marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TheNekro94 Gothic 1/2 z nk, pierwszy wiedzmin, trylogia mass effect, fallout 2 i pierwsza Mafia
0
https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/24206-tragiczna-klotnia-o-petardy-dwoch-aresztowanych-ws-zabojstwa-w-nowym-dworze-mazowieckim
No ładnie zakończyli rok, idioci :x
2
@Tomo1989 nasz rząd jedyne nad czym panuje to nowe podatki
0
@itmustbejoke przecież to Polska, tutaj wszystko jest możliwe xd
70
@MontelQ No nie znam okoliczności ale nie każda kobieta może chcieć całować się na pierwszej randce xD
16
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135066953_233171185060153_9124490566191918686_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=avqRn-XOZQ4AX8Tb3MU&_nc_oc=AQmeb8VhxSkt2-ZFUJT5meX20qYkFS-q_Xh2_bmfzkn8xU-ck7FOKONh2qPxZ2Ew3O8&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=cf0c1bb846260eb69695fbba2a4389fa&oe=60170255
tak będzie, zobaczycie xD
3
@Prezes_sycylijczyk Widocznie jest całkiem dużo ludzi którym zdarzył się podobny wypadek :V
9
@DonAndresFCB Przecież ten dzban znowu da się nabrać xD
4
@kingorbit odejście Suareza to bardzo dobra decyzja, sposób w jaki to się go pozbyli i brak sensownego zmiennika to inna sprawa
2
@MESSIah16 No trochę pokory brakło ale niektórzy strasznie to przeżywają xd
21
@Jakchcesz Sam fakt straszliwej zbrodni bardziej mnie drażni, ale wolałem się skupić na wybiórczym podejściu ludzi do różnych katastrof czy tez zbrodni
27
"Co najmniej 100 osób zginęło w masakrze w dwóch wioskach w Nigrze. Sobotniego ataku na bezbronną ludność cywilną dokonali dżihadyści."
Są już jakieś protesty odnośnie tego? Ugrupowania, cokolwiek? Nie, a wiecie dlaczego? Bo Afryka się tak fajnie nie kilka i nie jest medialna, przykre
5
@Szpenser az się Digne przypominał, ciągle coś próbował szarpnąć z przodu a Ney go zlewał xd
1
@FCBMati10 No brakuje solidengo wykańczania akcji, od początku sezonu mamy z tym problemy
0
@Lucassito Młodszy skład, Messiego w świetnej formie
1
@Nano22 I dodatkowo wszystkie mecze na zero z tyły
0
@deyna2018 najnowsze części tak, ale imo dwie, trzy półki niżej
3
@Nihas jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz, pierwsza zasada la bamby
6
Alez tutaj niektórzy zaczynają tęsknić za Suarezem xDD
0
@4drian0 no ale zamknięte chyba obecnie, jak większość Sfery xD
@tristan87 Dzięki, zerknę
1
@4drian0 No u mnie tez kiedyś jedna taka miejscówka była, ale niestety już nie funkcjonuje :(
@NaFazieHitman jest to jakaś opcja
@tristan87 okolice Bielska Białej
0
Jest jakaś firma która zajmuje się skupem różnorakich rzeczy? Konsole, gry na nią, elektronika. Nie ukrywam, że nie chce mi się tego ogarniać w prywatnym zakresie XD
0
@itmustbejoke w left4dead 2 czasami pykam
0
@macio_944 Kurka wodna, chyba trzeba modernizować pieca zamiast zakupu nowej generacji konsoli XD
0
@KmN Czyli jak każdy to podpisał to znaczy, że mamy się z tym zgadzać? XD
0
@tristan87 No nie wiem, trochę inny styl pisania jednak. https://www.fcbarca.com/user/barcelona97
to konto mi bardziej pasuje xD
1
@ddanioofcb Z Ester może być taki problem, że swego czasu pewien użytkownik napierdzielał posty z nią bez żadnego umiaru, ludziom mogła zwyczajnie zbrzydnąć przez jej ilość tutaj xD
0
@clyde Też mam na płycie całą kolekcję Goticzka ale niestety czytnika brak, więc się sztimem ratuje xD
0
@svensonFCB Przecież to dla Twojego zdrowia :)
0
@SonBarcaGoku To co dodatkowy podatek od paliwa? W końcu im więcej osób przerzuci się na komunikacje miejską tym lepiej dla środowiska