostali zakopani w internecie tak szybko jak sie pojawili

3

@snake99 Snejk, wez juz sie schowaj do jaskini

1

https://www.reddit.com/r/Battlefield6/comments/nlw7g3/trailer_removed_foul_frames_and_upscaled_to_1080p/

Ojoj, coś czuje że BF może mieć trailer porównywalny poziomem z do tego z "1"
Hype rośnie

2

Fifa powoduje, że nawet jupiterzy którzy slynna z swojego spokoju i opanowania zaczynają rzucać mięsem xd

https://fb.watch/5LruR1xtU1/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?