La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

konto usunięte

3

Fragment z artykułu na gazeta.pl:

Gdy Ronald Koeman pracował w Valencii, zostawił po sobie spaloną ziemię. Legenda klubu z Mestalla, David Albelda, tak bardzo nie lubił się z Holendrem, że w styczniu 2014 roku, gdy Barcelona dominowała w LaLiga, apelował, by Katalończycy go zatrudnili. – Dzięki temu LaLiga trochę by się wyrównała – ironizował Hiszpan. Po prawie siedmiu latach można powiedzieć, że jego przepowiednia się spełniła. Bohater finału Ligi Mistrzów z 1992 roku objął Barcę latem i od tego czasu Katalończycy grają naprawdę słabo. Oczywiście, Koeman nie jest wszystkiemu winny, jednak styl jego drużyny jest rozczarowujący, nawet mimo niedzielnego zwycięstwa nad Levante (1:0).

1

@tmQbassive xD
Styl dużo lepszy od poprzedników patrząc na beznadziejna kadrę Barcy, ciut lepsza skuteczność i mniej pojedynczych wylewów i sytuacja w lidze tez byłaby dużo lepsza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?