marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Tylko dla porównania, że nie nie ma na 100% i wszystko się może wydarzyć
0
@LuisSalvano No jest szansa, ale tys tam założył ze przyjedzie na 101% xD Rownie dobrze to z 5 milionami to może być fejk
No i co najważniejsze od jakiegoś półtorej roku Ney również na 101% przechodzi do Barcy co okienko XD
1
@Brusu Skippy, pistolet który możemy znaleźć pod jednym z znaczników na mapie ma SI. Normalnie rozmawia i podśpiewuje xD
Przynajmniej podczas zebrania go, jeszcze nie testowałem w akcji xD
2
No dobra, gadającego pistoletu w CP się nie spodziewałem. Juz mam swoja ulubiona bron XD
0
@Yosemite A niech se chłopak robi jak chce, widać że mu to frajdę sprawia
0
@DanielOOL miałoby to sens gdyby skakali w jakieś wielkiej hali xD
10
@Criss18Barca no to chyba miało być takie smieszkowate i w luźnej formie. Nie każdy "program" musi być śmiertelnie poważny
1
@fejkenq No mnie interesuje i co teraz cwaniaczku?
4
@FC1899Barca Po czasie to każdy mądry, zapewne jak Dembele przychodził to się cieszyłeś, że przychodził młody gracz z kosmicznym potencjałem który bardzo dobrze juz zaprezentował się w dwóch ligach :v
2
@IronSanHybrid to juz nie janusze, to zwykli idioci xD
1
@clyde osobiście najgorszy rok xD trochę podnosi to znalezienie pracy i gierki na które mega czekałem ale tak to jak najszybciej chciałbym zapomnieć o 2020
13
@Ratamahatta to ten sam poziom co gracze którzy marudzą, że nie mogą grać w Cybera po zwrocie gry xD
0
@michaleu A ludzie za szczepionkami którzy idą bezgranicznie poszliby jak owce na rzez gdyby ktoś z góry tak powiedział. Beczka xD
1
@Naturopata przecież wiadomo ile Pele ma bramek (może plus minus, nie wiem)
7
@Pertezm Analiza na którą nie zasługiwaliśmy, dziekuje
2
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131980865_3335908989870927_1054393423446635582_o.png?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=Wq4ndvCWFWAAX-PV5LV&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=941d1c0eb2256dfaff4c09ebf41e70d0&oe=60060230
Quebo trochę odżywił Kasię xDDD
2
@Yosemite Brutalnie wziął La Lige, strach pomyśleć co by porobił gdyby tak szybko się nie zestarzał
0
@pt9 No ja rozumiem, zapewne gdyby moja przyszła baba zarabiała więcej też by mi się mogła śrubka pod tym względem odkręcić delikatnie
1
@pt9 Męskie ego bywa niesamowicie durne xD
0
@AllBundy Co chłop wyleciał z armaty XD
2
@Bartunek jedyny problem jaki mam to do afroamerykańskich ekranów które uniemożliwiają mi uruchomienie aplikacji :c
Oki doki, jakby ktoś coś chciał odpowiedzieć to info, że naprawiłem samodzielnie, niepomocne bulwy xD
3
@IronSanHybrid Czarnoskórego ekranu* :p
0
Miski, mial ktoś z was problem czarnego ekranu w spotifaju na Windowsie10? xD
2
No grubo, ciekawe czy tez uznają w Barcelonie wywalczone karne za asysty xDD
0
https://www.ppe.pl/news/152831/cyberpunk-2077-gracze-sa-zli-poniewaz-traca-dostep-do-gry-po-wykonaniu-refundacji.html
Co jest XDD
0
@AlexDark00 No ja to bym chciał żeby w Barcelonie znalazl się chociaż jeden piłkarz który TYLKO dobija pilke w takiej chorej ilości jak Lewy :D
Co ja gadam, z 50% Lewego to juz byłby hit w Barcelonie.
0
@AlexDark00 No kreuje, kreuje bo nikt inny tego nie robi i nawet w sytuacji bramkowej szukają na siłę Leo.
Leo imo jest najlepszy w historii tej dyscypliny ale w tym sezonie jest cieniem samego siebie
0
Komentarz usunięty
1
@itmustbejoke No jemu to żaden trener nic nie dal xD
1
@norbi77 No tak to już jest na tej La Rambli, co zrobisz xD