0

@LuisSalvano Tylko dla porównania, że nie nie ma na 100% i wszystko się może wydarzyć

0

@LuisSalvano No jest szansa, ale tys tam założył ze przyjedzie na 101% xD Rownie dobrze to z 5 milionami to może być fejk

No i co najważniejsze od jakiegoś półtorej roku Ney również na 101% przechodzi do Barcy co okienko XD

1

@Brusu Skippy, pistolet który możemy znaleźć pod jednym z znaczników na mapie ma SI. Normalnie rozmawia i podśpiewuje xD

Przynajmniej podczas zebrania go, jeszcze nie testowałem w akcji xD

2

No dobra, gadającego pistoletu w CP się nie spodziewałem. Juz mam swoja ulubiona bron XD

0

@Yosemite A niech se chłopak robi jak chce, widać że mu to frajdę sprawia

0

@DanielOOL miałoby to sens gdyby skakali w jakieś wielkiej hali xD

10

@Criss18Barca no to chyba miało być takie smieszkowate i w luźnej formie. Nie każdy "program" musi być śmiertelnie poważny

1

@fejkenq No mnie interesuje i co teraz cwaniaczku?

4

@FC1899Barca Po czasie to każdy mądry, zapewne jak Dembele przychodził to się cieszyłeś, że przychodził młody gracz z kosmicznym potencjałem który bardzo dobrze juz zaprezentował się w dwóch ligach :v

2

@IronSanHybrid to juz nie janusze, to zwykli idioci xD

1

@clyde osobiście najgorszy rok xD trochę podnosi to znalezienie pracy i gierki na które mega czekałem ale tak to jak najszybciej chciałbym zapomnieć o 2020

13

@Ratamahatta to ten sam poziom co gracze którzy marudzą, że nie mogą grać w Cybera po zwrocie gry xD

0

@michaleu A ludzie za szczepionkami którzy idą bezgranicznie poszliby jak owce na rzez gdyby ktoś z góry tak powiedział. Beczka xD

1

@Naturopata przecież wiadomo ile Pele ma bramek (może plus minus, nie wiem)

7

@Pertezm Analiza na którą nie zasługiwaliśmy, dziekuje

2

@Yosemite Brutalnie wziął La Lige, strach pomyśleć co by porobił gdyby tak szybko się nie zestarzał

0

@pt9 No ja rozumiem, zapewne gdyby moja przyszła baba zarabiała więcej też by mi się mogła śrubka pod tym względem odkręcić delikatnie

1

@pt9 Męskie ego bywa niesamowicie durne xD

0

@AllBundy Co chłop wyleciał z armaty XD

2

@Bartunek jedyny problem jaki mam to do afroamerykańskich ekranów które uniemożliwiają mi uruchomienie aplikacji :c

Oki doki, jakby ktoś coś chciał odpowiedzieć to info, że naprawiłem samodzielnie, niepomocne bulwy xD

3

@IronSanHybrid Czarnoskórego ekranu* :p

0

Miski, mial ktoś z was problem czarnego ekranu w spotifaju na Windowsie10? xD

2

No grubo, ciekawe czy tez uznają w Barcelonie wywalczone karne za asysty xDD

0

@AlexDark00 No ja to bym chciał żeby w Barcelonie znalazl się chociaż jeden piłkarz który TYLKO dobija pilke w takiej chorej ilości jak Lewy :D

Co ja gadam, z 50% Lewego to juz byłby hit w Barcelonie.

0

@AlexDark00 No kreuje, kreuje bo nikt inny tego nie robi i nawet w sytuacji bramkowej szukają na siłę Leo.

Leo imo jest najlepszy w historii tej dyscypliny ale w tym sezonie jest cieniem samego siebie

0

Komentarz usunięty

1

@itmustbejoke No jemu to żaden trener nic nie dal xD

1

@norbi77 No tak to już jest na tej La Rambli, co zrobisz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?