3

@Xwowrak To pierwsze

0

@Trepyveb Niespanie całej nocy, czasami się udawało zasnąć o wcześniejszej porze następnego wieczoru xD

1

@tmQbassive xD
Styl dużo lepszy od poprzedników patrząc na beznadziejna kadrę Barcy, ciut lepsza skuteczność i mniej pojedynczych wylewów i sytuacja w lidze tez byłaby dużo lepsza

0

@Coutinho007 Najwyższa pora można rzec, ale to zapewne tylko wpadka przy pracy xd

0

@koksik2700 nie wiem od czego to jest zależne, mi ani razu gry jeszcze nie wywaliło xd

1

@koksik2700 no ja bugów jeszcze nie spotkałem, raz czy dwa tylko jakiś npc nie zdazyl się doczytać tak to problemy z fpsami ale gram na ps4 wiec xD

2

Dobra, 3 godzinki w cyberze juz za mną, stan techniczny i optymalizacja gry jest daleka od ideału ale fabula, swiat, postacie to jeden wielki majstersztyk. Szkoda, że technikalia zasłaniają niektórym obraz na naprawdę świetna grę

1

Gram sobie juz z godzinkę w cybera i oprócz odstającej grafiki (ps4 slim) to nie ma żadnych problemów, czego bardzo się obawiałem. Mam nadzieję, że tak będzie do końca mojej przygody w Night City :D

0

@bafi Nie potrafię zrobić top 3, tak samo uwielbiam Waltera White jak Jessiego, Tyriona, Baelisha, Ragnara. Lucyfer tez mial swój urok :D

A jeszcze zapewne z kilka pominąłem, ale dawno już seriali nie oglądałem

0

@NeroTFP Imo obecnie najlepszy ofensywy duet. Niesamowici są

0

@Triv44 Za dzieciaka tak robiłem, nie znosiłem skóry z kiełbasy. Teraz taka lekko weglowata skórka od kieblaski z ogniska to mniam xD

1

@Adasgg Zbyt dużego wyboru to ten Kuman nie ma, tak czy siak jakiś wylew zapewne będzie

0

@clyde I z kiełbaska, papryczkę można dodać, trochę sera, boczku xDD chodzi za mną taka jajecznica na bogato od kilku dni, ale mój wewnętrzny leń wygrywa xD

5

https://zapodaj.net/images/8a55bdfdca40a.jpg

Chyba nikogo by taka narracja TVP nie zdziwiła xD

13

@SkN To forum o wszystkim, więc jak coś jest na czasie to się o tym rozmawia. 2021 zaraz a ludzie wciąż nie wiedzą jak działa i na czym polega La Rambla

0

@NeroTFP Jeszcze Barca dzisiaj gra, więc może nie być taka piękna

0

@Junngeas pomidor :v

1

@Tomo_95 Po prostu podchodzą do tego bardziej tradycyjnie niż wyznaniowo, poza tym to spoko czas żeby spędzić czas z całą rodziną, mala takich okazji jest w roku

21

@Jakchcesz Ludzie porównują CP do gta bo zobaczyli samochody i otwarte miasto, innej opcji nie ma xD

5

@ObiektywnyKibic121 z 10, nie może się przemęczać chłopak :v

2

@betonito Nie każda wygrana Realu jest wypaczona przez sędziego, w pełni zasłużenie wygrali

1

@Chwytliwy No dla mnie eksploracja i gigantyczna ilość side questow, w większości bardzo watpliwa jakościowo (w większości to bylo po prostu odznaczanie kolejnej pierdoly z dziennika) to trochę za mało żeby mówić o arcydziele

Śmiało moge nawet powiedzieć, że przez mody i właśnie eksploracja Skyrim jest najgorsza gra, w której wbiłem najwięcej godzin xD

1

@ShinobiQWE Tak to jest kiedy gra bierze udział chcąc nie chcąc w wyścigu technologicznym, bo proces tworzenia jest zbyt dlugi i ostatecznie musi wyjść na 9 platform, a terminu żeby dopracować juz nie można przełożyć bo wszyscy napierają.

Poza tym Red Dead Redemption 2 jest zupełnie inna grą, pięknie to zrobili ale mieli dużo łatwiej z racji, że większość terenu to lasy i polany, a w jedynym mieście na slim tez potrafił zgubić fpsy strasznie

@Chwytliwy Skyrim to arcydzieło? Prżeciez ta gra oprócz super wciągającej eksploracji nie miala praktycznie nic do zaoferowania bez modów, dodatkowo juz nawet w dniu premiery była zwyczajnie przestarzała technologicznie.

6

@msmsms Apple slynnie z tego, że dopłacasz do znaczka, czasami nawet ten znaczek przekracza wartość sprzętu:p

19

@clyde Wojny platform to najbardziej dziecinny powód do kłótni xd

4

@jeyx77x Przeciez to jest jeden z 38 meczów, nie świadczy o zasługiwaniu na majstra xD

1

@Wossi61FCB Bardzo madra przyśpiewka, bo nieważne kto wygra będzie to Madryt xD

1

@BarcaInfo Real ma to do siebie, że na dobre ekipy potrafią się zmotywować, gorzej kiedy graja z kimś słabszym na papierze

0

@Unique Żeby pochwalić jednego, trzeba umniejszyć drugiemu. Dziwna mentalność

0

@culesjasiules Nie no, jeszcze jakas Valencia czy tez Sevilla po fajnej grze mogliby sięgnąć po majstra, tylko nie Real xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?